Lietuvos futbolo federacija

Futbolo forumas

Strateginėje darbo grupėje aptartas ruošiamas dokumentas

2016-12-16

Strateginėje darbo grupėje aptartas ruošiamas dokumentas

Gruodžio 15-ąją LFF stadione įvyko dvyliktasis Futbolo forumo strateginės darbo grupės posėdis, kuriame buvo aptariami ruošiamo „Gerojo valdymo praktikos“ dokumento struktūros pataisymai, aptartos profesionalių klubų ir komunikacijos su visuomene temos.

Posėdyje buvo sutarta padaryti LFF valdymo struktūros įstatų trūkumų analizę, kuri būtų pristatyta bendrajame teikimo dokumento aprašyme, atsižvelgiant į UEFA ir FIFA rekomendacijas.

Darbo grupės nariai taip pat diskutavo dėl profesionalaus klubų apibrėžimo koncepcijos ir buvo pasiūlyta apibrėžti profesionalių ir mėgėjiškų klubų statusą licencijavimo tvarka. Aptarta, ko reikia klubui, kad jis turėtų profesionalaus klubo statusą ir kokį balsą turėtų profesionalios bei mėgėjiškos komandos. Taip tikimasi suteikti klubams daugiau aiškumo.

Nagrinėtas ir ruošiamo dokumento futbolo bendruomenės įtraukimo į LFF valdymą klausimas. Bendrai buvo sutarta, kad didesnis viešumas ir atvirumas leistų sulaukti didesnio visuomenės palankumo. Tai taip pat leistų klubams sulaukti didesnės paramos.

Forumo grupėje taip pat aptartas komunikacijos pakeitimo aspektas, futbolo, kaip sporto numeris vienas žinios skleidimas bei sutarta, kad naudos visuomenei akcentavimas yra teisingiausias kelias populiarinti sportą tarp Lietuvos žmonių.

Pasak darbo grupės pirmininko Gintaro Babravičiaus, galutinį Gerojo valdymo praktikos įdiegimo Lietuvos futbolo federacijoje raportą LFF tikimasi įteikti iki kitų metų pavasario.

Kitame darbo grupės posėdyje planuojamas LFF rinktinių skyriaus dalyvavimas.

Susijusios naujienos

 • Susitiko su futbolo mokyklų atstovais

  2017-01-20

  Futbolo forumas

  Susitiko su futbolo mokyklų atstovais

  Sausio 19 dieną Futbolo forumo inicijuotos darbo grupės posėdyje išklausytos futbolo mokyklų atstovų nuomonės bei pasiūlymai. Posėdyje dalyvavo akademijos “Žalgirietis” direktorius Žydrūnas...

 • Diskusijose gilinosi į LFF narystės kriterijus

  2017-01-15

  Futbolo forumas

  Diskusijose gilinosi į LFF narystės kriterijus

  Sausio 12-ąją vyko dar vienas Futbolo forumo inicijuotos darbo grupės posėdis, kuriame toliau nagrinėtas ruošiamas dokumentas su pasiūlymais dėl gerosios valdymo praktikos. Darbo grupės nariai aptarė...

 • Aptarė atnaujintą futbolo strategiją

  2017-01-09

  Futbolo forumas

  Aptarė atnaujintą futbolo strategiją

  Sausio 5 dieną Futbolo forumo inicijuotos darbo grupės posėdyje aptarta atnaujinta Lietuvos futbolo strategija. Atnaujinta Lietuvos futbolo plėtros strategija iki 2020 metų patvirtinta Lietuvos...