Lietuvos futbolo federacija

Futbolo forumas

Aptarė Vilniaus regiono problemas

2016-12-09

Aptarė Vilniaus regiono problemas

Gruodžio 8-ąją LFF stadione įvyko vienuoliktasis Futbolo forumo strateginės darbo grupės posėdis, kuriame Vilniaus regiono futbolo sąjungos (VRFS) atstovai pateikė savo mintis dėl pokyčių vaikų ugdymo struktūroje.

Posėdyje dalyvavo VRFS prezidentas Gintautas Žemaitis ir generalinis direktorius Paulius Malžinskas. Abu pateikė savo pastabas dėl vaikų futbolo ir apskrities galimybių dalyvauti šioje veikloje.

G. Žemaitis pasiūlė decentralizuoti veiklą apskričių srityje ir išreiškė nuomonę, jog jaunių futbole yra pristeigta daug mokykl, tačiau trūksta ugdymo kokybės, o VRFS šiame klausime nedalyvauja, todėl koncentruojasi tik į mėgėjišką futbolą. G. Žemaičio siūlymu, būtų galima įsteigti nekomercinę mokyklą, kurią kuruotų VRFS.

VRFS generalinio direktoriaus P. Malžinsko nuomone, reikėtų siekti įtikinti futbolo mokyklas skirti prioritetą ne komerciniams, bet nacionaliniams ar regioniniams turnyrams. Dabar apskrities vaikų pirmenybės nevyko, nes mokyklos yra išsibarščiusios. P. Malžinsko nuomone, vertėtų svarstyti apie vaikų krūvio mažinimą.

Savo išsamesnius siūlymus VRFS turės galimybę pateikti raštu.

Posėdyje taip pat toliau tobulinamas dokumento „Gerojo valdymo praktikai įdiegti” projektas. Tarp naujausių jo dalių - nutarta įtraukti pasiūlymus, kurie susiję valstybinėmis institucijomis.

Susijusios naujienos

 • Žiniasklaidai pristatė raportą dėl gerosios valdymo praktikos

  2017-04-20

  Futbolo forumas

  Žiniasklaidai pristatė raportą dėl gerosios valdymo praktikos

  Futbolo forumo inicijuota darbo grupė žiniasklaidos atstovams pristatė raporto projektą dėl gerojo valdymo praktikos įdiegimo LFF veikloje ir struktūroje. Praėjusių metų rugsėjį LFF pakvietė į...

 • Paskelbė raportą dėl gerosios valdymo praktikos

  2017-04-06

  Futbolo forumas

  Paskelbė raportą dėl gerosios valdymo praktikos

  Futbolo bendruomenės inicijuotas pokyčių siekis įgavo konkrečią formą  - paskelbtas raporto projektas dėl gerojo valdymo praktikos įdiegimo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) veikloje ir struktūroje...

 • Susitiko su futbolo mokyklų atstovais

  2017-01-20

  Futbolo forumas

  Susitiko su futbolo mokyklų atstovais

  Sausio 19 dieną Futbolo forumo inicijuotos darbo grupės posėdyje išklausytos futbolo mokyklų atstovų nuomonės bei pasiūlymai. Posėdyje dalyvavo akademijos “Žalgirietis” direktorius Žydrūnas...