Lietuvos futbolo federacija

Moterų A lyga

ŠAFF apdovanojimuose spindėjo „Gintros-Universiteto“ merginos

2016-12-11

ŠAFF apdovanojimuose spindėjo „Gintros-Universiteto“ merginos

Gruodžio 9 dieną Šiaulių arenoje buvo surengta iškilminga 2016 metų Šiaulių apskrities futbolo federacijos apdovanojimų ceremonija, kuri nustebino ne tik svečių gausa, bet ir visų dėmesį prikausčiusia pramogine programa.

Atidarymo ceremoniją pradėjo publikos kraują kaip mat įkaitinusios grupės „Vyšnios“ narės. Pastarosios viso renginio metu džiugino šventės dalyvių akis ir ausis, tuo tarpu įpusėjus apdovanojimams triukų pažėrė ir gerai žinomas magijos pasaulio atstovas Mario Tarassini, kuriam susirinkusieji negailėjo ovacijų.

Šventėje tradiciškai dalyvavo ir Lietuvos moterų A lygos čempionėmis penkioliktą sykį per visą klubo istoriją tapusios Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkės, kurioms buvo įteiktos specialios dovanos, o taip pat ir iš Lietuvos moterų futbolo asociacijos atkeliavę asmeniniai geriausiųjų žaidėjų prizai.

Geriausia 2016 metų A lygos gynėja buvo pripažinta viso sezono metu dominavusi Vestina Neverdauskaitė, geriausios saugės titulas antrus metus iš eilės atiteko užtikrintai žaidimo gijas valdančiai Dovilei Gailevičiūtėi, tuo tarpu patikimai nuo varžovių atakų vartus gynusiai Indrei Venskevičiūtėi – geriausios A lygos vartininkės trofėjus.

Daugelį metų geltonai juodus marškinėlius vilkinti ir Lietuvos moterų A lygoje rungtyniaujanti „Gintros-Universiteto“ legionierė Ana Alekperova buvo nominuota geriausia lygos užsieniete.

Nebuvo pamirštas ir ilgametis „Gintros-Universiteto“ vairininkas Rimantas Viktoravičius, kuriam buvo įteiktas apdovanojimas už atsidavimą šiai sporto šakai ir indėlį moterų futbolo labui.

Vilius Dambrauskas, fkgintra.lt informacija

Susijusios naujienos

 • Čempionatas finišavo „Gintros-Universiteto“ triumfu

  2017-11-04

  Moterų A lyga

  Čempionatas finišavo „Gintros-Universiteto“ triumfu

  Lapkričio 4 dieną sužaistos paskutinės Lietuvos moterų A lygos rungtynės, kurias laimėjo ir 16 kartą čempionių titulą iškovojo Šiaulių „Gintra-Universitetas“. Šiaulietės priėmė Vilniaus...

 • „Gintra-Universitetas“ užsitikrino čempionių titulą

  2017-10-25

  Moterų A lyga

  „Gintra-Universitetas“ užsitikrino čempionių titulą

  Spalio 24 d. Šiauliuose sužaistos 20 turo rungtynės, kuriose pergalę šventė „Gintra-Universitetas“ ir 16 kartą klubo istorijoje tapo Lietuvos čempionėmis. Rimanto Viktoravičiaus treniruojama komanda...

 • A lygos sezonas artėja prie finišo

  2017-10-19

  Moterų A lyga

  A lygos sezonas artėja prie finišo

  Čempionate teliko du turai bei pora nukeltų rungtynių, tačiau prizininkių trejeto rikiuotė jau nekelia abejonių. Iš moterų A lygos varžybų pasitraukė WU-17 rinktinė. Spalio 15 dieną trys...