Lietuva - Moldova 1 : 5

Friendly match U-17

• Aprašymas
  • Sudėtys

Kontrolinėse rungtynėse Birštone rezervinė Lietuvos U-17 rinktinė neprilygo bendraamžiams – pralaimėta rezultatu 1:5.

Ketvirtadienį pagrindinė U-17 komanda pranoko Moldovos futbolininkus rezultatu 2:0, tačiau kitą dieną daugelis futbolininkų sunegalavo ir rungtyniauti nebegalėjo.

Į jų vietą stojo rezervinė rinktinė, kuriai be išankstinio pasiruošimo sunkiau sekėsi priešintis varžovams. Pirmąjį kėlinį moldavai laimėjo rezultatu 2:1, o antrajame pasižymėjo dar tris kartus. Lietuviams įvartį plenė Vladislavas Kučerovas.

Lietuvos U-17 rinktinė rugsėjo 22-29 dienomis dalyvaus Europos U-17 čempionato atrankos varžybose. Mūsiškiai 13-osios atrankos grupės turnyre namuose žais su Ukrainos, Norvegijos ir Turkijos rinktinėmis.

Rungtynių statistika

Lietuva (rezervinė) U-17 – Moldova U-17 1:5 (1:4)
Birštono SRC stadionas
Teisėjas – Šarūnas Tamulynas
Įvarčiai: 37 min. Vladislav Kučerov (Lietuva); 11, 30, 45 min. Alexandru Osipov, 49 min. Vlad Sobranevschii, 80+2 min. Nichita Caputerco (Moldova)
Įspėtas: 6 min. Vladislav Kučerov (Lietuva)
Pašalintas: 36 min. Daniel Dumbraveanu (Moldova)

Lietuva: Jordanas Šveikauskas, Lukas Katilius, Vladislav Sotnikov (46 min. Alanas Marčiukaitis), Tauras Baltrimavičius (58 min. German Gudalaitis), Tomas Gvazdinskas (54 min. Mykolas Golekas), Vladislav Kučerov, Valentin Lobaševas, Gustas Matijošius (46 min. Matas Rutkauskas), Gintas Rakauskas, Džiugas Tijūnėlis (46 min. Jonas Supronas), Erik Germanovič (70 min. Aldonis Augustas).