Lietuvos futbolo federacija

Moterų A lyga

Prieš šventes – Lietuvos čempionių vizitas globos namuose

2016-12-21

Prieš šventes – Lietuvos čempionių vizitas globos namuose

Šiaulių Gintros-Universiteto komanda pratęsė gražią tradiciją prieš artėjančias didžiausias metų šventes apsilankyti pas tuos, kurių likimas nepalepino, tačiau neabejotinai užgrūdino būti stipriais.

Lietuvos čempionės šįsyk nešinos kalėdinėmis dovanėlėmis ir išskirtiniais Gintros-Universiteto prizais, tarp kurių buvo ir praėjusią savaitę žiniasklaidoje pristatytas naujasis 2017 metų kalendorius, vyko į Šiaulių vaikų globos namus pasveikinti jų auklėtinius su artėjančiomis šventėmis.

Vos atvykusius svečius pasitiko direktoriaus pavaduotojas socialiniams reikalams, kuris palydėjo į bendrą salę, o joje jau buriavosi globos namų auklėtiniai laukdami susitikimo su Šiaulių futbolininkėmis. Vaikai tryško energija, entuziazmu ir nestokojo įvairiausių klausimų merginoms. Tuo tarpu pastarosios taip pat buvo paruošusios nelengvų užduočių į kurias teisingai atsakę vaikai buvo apdovanoti specialiais klubo prizais.

Sparčiai prizus besirenkančius globos namų auklėtinius pričiupo treneris Rimantas Viktoravičius, kurio užduotis vaikams pasirodė itin kietas riešutėlis. Paklausti, kiek kartų Šiaulių Gintros-Universiteto klubas per visą savo istoriją yra tapęs moterų futbolo A lygos čempionu mergaitės ir berniukai spėliojo ilgai, kol galiausiai buvo išgirstas teisingas atsakymas.

Penkiolika!, – net nebelaukdama kol jai bus suteikta spėjimo galimybė sušuko mergaitė. Teisingo atsakymo savininkei geriausia Šiaulių miesto futbolininke nominuota Dovilė Gailevičiūtė padovanojo oficialų klubo šaliką.

Dar kurį laiką su futbolininkėmis įspūdžiais pasidalinę bei apie priežastis dėl ko verta laukti Šv. Kalėdų papasakoję vaikai buvo nustebinti saldžiomis dovanėlėmis. Padėkoję už siurprizų kupiną susitikimą auklėtiniai išlydėjo svečius bei palinkėjo linksmų švenčių ir sėkmingų rezultatų ateinančiame sezone.

Susijusios naujienos

 • Čempionatas finišavo „Gintros-Universiteto“ triumfu

  2017-11-04

  Moterų A lyga

  Čempionatas finišavo „Gintros-Universiteto“ triumfu

  Lapkričio 4 dieną sužaistos paskutinės Lietuvos moterų A lygos rungtynės, kurias laimėjo ir 16 kartą čempionių titulą iškovojo Šiaulių „Gintra-Universitetas“. Šiaulietės priėmė Vilniaus...

 • „Gintra-Universitetas“ užsitikrino čempionių titulą

  2017-10-25

  Moterų A lyga

  „Gintra-Universitetas“ užsitikrino čempionių titulą

  Spalio 24 d. Šiauliuose sužaistos 20 turo rungtynės, kuriose pergalę šventė „Gintra-Universitetas“ ir 16 kartą klubo istorijoje tapo Lietuvos čempionėmis. Rimanto Viktoravičiaus treniruojama komanda...

 • A lygos sezonas artėja prie finišo

  2017-10-19

  Moterų A lyga

  A lygos sezonas artėja prie finišo

  Čempionate teliko du turai bei pora nukeltų rungtynių, tačiau prizininkių trejeto rikiuotė jau nekelia abejonių. Iš moterų A lygos varžybų pasitraukė WU-17 rinktinė. Spalio 15 dieną trys...