Lietuvos futbolo federacija

Futboliukas

Kaune praūžė „Futboliuko kalėdos“

2016-12-15

Kaune praūžė „Futboliuko kalėdos“

Praeitą šeštadienį į Kauną atvyko futbolo traukinys – Nacionalinėje futbolo akademijoje (NFA) buvo surengtas jau tradiciniu tampantis „Futboliuko Kalėdų“ festivalis.

Praeitą šeštadienį į Kauną atvyko futbolo traukinys – Nacionalinėje futbolo akademijoje (NFA) buvo surengtas jau tradiciniu tampantis „Futboliuko Kalėdų“ festivalis.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ilgalaikės vaikų masinio futbolo vystymo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ projektas toliau sulaukia milžiniško dėmesio. Šį kartą buvo surengta tikra kalėdinė šventė, kurios organizatoriai buvo LFF ir respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

Šiam kalėdiniam festivaliui buvo planuota surinkti rekordinį dalyvių skaičių. Pasak vienos iš organizatorių Daivos Statkevičienės, futbolo aikštėje sportavo 520 vaikų iš 48 ikimokyklinių įstaigų 520 vaikų. Kartu su jais atvyko ir jų pedagogai, tėveliai – šventėje iš viso dalyvavo apie 1500 žmonių ir jie visi buvo užkrėsti futblo virusu.

„Renginio metu vaikai žaidė futboliuką ir buvo paįvairintos užduotys. Kai kuriose aikštelėse žaidė su dideliu gimnastikos kamuoliu, kitose aikštelėse buvo žaidžiama ne su dviem, o keturiais.  Vaikai atliko kamuolio varymo, driblingo, smūgiavimo į vartus pratimai. Manau, kad šiais metais šventė buvo linksmesnė nei pernai. Vaikai iš šventės išėjo ir pasportavę, ir laimingi, sulaukėme daug atsiliepimų ir padėkų“, – sakė D.Statkevičienė.

Šiais metais šventėje vaikus ir svečius ne tik užėmė įvairūs personažai, bet ir buvo įrengta vadinamoji fotosesijos stotelė. Integruota naujovė leido vaikams ir kitiems svečiams ne tik atsipūsti po sporto veiklos, bet ir gauti profesionalias bei kokybiškas nuotraukas.

 

 

Susijusios naujienos

 • Kačerginėje vyko „Futboliuko“ šventė

  2017-03-22

  Futboliukas

  Kačerginėje vyko „Futboliuko“ šventė

  Kovo 21 dieną Kauno r. Kačerginės daugiafunkcio centro universalioje salėje vyko ikimokyklinio ugdymo įstaigų futbolo šventė „Futboliukas“, kurioje varžėsi Noreikiškių lopšelio darželio „Ąžuolėlis“...

 • „Futboliuko“ džiaugsmas vaikams pakeičia pietų miegą

  2017-03-06

  Futboliukas

  „Futboliuko“ džiaugsmas vaikams pakeičia pietų miegą

  Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ilgalaikės vaikų masinio futbolo vystymo programos projektas „Futboliukas“ beveik pasiekė savo finišą savo devintajame sezone ir aplankė dar eilę ikimokyklinių...

 • Futboliukas su Kiškiu Hansu keliauja po Lietuvą

  2017-02-02

  Futboliukas

  Futboliukas su Kiškiu Hansu keliauja po Lietuvą

  Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ilgalaikės vaikų masinio futbolo vystymo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ (SVIS) projekto „Futboliuko“ devintasis sezonas įsibėgėja - futbolo šventės...