Lietuvos futbolo federacija

A lyga

"Lietava" vis dar neparanki "Sūduvos" ekipai

2016-08-17

"Lietava" vis dar neparanki "Sūduvos" ekipai

Jonavos „Lietava“ trečią kartą šio sezono „SMScredit.lt A lygoje“ atėmė taškų iš Marijampolės „Sūduvos“, nutraukdama šio klubo keturių pergalių seriją.

K. Tretjakas/alyga.lt

Roberto Poškaus treniruojama komanda 22-ojo turo mače išvykoje sužaidė lygiosiomis 0:0 su marijampoliečiais ir kiek labiau atitrūko nuo žemiau turnyro lentelėje esančių konkurentų.

Svečių akcijos prieš rungtynes buvo kaip reikiant kritusios dėl Martyno Dūdos diskvalifikacijos bei traumų, kurias patyrė Arnas Paškevičius ir Julius Aleksandravičius. Retų progų starto sudėtyje sulaukė Eisvinas Utyra ir Lukas Miščiukas.

Šeimininkai užtikrintai perėmė kamuolio kontrolę, tačiau jonaviečiai sėkmingai gynėsi. Kartais dešiniajame atakos krašte jaunasis Eligijus Jankauskas surengdavo aštrius reidus, versdamas E. Utyrą ir jo komandos draugus plušėti. Būtent šis „Sūduvos“ saugas sukūrė gerą progą Tomui Radzinevičiui, kuris galva smūgiavo visiškai šalia vartų.

35-ąją minutę „Lietava“ netikėtai neteko vieno futbolininko: po netikslaus Lauryno Stonkaus perdavimo T. Radzinevičius iššoko prieš Dmitrijų Babenką, kuriam beliko tik nugriauti varžovą, o teisėjui – išsitraukti raudoną kortelę.

Netrukus Giedriui Kvedarui teko atremti baudos smūgį, tačiau kitoje aikštės pusėje su kur kas didesniu iššūkiu susidūrė Ivanas Kardumas. Prieš „Sūduvos“ vartininką iššoko Tomas Salamanavičius, smūgiavęs tiesiai į puikiai sužaidusį legionierių.

Marijampoliečiams antrame kėlinyje sunkiai sekėsi regzti pozicines atakas, savo ruožtu, svečiai pasiaukojamai gynėsi ir atakoje, dėka Tautvydo Eliošiaus bei kitų žaidėjų, sukurdavo neblogų momentų.

„Sūduvos“ atakų lyderis T. Radzinevičius taip pat turėjo savo progą, bet puolėjo smūgis atsimušė į išorinę vartų tinklo dalį. Aleksandro Veselinovičiaus atlikti keitimai kiek pagyvino žaidimą – būtent antrame kėlinyje aikštėje pasirodęs futbolininkas turėjo dėkingiausią galimybę pasižymėti.

Admiras Kecapas puikiai pamatė atsidengusį Predragą Pavlovičių, tačiau serbo smūgis vienu lietimu skriejo virš skersinio. Netrukus pastarasis saugas dar kartą spyrė netiksliai.

Rungtynių pabaigoje galva nesėkmingai mušė T. Radzinevičius, o „Sūduva“, nepasinaudojusi kiekybiniu pranašumu, sužaidė lygiosiomis ir liko ketvirtoje turnyro lentelės vietoje.

Susijusios naujienos

 • Susitiko su Portugalijos prezidentu

  2017-08-29

  A lyga

  Susitiko su Portugalijos prezidentu

  Vos atvykęs į Lietuvą Portugalijos prezidentas Marcelo Rebelo de Sousa susitiko su Kauno „Stumbro“ futbolo klubo atstovais. Prezidentas buvo puikiai nusiteikęs ir komandą pasveikino su patekimu į LFF...

 • Nukeltos kelios A lygos rungtynės

  2017-07-24

  A lyga

  Nukeltos kelios A lygos rungtynės

  Dėl UEFA Europos lygos varžybų keičiasi A lygos tvarkaraštis - nukeltos dvejos artimiausio turo rungtynės ir kelios 19-21 turų dvikovos. Marijampolės "Sūduvai" ir "Trakams" pirmą kartą UEFA Europos...

 • Starto rungtynės nukeltos, koreguotas tvarkaraštis

  2017-02-28

  A lyga

  Starto rungtynės nukeltos, koreguotas tvarkaraštis

  Pasikeitus 2017 m. A lygos čempionato dalyviams koregavosi ir varžybų tvarkaraštis - nukeltos vienerios pirmojo turo rungtynės ir pakeistos kai kurių rungtynių datos bei laikai. Dėl susiklosčiusios...