Lietuvos futbolo federacija

Vaikai

Šiauliuose – futbolo šventė globos namų vaikams

2016-12-12

Šiauliuose – futbolo šventė globos namų vaikams

Gruodžio 6-ąją Šiaulių arenoje vyko futbolo šventė – daugiau nei pusė tūkstančio vaikų globos namų auklėtinių dalyvavo įvairiose rungtynėse, sportavo ir bendravo su profesionaliais sportininkais.

Jau šeštą kartą rengiamų žaidynių pagrindiniu globėju šiais metais tapo Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir taip padėjo suorganizuoti renginį, kuriame didelis dėmesys buvo skirtas futbolo rungtims.

Su vaikais kartu dirbo Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkės Vestina Neverdauskaitė ir Simona Veličkaitė, o varžybų nugalėtojus sveikino LFF prezidentas Edvinas Eimontas ir Šiaulių apskrities futbolo federacijos prezidentas Gintaras Radavičius.

„Šiemet varžybų naujovė yra futbolo festivalis. Į programą įeina ir kiti žaidimai, o taip pat neapsieisime ir be koncertinės programos, dovanų. Norime, kad vaikai užsiimtų sportu, judėtų ir turėtų mažiau žalingų įpročių“, – sakė renginį organizavusios „Žalioji medija“ kompanijos direktorius Arūnas Valickas.

„Gintros-Universiteto“ žaidėja Simona Veličkaitė taip pat buvo patenkinta, kad galėjo suteikti džiaugsmą vaikams: „Labai smagu matyti daug linksmų vaikų ir smagu, kad galime jiems suteikti džiaugsmą, parodyti kaip mes mylime futbolą ir pabandyti, jog jie pamiltų futbolą. Manau, kad jiems patiko ir džiaugiuosi, jog jie čia buvo“.

Susijusios naujienos

 • Kaune vyko „Mes mylim futbolą“ turnyras

  2017-03-24

  Vaikai

  Kaune vyko „Mes mylim futbolą“ turnyras

  Kovo 23 dieną Kauno šv. Mato gimnazijoje vyko Kauno miesto ir Kauno  rajono švietimo įstaigų pradinių klasių salės futbolo turnyras „Mes mylim futbolą“. Turnyre varžėsi dvi šeimininkų  komandos bei...

 • Lietuvos sostinėje – itališka fiesta

  2017-03-23

  Vaikai

  Lietuvos sostinėje – itališka fiesta

  Praėjusį savaitgalį 28 komandos iš 8 šalių dalyvavo didžiausiame Baltijos šalyse rengiamame vaikų futbolo turnyre “Ateitis CUP”. Tarp dalyvių buvo ir svečiai iš Italijos (Veronos “Hellas” ir FC...

 • Kačerginėje vyko turnyras „Futbolas mūsų širdyse“

  2017-02-27

  Vaikai

  Kačerginėje vyko turnyras „Futbolas mūsų širdyse“

  Vasario 24 dieną Kačerginėje vyko futbolo turnyras „Futbolas mūsų širdyse“, kuriame varžėsi berniukai ir mergaitės. Turnyre dalyvavo Kačerginės daugiafunkcio centro, Kačerginės pagrindinės mokyklos...