Lietuvos futbolo federacija

Vaikai

Šiauliuose – futbolo šventė globos namų vaikams

2016-12-12

Šiauliuose – futbolo šventė globos namų vaikams

Gruodžio 6-ąją Šiaulių arenoje vyko futbolo šventė – daugiau nei pusė tūkstančio vaikų globos namų auklėtinių dalyvavo įvairiose rungtynėse, sportavo ir bendravo su profesionaliais sportininkais.

Jau šeštą kartą rengiamų žaidynių pagrindiniu globėju šiais metais tapo Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir taip padėjo suorganizuoti renginį, kuriame didelis dėmesys buvo skirtas futbolo rungtims.

Su vaikais kartu dirbo Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkės Vestina Neverdauskaitė ir Simona Veličkaitė, o varžybų nugalėtojus sveikino LFF prezidentas Edvinas Eimontas ir Šiaulių apskrities futbolo federacijos prezidentas Gintaras Radavičius.

„Šiemet varžybų naujovė yra futbolo festivalis. Į programą įeina ir kiti žaidimai, o taip pat neapsieisime ir be koncertinės programos, dovanų. Norime, kad vaikai užsiimtų sportu, judėtų ir turėtų mažiau žalingų įpročių“, – sakė renginį organizavusios „Žalioji medija“ kompanijos direktorius Arūnas Valickas.

„Gintros-Universiteto“ žaidėja Simona Veličkaitė taip pat buvo patenkinta, kad galėjo suteikti džiaugsmą vaikams: „Labai smagu matyti daug linksmų vaikų ir smagu, kad galime jiems suteikti džiaugsmą, parodyti kaip mes mylime futbolą ir pabandyti, jog jie pamiltų futbolą. Manau, kad jiems patiko ir džiaugiuosi, jog jie čia buvo“.

Susijusios naujienos

 • Rudeniškas oras nesutrukdė vaikams džiaugtis futbolu

  2017-11-02

  Vaikai

  Rudeniškas oras nesutrukdė vaikams džiaugtis futbolu

  Rudenišką spalio 28 dieną Kačerginės daugiafunkcio centro netradicinėse aikštelėse vyko vaikų futbolo turnyras „Draugystė 2017“. Turnyre varžėsi penkios komandos: Ariogalos FK „Vienybė“, Raseinių FK...

 • Dienos centro vaikams – įsimintinas vakaras su futbolu

  2017-10-17

  Vaikai

  Dienos centro vaikams – įsimintinas vakaras su futbolu

  Pirmadienio vakarą LFF stadione netrūko pozityvios energijos ir vaikų klegesio – ant pagrindinės vejos kamuolį gainiojo ir su Lietuvos futbolo rinktinių treneriais bei jaunosiomis žaidėjomis žaidimo...

 • Panevėžio lopšelyje-darželyje – masinio futbolo šventė

  2017-09-29

  Vaikai

  Panevėžio lopšelyje-darželyje – masinio futbolo šventė

  Rugsėjo 27 d. lopšelyje-darželyje „Vyturėlis” vyko Europos Masinio futbolo šventė „Greitakojai futbolininkai”. Į renginį susirinko gausus būrys ikimokyklinių ir priešmokyklinių  „Gintarinės“...