Lietuvos futbolo federacija

Kursai ir seminarai

Radviliškio "Lokomotyvas" surengė trenerių mokymus

2016-11-29

Radviliškio "Lokomotyvas" surengė trenerių mokymus

Radviliškio "Lokomotyvo" klubas surengė futbolo trenerių mokymus, kuriuose dalyvavo ir žinomi futbolo specialistai.

"Lokomotyvo" (VšĮ Radviliškio futbolo klubas) iniciatyva Vilniaus rajone lapkričio mėnesį vyko mokymai futbolo trenerių bendrųjų ir profesinių kompetencijų tobulinimui.

48 val. trukmės mokymo programa siekta sudaryti kokybiškas galimybes futbolo treneriams, dirbantiems su jaunimu ir suaugusiais, įgyti darbo rinkai aktualių bendrųjų kompetencijų ir profesinei veiklai reikalingų žinių bei gebėjimų treniruočių proceso planavimo ir valdymo; sportininkų ir trenerio psichologinio rengimo srityse.

Mokymuose dalyvavo 25 treneriai, dirbantys su vaikais bei suaugusiais profesionaliame ir mėgėjiškame lygyje. Tarp jų buvo tokie specialistai kaip buvęs Utenos "Utenio" ir šalies jaunimo rinktinės strategas Mindaugas Čepas, šalies vicečempiono "Trakų" klube dirbantis Virmantas Lemežis bei kiti.

Programos vykdytojai siekė didinti mokymų futbolo treneriams prieinamumą; supažindinti futbolo trenerius su moderniomis treniruočių planavimo ir valdymo teorijomis ir technologijomis; suteikti futbolo treneriams profesinių ir bendrųjų kompetencijų, integruojant kelias disciplinas (sporto ir bendravimo psichologija, organizacijų valdymas, treniruočių ir varžybų proceso valdymas); didinti futbolo trenerių konkurencingumą ir rezultatų kokybę.
 
Programą sudarė šešios temos: treniruočių proceso planavimas ir valdymas, periodizacija futbole, psichologiniai futbolininko ugdymo aspektai , mokėjimas mokytis, konfliktų sprendimas ir valdymas, komandinio darbo įgūdžių lavinimas. Bene daugiausiai teigiamų atsiliepimų sulaukė lektoriaus Ričardo Diržio vesti komandinio darbo stiprinimo ir psichologinio futbolininkų rengimo seminarai.

Mokymai vykdyti pagal Švietimo ir mokslo ministerijos neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programų finansavimo konkursą.

Susijusios naujienos

 • Skelbiama registracija į LFF C licencijos kursus

  2018-01-17

  Kursai ir seminarai

  Skelbiama registracija į LFF C licencijos kursus

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) antrus metus iš eilės kviečia įgyti naujų žinių arba jas atnaujinti ir dalyvauti LFF C licencijos kursuose. Kursai...

 • Skelbiama registracija į UEFA B licencijos trenerių kursus

  2017-12-20

  Kursai ir seminarai

  Skelbiama registracija į UEFA B licencijos trenerių kursus

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Futbolo Techninio Vystymo Asociacija (FTVA) skelbia registraciją ir kviečia trenerius dalyvauti UEFA B licencijos kursuose. Kursų apimtis 230 akademinių valandų...

 • Moterų futbolo treneriams žinias perteikė lektorė iš Ispanijos

  2017-09-20

  Kursai ir seminarai

  Moterų futbolo treneriams žinias perteikė lektorė iš Ispanijos

  Kaune, Nacionalinės futbolo akademiijos centre rugsėjo 14–18 dienomis vyko LFF ir FIFA organizuojamas moterų futbolo trenerių seminaras. Su patyrusiais ir pradedančiais moterų futbolo specialistais...