Lietuvos futbolo federacija

Moterų futbolo komandos

Vilniaus apskritis

Vilniaus Moterų futbolo akademija "Žalgiris"
Svajūnas Stravinskas 8 602 11172 mfa.zalgirisvilnius@gmail.com

Vilniaus futbolo mokykla
Tel/fax. (8 5) 272 7949
futbolo.mokykla@gmail.com

Romualda Dubinskienė 8 673 31920 romafutbolas@gmail.com
Algimantas Liubinskas 8 687 37573

Vilniaus miesto moterų futbolo klubas „Žalgiris“
mfk.zalgiris@gmail.com
Justas Klevinskas 861154828 ir 861157636 Justas.klevinskas@gmail.com

Vilniaus "JL Stars" moterų futbolo komanda

Facebook puslapis

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokykla
Tal. ( 8 5) 2371439
Fax. (8 5)2371346
vilrajsport@vilniaus-r.lt
Jekaterina Žuravliova 8 672 32210 andrekat@rambler.ru

Nemenčinės „Rūta“
Anton Šostko 8 685 13184 kn.sostko@gmail.com

Ukmergės sporto centras
Tel/fax. (8 340) 51500
ukmsportocentras@inbox.lt

Vytautas Tutlys 8 670 33391 vtutlys@takas.lt
Miglė Ivanauskienė 8 645 93677 m.ivanauskiene@inbox.lt
Vilija Vadopalienė 8 677 47577 v.vadopaliene@inbox.lt
Darius Petraška 8 676 09258 petraskai@inbox.lt

Kauno apskritis

Kauno futbolo mokykla „Tauras“
El.p. info@futbolomokykla.lt

Trenerė Ingrida Siliūnienė 8 659 54505 ingrideles@gmail.com
Trenerė Jolita Kličiūtė 8 608 44193 jolita.kliciute@gmail.com

Jonavos rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centras
El.p. jonkksc@centras.lt 

Trenerė Eglė Medvedevienė 8 647 61515 spigliusegle@gmail.com

Kauno medicinos universiteto sporto klubas „Medikas“
Vilma Hirsch, 8 626 28492 Vilma_hirsch@yahoo.com 

Kaišiadorių kūno kultūros ir sporto centras
Romas Jankauskas 8 685 67747 fcbaltai@yahoo.com

Klaipėdos apskritis

Klaipėdos futbolo mokykla
Tel/fax. (8 46) 383 457
klaipedosfm@balticum-tv.lt
Lina Kaselytė 860251866

Gargždų "Banga" (VšĮ "Gargždų futbolas")
Tel./fax (8 46) 452782
rimas@fkbanga.lt
Simonas Alsys 863543529
Arūnas Šimkevičius 865549255

Panevėžio apskritis

Panevėžio futbolo akademija
tel/fax. (8 45) 46 29 33
el.p. paneveziofa@gmail.com 

Treneris Juozas Aleksa 8 698 34854 sjaleksa@zebra.lt 
Treneris Vaidas Bernatonis 6 605 07236 vaidas.bernatonis@gmail.com 

Šiaulių apskritis

Šiaulių futbolo akademija
Tel. (8 700) 05 051
siauliufa@siauliufa.lt 
Visvaldas Sudaris 8 686 73801, 8 655 01608
Rimantas Viktoravičius 8 616 80501 rviktoravicius@gmail.com 

Akmenės rajono sporto centras
Tel/fax (8 425) 56 807
sportocentras@akmene.lt 
Edmundas Liaudanskas 8 682 61761 nijole@akmene.lt 

Alytaus apskritis

VŠĮ Alytaus sporto ir rekreacijos centras
Tel. (8 315) 52 953,
www.asrc.lt
Robertas Klimavičius 8 616 92291 treneriss@yahoo.com

Varėnos vaikų futbolo klubas „Atžalynas“
Vytautas Leonavičius 8 674 11929 leonaviciusvytas@gmail.com 

Telšių apskritis

Telšių FC "Džiugas"
Tel/fax (8 444) 60 318
info@fcdziugas.lt 
Roberta Bagočiūtė 8 626 72840  

VŠĮ "Plungės futbolas"
plungesfutbolas@gmail.com 
Diana Jonaitienė 8 684 08488

Utenos apskritis

Zarasų sporto centras
Andrius Semionovas 8 622 58818 andrius.norvila@gmail.com 
Rimas Vaitukaitis 8 687 40447 r.vaitukaitis@zmu.lt

Visagino sporto centras
Tel/fax. (8 386)72701
vkksc@sugardas.lt 
Nikolaj Charlamov 8 680 29128, 8 386 31959 charlamov@tts.lt 

Marijampolės apskritis

Marijampolės futbolo centras
marijamfc@rebaitas.com 8 343 91065
Treneris Martynas Karpavičius 8 672 7197 owen10martyn@gmail.com 

Vilkaviškio FK "Šešupė"
fksesupe@gmail.com 
Vytautas Paunksnis 8 600 18313 vytautas.paunksnis@fksesupe.lt 
Gintarė Timinskienė 8 620 32898

Tauragės apskritis

Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokykla
el.p. sportasvisiems@tvk.lt
Treneris Bronius Kičas 8 648 68075 ru.ta.kic@hotmail.com 

---

Dėl kontaktų atnaujinimo rašykite el. paštu media@lff.lt

Praėjusios rungtynės

2018 m. Pasaulio čempionatas

Lietuva vs Anglija 0:1

Lietuvos futbolo federacijos stadionas, Vilnius

2017-10-08