Lietuvos futbolo federacija

Futbolo forumas

Strateginėje darbo grupėje aptartas ruošiamas dokumentas

2016-12-16

Strateginėje darbo grupėje aptartas ruošiamas dokumentas

Gruodžio 15-ąją LFF stadione įvyko dvyliktasis Futbolo forumo strateginės darbo grupės posėdis, kuriame buvo aptariami ruošiamo „Gerojo valdymo praktikos“ dokumento struktūros pataisymai, aptartos profesionalių klubų ir komunikacijos su visuomene temos.

Posėdyje buvo sutarta padaryti LFF valdymo struktūros įstatų trūkumų analizę, kuri būtų pristatyta bendrajame teikimo dokumento aprašyme, atsižvelgiant į UEFA ir FIFA rekomendacijas.

Darbo grupės nariai taip pat diskutavo dėl profesionalaus klubų apibrėžimo koncepcijos ir buvo pasiūlyta apibrėžti profesionalių ir mėgėjiškų klubų statusą licencijavimo tvarka. Aptarta, ko reikia klubui, kad jis turėtų profesionalaus klubo statusą ir kokį balsą turėtų profesionalios bei mėgėjiškos komandos. Taip tikimasi suteikti klubams daugiau aiškumo.

Nagrinėtas ir ruošiamo dokumento futbolo bendruomenės įtraukimo į LFF valdymą klausimas. Bendrai buvo sutarta, kad didesnis viešumas ir atvirumas leistų sulaukti didesnio visuomenės palankumo. Tai taip pat leistų klubams sulaukti didesnės paramos.

Forumo grupėje taip pat aptartas komunikacijos pakeitimo aspektas, futbolo, kaip sporto numeris vienas žinios skleidimas bei sutarta, kad naudos visuomenei akcentavimas yra teisingiausias kelias populiarinti sportą tarp Lietuvos žmonių.

Pasak darbo grupės pirmininko Gintaro Babravičiaus, galutinį Gerojo valdymo praktikos įdiegimo Lietuvos futbolo federacijoje raportą LFF tikimasi įteikti iki kitų metų pavasario.

Kitame darbo grupės posėdyje planuojamas LFF rinktinių skyriaus dalyvavimas.

Susijusios naujienos

 • Žiniasklaidai pristatė raportą dėl gerosios valdymo praktikos

  2017-04-20

  Futbolo forumas

  Žiniasklaidai pristatė raportą dėl gerosios valdymo praktikos

  Futbolo forumo inicijuota darbo grupė žiniasklaidos atstovams pristatė raporto projektą dėl gerojo valdymo praktikos įdiegimo LFF veikloje ir struktūroje. Praėjusių metų rugsėjį LFF pakvietė į...

 • Paskelbė raportą dėl gerosios valdymo praktikos

  2017-04-06

  Futbolo forumas

  Paskelbė raportą dėl gerosios valdymo praktikos

  Futbolo bendruomenės inicijuotas pokyčių siekis įgavo konkrečią formą  - paskelbtas raporto projektas dėl gerojo valdymo praktikos įdiegimo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) veikloje ir struktūroje...

 • Susitiko su futbolo mokyklų atstovais

  2017-01-20

  Futbolo forumas

  Susitiko su futbolo mokyklų atstovais

  Sausio 19 dieną Futbolo forumo inicijuotos darbo grupės posėdyje išklausytos futbolo mokyklų atstovų nuomonės bei pasiūlymai. Posėdyje dalyvavo akademijos “Žalgirietis” direktorius Žydrūnas...