Lietuvos futbolo federacija

Apie mus

Apie mus

Kas yra LFF
Regionines ir specializuotas asociacijas vienijanti organizacija, kuri siekia vystyti bei populiarinti futbolą Lietuvoje. Tarptautinės futbolo asociacijos (FIFA) ir UEFA (Europos futbolo asociacijų sąjungos) narė.

Kaip veikiame
Aukščiausias organas - visuotinė narių konferencija, į kurią deleguojami atstovai iš 16 regioninių bei specializuotų šakinių futbolo asociacijų. Konferencija renka prezidentą ir Vykdomajį komitetą. Šis yra vykdomoji institucija, skiria generalinį direktorių bei priima sprendimus dėl įvairios LFF veiklos. Kasdienine veikla užsiima LFF administracija.
Daugiau apie struktūrą

Ką veikiame
LFF formuoja nacionalines futbolo rinktines ir ruošia dalyvavimui varžybose, organizuoją įvairių lygių nacionalines ir tarptautines futbolo varžybas, skatina profesionalų ir mėgėjišką futbolą, futbolo infrastruktūros plėtrą, reglamentuoja su futbolo veikla susijusius santykius, atstovauja savo narių bei tarptautinių futbolo organizacijų interesus, vykdo nesąžiningo žaidimo prevenciją, skatina garbingą žaidimą, vykdo futbolo dalyvių švietimą ir kita.
Daugiau apie veiklą

Ko siekiame
Mūsų misija - deramai rūpintis kiekvienu futbolo bendruomenės nariu, garantuojant futbolo prieinamumą visiems norintiems, atstovauti Lietuvai ir populiarinti savo šalies įvaizdį Europoje bei pasaulyje.

Mūsų vizija - pažangi, skaidri ir atsakinga organizacija, derinanti tradicijas ir modernumą, veiksmingai koordinuojanti populiariausią sporto šaką Lietuvoje ir atstovaujanti savo šaliai pasaulyje. 
Daugiau apie strategiją

Kur esame
LFF administracijos būstinė nuo 2012 metų įsikūrusi Vilniuje, LFF stadione (Stadiono g. 2), o LFF techninis centras su Nacionaline futbolo akademija – Kaune (Aukštaičių g. 51). Dešimtyje regionų LFF atstovauja apskričių futbolo federacijos.
Susisiek su mumis

Kitos rungtynės

Lietuva
vs Slovakija

2017-06-10

Praėjusios rungtynės

Anglija vs Lietuva 2:0

Wembley Stadium,

2017-03-26