Lietuvos futbolo federacija

Mėgėjų futbolas

„Nida Football Fest” taurė liko Klaipėdoje

2016-08-29

„Nida Football Fest” taurė liko Klaipėdoje

Šeštadienį Nidoje penktus metus iš eilės vyko Futbolo festivaliu pakrikštyta sporto šventė „Nida Football Fest”. Futbolo festivalio pagrindinių 5 prieš 5 varžybų čempionais po baudinių serijos (pagrindinis laikas 1:1) tapo Klaipėdos miesto komanda „Veteranai”.

futbolofestivalis.lt

Dar prieš finalą tapo aišku, jog „Nida Football Fest” taurė iš uostamiesčio neiškeliaus – abi finalo dalyvės buvo iš Klaipėdos. Varžybose dalyvavo ekipos iš Vilniaus, Kretingos, Panevėžio, Šiaulių, Šilutės, Gargždų ir Nidos, tačiau jau penkti metai iš eilės čempionais tapo klaipėdiečiai.

Rezultatyviausiu turnyro žaidėju antrus metus iš eilės tapo Dovydas Švita („Pajėgumas”), per penkias rungtynes pasižymėjęs 9 kartus. Į „Glimstedt geriausiųjų žaidėjų penketuką” buvo išrinkti Dovydas Švita („Pajėgumas”), Marius Baziulis („Klevas”), Vilius Čižauskas („Sparta”), Edgaras Drasutis („Jumex”), Rimas Bogužas („Veteranai”). Pastarasis buvo nepralenkiamas ir organizuotame įgūdžių konkurse.

Pirmą kartą Futbolo festivalyje buvo surengtas Talentų turnyras – jame galėjo varžytis futbolininkai iki keturiolikos metų. „Džiaugiamės, jog pirmą kartą rengtas vaikų turnyras puikiai pavyko - nesitikėjome, jog į turnyrą užsiregistruos net 14 komandų. Į pagrindines varžybas atvažiuoja futbolą nuolat žaidžiantys mėgėjai, todėl būtent Talentų turnyras nuo šiol sėkmingai vykdys vieną iš pagrindinių Futbolo festivalio tikslų – į futbolą pritraukti naujų žmonių, sudominti užsiimti šia sporto šaka, skatinti ne tik stebėti aukščiausio lygio varžybas, bet ir patiems žengti į aikštelę”, - teigė festivalio organizatoriai.

„Nida Football Fest” organizatoriai dėkoja partneriams, be kurių šventė nebūtų galėjusi įvykti: Assorti.lt, advokatų kontorai „Glimstedt”, Fujifilm, Lietuvos futbolo federacijai, Neringos miesto savivaldybei, mineraliniam vandeniui „Vytautas”, Kultūros ir turizmo informacijos centrui „Agila”, reklamos sprendimams „Two Shoes”, Neringos jaunimo apskritajam stalui, sporto naujienų puslapiui Auksinis sporto komentaras.

Futbolo festivalis – tai kiekvieną vasarą Nidoje organizuojama futbolo šventė, kasmet sukviečianti futbolo mylėtojus iš visos Lietuvos.

Susijusios naujienos

 • „Stihl“ profesijų futbolo šventėje nugalėjo Bartninkų pedagogai

  2017-04-30

  Mėgėjų futbolas

  „Stihl“ profesijų futbolo šventėje nugalėjo Bartninkų pedagogai

  Balandžio 30 dieną įvairių profesijų atstovai rinkosi į tradicinę futbolo šventę „Mano profesija“, kuri vyko Kauno rajono Kačerginės daugiafunkcio centro futbolo aikštelėje. Ketvirtasis renginys...

 • Surengtas tradicinis turnyras Kovo 11-ajai atminti

  2017-03-13

  Mėgėjų futbolas

  Surengtas tradicinis turnyras Kovo 11-ajai atminti

  Šventupėje keturios komandos sužaidė mažojo futbolo turnyre Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai pažymėti. Po septynis taškus surinko FK „Pabaisko ekipos“ ir „Likmerės“ ekipos, bet dėl geresnio...

 • Panevėžyje įvyko finalinis mėgėjų lygos turnyras

  2017-03-09

  Mėgėjų futbolas

  Panevėžyje įvyko finalinis mėgėjų lygos turnyras

  Panevėžyje, Kovo 4-ąją, „Cido“ arenoje įvyko finalinis Lietuvos futbolo mėgėjų lygos (LFML) turnyras, kuriame varžėsi aštuonios komandos, po atkaklios kovos ir įtemptos baudinių serijos finale...