Lietuvos futbolo federacija

Jaunučių varžybos

Startavo LVJFA jaunučių Pirmos lygos varžybos

2016-08-25

Startavo LVJFA jaunučių Pirmos lygos varžybos

Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos (LVJFA) U-16, U-15 ir U-14 Pirmose lygose sužaistos startinio turo rungtynės. Varžybose dalyvaujančios jaunučių komandos šiemet žais dviejų ratų sistema iki lapkričio pabaigos.

LVJFA U-16 Pirmoje lygoje rungiasi 8 komandos. Pirmame ture Alytaus SRC 3:2 įveikė Telšių „Džiugą“, Palangos SC 3:1 pranoko Kauno FM Taurą-„Kauno Žalgirį“, o Mažeikių „Atmosfera“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su Vilniaus FA „Žalgiriečiu“. Panevėžio FA-SG-„Panevėžio“ ir Marijampolės FC rungtynės nukeltos.

 

LVJFA U-15 Pirmos lygos pirmasis turas buvo sėkmingas svečių komandoms. Alytaus SRC pralaimėjo 0:5 Vilniaus „Granitui“, Klaipėdos FM-„Atlantas“ pralaimėjo 0:4 Vilniaus FA „Žalgiriečiui“, o Palangos SC 1:5 nusileido Kauno FM „Taurui“-„Kauno Žalgiriui“. Nukeltas Panevėžio FA-„Panevėžio“ ir Gargždų „Bangos“ susitikimas.

 

Dešimt komandų varžosi LVJFA U-14 lygoje, o pirmame ture sužaistos dvejos rungtynės. Kauno FM „Tauras“-„Kauno Žalgiris“ nusileido 0:3 Klaipėdos FM-„Atlantui“, o Alytaus SRC 5:0 pranoko Telšių „Džiugą“. 3 rungtynės įvyks vėliau: Panevėžio FA-SG-„Panevėžio“ dvikova su „Banga“, Vilniaus FM dvikova su NFA-2004, FA „Žalgiriečio“ dvikova su Šiaulių SG-FA „Šiauliais“.

 

LVJFA U-16 Pirmos lygos statistika

LVJFA U-15 Pirmos lygos statistika

LVJFA U-14 Pirmos lygos statistika

 

Autorius – Robertas Každanas / LFF.lt, Alytaus SRC nuotrauka

Susijusios naujienos

 • Jaunučių sporto žaidynes laimėjo panevėžiečiai

  2016-10-17

  Jaunučių varžybos

  Jaunučių sporto žaidynes laimėjo panevėžiečiai

  Kaune vykusiose Lietuvos jaunučių (2001-2002 m. gim.) sporto žaidynių finalo varžybose nugalėjo Panevėžio jaunieji futbolininkai.   Antrąją vietą užėmė Vilniaus atstovai, trečią – Kauno, ketvirtąją...

 • LVJFA jaunučių pirmenybėse prasidėjo II ratas

  2016-10-14

  Jaunučių varžybos

  LVJFA jaunučių pirmenybėse prasidėjo II ratas

  Aukščiausio lygmens jaunučių futbolo kalendorius jau persirito į antrąją pusę. LVJFA rengiamos U-16, U-15 ir U-14 pirmenybės kol kas sėkmingiausiai klostosi Panevėžio ir Vilniaus ekipoms, kurios...