Lietuvos futbolo federacija

Moterų A lyga

Prieš šventes – Lietuvos čempionių vizitas globos namuose

2016-12-21

Prieš šventes – Lietuvos čempionių vizitas globos namuose

Šiaulių Gintros-Universiteto komanda pratęsė gražią tradiciją prieš artėjančias didžiausias metų šventes apsilankyti pas tuos, kurių likimas nepalepino, tačiau neabejotinai užgrūdino būti stipriais.

Lietuvos čempionės šįsyk nešinos kalėdinėmis dovanėlėmis ir išskirtiniais Gintros-Universiteto prizais, tarp kurių buvo ir praėjusią savaitę žiniasklaidoje pristatytas naujasis 2017 metų kalendorius, vyko į Šiaulių vaikų globos namus pasveikinti jų auklėtinius su artėjančiomis šventėmis.

Vos atvykusius svečius pasitiko direktoriaus pavaduotojas socialiniams reikalams, kuris palydėjo į bendrą salę, o joje jau buriavosi globos namų auklėtiniai laukdami susitikimo su Šiaulių futbolininkėmis. Vaikai tryško energija, entuziazmu ir nestokojo įvairiausių klausimų merginoms. Tuo tarpu pastarosios taip pat buvo paruošusios nelengvų užduočių į kurias teisingai atsakę vaikai buvo apdovanoti specialiais klubo prizais.

Sparčiai prizus besirenkančius globos namų auklėtinius pričiupo treneris Rimantas Viktoravičius, kurio užduotis vaikams pasirodė itin kietas riešutėlis. Paklausti, kiek kartų Šiaulių Gintros-Universiteto klubas per visą savo istoriją yra tapęs moterų futbolo A lygos čempionu mergaitės ir berniukai spėliojo ilgai, kol galiausiai buvo išgirstas teisingas atsakymas.

Penkiolika!, – net nebelaukdama kol jai bus suteikta spėjimo galimybė sušuko mergaitė. Teisingo atsakymo savininkei geriausia Šiaulių miesto futbolininke nominuota Dovilė Gailevičiūtė padovanojo oficialų klubo šaliką.

Dar kurį laiką su futbolininkėmis įspūdžiais pasidalinę bei apie priežastis dėl ko verta laukti Šv. Kalėdų papasakoję vaikai buvo nustebinti saldžiomis dovanėlėmis. Padėkoję už siurprizų kupiną susitikimą auklėtiniai išlydėjo svečius bei palinkėjo linksmų švenčių ir sėkmingų rezultatų ateinančiame sezone.

Susijusios naujienos

 • Atsinaujino moterų A lygos kovos

  2017-08-10

  Moterų A lyga

  Atsinaujino moterų A lygos kovos

  Pirmos po vasaros pertraukos į stadioną sugrįžo Lietuvos merginų U-17 ir Gargždų „Bangos“ komandos. Dvikova pasibaigė atkakliomis lygiosiomis 1:1 (0:1). Rugpjūčio 9-ąją vykusiose rungtynėse pirmą...

 • MFA „Žalgirio“ merginos ryžtingai pasitinką antrą sezono pusę

  2017-08-09

  Moterų A lyga

  MFA „Žalgirio“ merginos ryžtingai pasitinką antrą sezono pusę

  Netrumpos vasaros atostogos baigėsi ir sostinės MFA „Žalgirio“ klubo merginoms. Pasibaigus stovykloms visoms Lietuvos merginų rinktinių amžių grupėms, pagaliau merginos gali sugrįžti ir į savo klubo...

 • GKS „Gornik“ triumfavo turnyre Šiauliuose

  2017-07-30

  Moterų A lyga

  GKS „Gornik“ triumfavo turnyre Šiauliuose

  Sekmadienį buvo sužaisti paskutiniai tarptautinio moterų futbolo klubų turnyro „Amber Cup 2017“ susitikimai. Lenkijos ekipa laimėjo pirmą vietą, o šiaulietės liko ketvirtos. Šiaulių...