Lietuvos futbolo federacija

Futbolo forumas

Aptarė atnaujintą futbolo strategiją

2017-01-09

Aptarė atnaujintą futbolo strategiją

Sausio 5 dieną Futbolo forumo inicijuotos darbo grupės posėdyje aptarta atnaujinta Lietuvos futbolo strategija.

Atnaujinta Lietuvos futbolo plėtros strategija iki 2020 metų patvirtinta Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo Komiteto posėdyje gruodžio viduryje.

LFF forumo darbo grupės nariams strategiją pristatęs LFF Plėtros vadovas Vytautas Žirgutis pažymėjo, jog atnaujinant strategiją buvo inventorizuoti ir peržiūrėti esami dokumentai, susipažinta su naujausiais UEFA ir FIFA tyrimais, šių organizacijų konsultantais, pokyčius įgyvendinusių kitų federacijų veikla.

Darbo grupės pirmininkas Gintautas Babravičius atkreipė dėmesį, jog ši strategija papildo tam tikras darbo grupės dokumento ruošiamas dalis taip pat pateikia naujų idėjų ir apmąstymų.

Jo siūlymu, reikėtų atkreipti dėmesį į strategijos sąsajas su valstybine ir savivaldybių politika, ryšį su valstybine sporto strategija, taip pat svarstyti apie nepriklausoma stebėtojų organą.

Grupės nario Artūro Gimžausko nuomone, svarbu atkreipti dėmesį į klubų vaidmenį būsimose veiksmuose ir išsamiau pasvarstyti, kaip suinteresuoti visas puses, kurios turėtų dalyvauti strategijos įgyvendinime. Šiais klausimais užvirė ilgesnės darbo grupės narių diskusijos.

Kitame darbo grupės posėdyje bus toliau nagrinėjamas darbo grupės ruošiamas dokumentas. Vėlesniuose posėdžiuose, Deivido Šembero siūlymu, numatomas susitikimas su futbolo mokyklų atstovais. Taip pat planuojama į darbo grupės posėdžius kviesti savivaldybių atstovus aptarti infrastruktūros plėtros klausimus.

 

Susijusios naujienos

 • Susitiko su futbolo mokyklų atstovais

  2017-01-20

  Futbolo forumas

  Susitiko su futbolo mokyklų atstovais

  Sausio 19 dieną Futbolo forumo inicijuotos darbo grupės posėdyje išklausytos futbolo mokyklų atstovų nuomonės bei pasiūlymai. Posėdyje dalyvavo akademijos “Žalgirietis” direktorius Žydrūnas...

 • Diskusijose gilinosi į LFF narystės kriterijus

  2017-01-15

  Futbolo forumas

  Diskusijose gilinosi į LFF narystės kriterijus

  Sausio 12-ąją vyko dar vienas Futbolo forumo inicijuotos darbo grupės posėdis, kuriame toliau nagrinėtas ruošiamas dokumentas su pasiūlymais dėl gerosios valdymo praktikos. Darbo grupės nariai aptarė...

 • Strateginėje darbo grupėje pradėtas svarstyti galutinis dokumentas

  2016-12-30

  Futbolo forumas

  Strateginėje darbo grupėje pradėtas svarstyti galutinis dokumentas

  Gruodžio 29-ąją LFF stadione įvyko jau keturioliktasis Futbolo forumo inicijuotos strateginės darbo grupės posėdis, kuriame toliau aptarinėjamas ruošiamo LFF Gerojo valdymo praktikos darbo grupės...