Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Atnaujintą rinktinės aprangą papuošė Vytis

2016-08-29

Atnaujintą rinktinės aprangą papuošė Vytis

Lietuvos futbolo rinktinė naują atrankos ciklą pasitinka atsinaujinusi – tiek trenerių štabu, tiek žaidėjais, tiek rungtynių apranga. Likus kelioms dienoms iki pirmųjų Pasaulio čempionato atrankos rungtynių aistruoliams Vilniuje buvo pristatyti nauji rinktinės marškinėliai.

Sauliaus Čirbos nuotr.

Į Vilniaus Rotušėje vykusį renginį futbolininkai ir treneriai iškilmingai atvyko nauju, komandos spalvomis papuoštu autobusu, kurį rinktinei paskyrė naujas partneris „Ollex“. Po bendros nuotaikos treneriai ir futbolininkai pakilo į Rotušės ceremonijų salę, kur svečius pasitiko grupės „Colours of Bubbles“ kolektyvo daina.

Rinktinės žaidėjai ant scenos žengė su atnaujinta apranga. Pagrindinis naujas akcentas – Vytis, kuris nuo šiol puikuosis ant geltonųjų marškinėlių ir žalių kelnaičių. Šį istorinį simbolį rinktinė ant savo marškinėlių turėjo kelis metus po Nepriklausomybės atkūrimo.

„Dabar Vytis sugrįžta. Tikiuosi, tai bus simbolis, kuris įpareigos visą komandą išpildyti savo pažadą kovoti aikštėje ir paskatins eiti į mūšį drąsiai, o mus visus – palaikyti rinktinę bet kokiomis aplinkybėmis, - sakė Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Edvinas Eimontas. – Rinktinėje turime naują trenerių štabą, naujų ir sugrįžtančių žaidėjų. Naujų vėjų turime ir federacijoje. Sekmadienį bus svarbi diena, nes vakare žais rinktinė, o nuo ryto rengiame atvirą futbolo forumą. Kiekvienas turime savo atsakomybes ir turime būti vieningi kaip kumštis.“

LFF vadovas padėkojo naujam pagrindiniam futbolo rėmėjui „Diremtai“ ir partneriui „Ollex“ – jų atstovams atiteko atnaujinti rinktinės marškinėliai.
Nuotaiką susirinkusiems žiūrovams praskaidrino žinomas humoristas Mantas Katleris, kuris yra ištikimas futbolo rinktinės gerbėjas ir žadėjo keliauti paskui ekipą ir į išvykos rungtynes.

Antradienį rinktinės futbolininkai jau plušės treniruotėse, o rungtynės tarp Lietuvos ir Slovėnijos vyks sekmadienį nuo 19 valandos Lietuvos laiku. Bilietus platina „Ticketmarket.lt“.

Susijusios naujienos

 • Į rungtynes su škotais bilietai išparduoti

  2017-08-20

  Vyrų rinktinė

  Į rungtynes su škotais bilietai išparduoti

  Pasaulio čempionato atrankos rungtynes tarp Lietuvos ir Škotijos rugsėjo 1-ąją stebės užpildytas LFF stadionas. Artėjanti dvikova sulaukė didžiulio susidomėjimo – iki rungtynių dienos likus dviems...

 • Futbolo ir krepšinio rinktinės rungtyniavo tarpusavyje

  2017-08-02

  Vyrų rinktinė

  Futbolo ir krepšinio rinktinės rungtyniavo tarpusavyje

  Antradienį Palangoje draugiškoms rungtynėms susitiko Lietuvos vyrų krepšinio ir futbolo rinktinės. Po rungtynių sportininkai palinkėjo vieni kitiems sėkmės prieš „Eurobasket 2017“ ir prieš atrankos į...

 • Per kovas Europoje – nuolaida rinktinės bilietams

  2017-07-19

  Vyrų rinktinė

  Per kovas Europoje – nuolaida rinktinės bilietams

  Lietuvos vyrų rinktinės nariams kaunantis klubinėse Europos varžybose futbolo aistruoliai galės įsigyti bilietus į rungtynes su škotais pigiau.  Lietuvos futbolo rinktinės žaidėjai vasarą pluša...