Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Atnaujintą rinktinės aprangą papuošė Vytis

2016-08-29

Atnaujintą rinktinės aprangą papuošė Vytis

Lietuvos futbolo rinktinė naują atrankos ciklą pasitinka atsinaujinusi – tiek trenerių štabu, tiek žaidėjais, tiek rungtynių apranga. Likus kelioms dienoms iki pirmųjų Pasaulio čempionato atrankos rungtynių aistruoliams Vilniuje buvo pristatyti nauji rinktinės marškinėliai.

Sauliaus Čirbos nuotr.

Į Vilniaus Rotušėje vykusį renginį futbolininkai ir treneriai iškilmingai atvyko nauju, komandos spalvomis papuoštu autobusu, kurį rinktinei paskyrė naujas partneris „Ollex“. Po bendros nuotaikos treneriai ir futbolininkai pakilo į Rotušės ceremonijų salę, kur svečius pasitiko grupės „Colours of Bubbles“ kolektyvo daina.

Rinktinės žaidėjai ant scenos žengė su atnaujinta apranga. Pagrindinis naujas akcentas – Vytis, kuris nuo šiol puikuosis ant geltonųjų marškinėlių ir žalių kelnaičių. Šį istorinį simbolį rinktinė ant savo marškinėlių turėjo kelis metus po Nepriklausomybės atkūrimo.

„Dabar Vytis sugrįžta. Tikiuosi, tai bus simbolis, kuris įpareigos visą komandą išpildyti savo pažadą kovoti aikštėje ir paskatins eiti į mūšį drąsiai, o mus visus – palaikyti rinktinę bet kokiomis aplinkybėmis, - sakė Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Edvinas Eimontas. – Rinktinėje turime naują trenerių štabą, naujų ir sugrįžtančių žaidėjų. Naujų vėjų turime ir federacijoje. Sekmadienį bus svarbi diena, nes vakare žais rinktinė, o nuo ryto rengiame atvirą futbolo forumą. Kiekvienas turime savo atsakomybes ir turime būti vieningi kaip kumštis.“

LFF vadovas padėkojo naujam pagrindiniam futbolo rėmėjui „Diremtai“ ir partneriui „Ollex“ – jų atstovams atiteko atnaujinti rinktinės marškinėliai.
Nuotaiką susirinkusiems žiūrovams praskaidrino žinomas humoristas Mantas Katleris, kuris yra ištikimas futbolo rinktinės gerbėjas ir žadėjo keliauti paskui ekipą ir į išvykos rungtynes.

Antradienį rinktinės futbolininkai jau plušės treniruotėse, o rungtynės tarp Lietuvos ir Slovėnijos vyks sekmadienį nuo 19 valandos Lietuvos laiku. Bilietus platina „Ticketmarket.lt“.

Susijusios naujienos

 • D. Šernas: „Nebuvome verti pralaimėjimo“

  2017-06-11

  Vyrų rinktinė

  D. Šernas: „Nebuvome verti pralaimėjimo“

  Po ilgos pertraukos į Lietuvos rinktinę rungtynėse su Slovakija sugrįžęs puolėjas Darvydas Šernas teigė, kad jam apmaudu dėl nesėkmingai pasibaigusio susitikimo ir tikino, jog komanda nusipelnė...

 • E. Jankauskas: „Sėkmė mums nesišypsojo“

  2017-06-11

  Vyrų rinktinė

  E. Jankauskas: „Sėkmė mums nesišypsojo“

  Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas neslėpė nusivylimo, kad pralaimėtose rungtynėse su Slovakija jo auklėtiniams nepavyko pranokti oponentų meistriškumo, bet dėkojo savo komandai už...

 • Po sunkios kovos nusileido Slovakijai

  2017-06-10

  Vyrų rinktinė

  Po sunkios kovos nusileido Slovakijai

  Lietuvos futbolo rinktinė šeštadienį vykusiose pasaulio čempionato atrankos rungtynėse LFF stadione pademonstravo kovą iki paskutinių minučių, bet gražaus Arvydo Novikovo įvarčio neužteko sėkmingam...