Lietuvos futbolo federacija

Moterų A lyga

Prieš šventes – Lietuvos čempionių vizitas globos namuose

2016-12-21

Prieš šventes – Lietuvos čempionių vizitas globos namuose

Šiaulių Gintros-Universiteto komanda pratęsė gražią tradiciją prieš artėjančias didžiausias metų šventes apsilankyti pas tuos, kurių likimas nepalepino, tačiau neabejotinai užgrūdino būti stipriais.

Lietuvos čempionės šįsyk nešinos kalėdinėmis dovanėlėmis ir išskirtiniais Gintros-Universiteto prizais, tarp kurių buvo ir praėjusią savaitę žiniasklaidoje pristatytas naujasis 2017 metų kalendorius, vyko į Šiaulių vaikų globos namus pasveikinti jų auklėtinius su artėjančiomis šventėmis.

Vos atvykusius svečius pasitiko direktoriaus pavaduotojas socialiniams reikalams, kuris palydėjo į bendrą salę, o joje jau buriavosi globos namų auklėtiniai laukdami susitikimo su Šiaulių futbolininkėmis. Vaikai tryško energija, entuziazmu ir nestokojo įvairiausių klausimų merginoms. Tuo tarpu pastarosios taip pat buvo paruošusios nelengvų užduočių į kurias teisingai atsakę vaikai buvo apdovanoti specialiais klubo prizais.

Sparčiai prizus besirenkančius globos namų auklėtinius pričiupo treneris Rimantas Viktoravičius, kurio užduotis vaikams pasirodė itin kietas riešutėlis. Paklausti, kiek kartų Šiaulių Gintros-Universiteto klubas per visą savo istoriją yra tapęs moterų futbolo A lygos čempionu mergaitės ir berniukai spėliojo ilgai, kol galiausiai buvo išgirstas teisingas atsakymas.

Penkiolika!, – net nebelaukdama kol jai bus suteikta spėjimo galimybė sušuko mergaitė. Teisingo atsakymo savininkei geriausia Šiaulių miesto futbolininke nominuota Dovilė Gailevičiūtė padovanojo oficialų klubo šaliką.

Dar kurį laiką su futbolininkėmis įspūdžiais pasidalinę bei apie priežastis dėl ko verta laukti Šv. Kalėdų papasakoję vaikai buvo nustebinti saldžiomis dovanėlėmis. Padėkoję už siurprizų kupiną susitikimą auklėtiniai išlydėjo svečius bei palinkėjo linksmų švenčių ir sėkmingų rezultatų ateinančiame sezone.

Susijusios naujienos

 • Šiaulietės padidino savo persvarą prieš sezono pertrauką

  2017-06-16

  Moterų A lyga

  Šiaulietės padidino savo persvarą prieš sezono pertrauką

  Titulą ginantis Šiaulių „Gintra-Universitetas“ iškovojo 9 pergales bei dabar 8 taškais lenkia artimiausias varžoves iš Kauno. Lietuvos čempionės II rate varžovių negailėjo: Šiaulių SG-FA ir „Kauno...

 • Vienvaldžiu čempionato lyderiu tapo „Gintra-Universitetas“

  2017-05-29

  Moterų A lyga

  Vienvaldžiu čempionato lyderiu tapo „Gintra-Universitetas“

  Gegužės 28-ąją sužaistos Moterų A lygos 7 turo rungtynės. Titulą ginančios šiaulietės įtikinamai įveikė „Kauno Žalgirį“ ir nuo jo atitrūko 3 taškais. Trečią vietą užima Vilniaus MFA „Žalgiris“...

 • Sužaistas ketvirtadalis moterų A lygos sezono

  2017-05-17

  Moterų A lyga

  Sužaistas ketvirtadalis moterų A lygos sezono

  Pajėgiausiame Lietuvos moterų futbolo divizione sužaisti penki turai. Vien pergales iškovojo titulą ginanti Šiaulių „Gintra-Universitetas“, o nuo čempionių 3 taškais atsilieka „Kauno Žalgiris“...