Lietuvos futbolo federacija

Futbolas visiems

„Žaisk kaip mergaitė“ šventė Vilniaus lopšelyje-darželyje „Pušaitė“

2017-01-23

„Žaisk kaip mergaitė“ šventė Vilniaus lopšelyje-darželyje „Pušaitė“

Gruodžio 15 d. gausus būrys virš 50 ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus lopšelio-darželio „Pušaitė“ auklėtinių mergaičių skubėjo į surengtą futboliuko šventę „Žaisk kaip mergaitė“, kurią organizavo Všį futbolo akademijos „Bitės“ įkūrėjas Domas Paulauskas, treneriai Kotryna Kulbytė, Justina Lavrenovaitė ir Gediminas Paulauskas.

Gruodžio 15 d. gausus būrys virš 50 ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus lopšelio-darželio „Pušaitė“ auklėtinių mergaičių skubėjo į surengtą futboliuko šventę „Žaisk kaip mergaitė“, kurią organizavo VšĮ merginų futbolo akademijos „Bitės“ įkūrėjas Domas Paulauskas, trenerės Kotryna Kulbytė, Justina Lavrenovaitė ir treneris Gediminas Paulauskas.

Šventės tikslas - populiarinti 4-7 metų mergaičių futbolą taikant siužetinius motyvus ir komandines užduotis, skatinant aktyvų judėjimą su futboliuku nuo mažens.

Pirmosios futboliuko subtilybes išbandė 4-5 metų darželinukės. Joms treneriai pristatė supaprastintus futboliuko elementus, kuriais lavino mergaičių stambiosios motorikos gebėjimus. Siužetiniais žaidimais „Šviesoforas“ ir „Uodegėlės“ skatintas kūrybiškumas, dėmesio sutelkimas į judančius objektus.

Siekiant stiprinti pagrindinių judesių įgūdžius ir komandos formavimą 6-7 m. mergaitėms pristatyti žaidimai „Miegantis drakonas”, „Deimantai”, „Mažasis futboliukas“. Išbandyti integruoti sportiniai pratimai ridenant, spiriant ir stabdant kamuolius. Žaismingos emocijos ir judėjimo teikiamas džiaugsmas  liejosi per kraštus. Mergaitės nenustygo vietoje ir dūzgė kaip tikros bitutės.

Futboliuko šventė „Žaisk kaip mergaitė“ lavino fizinius ir socialinius įgūdžius, mažus ir nedrąsius bandymus pavertė dideliais pasiekimais, įtraukiantys žaidimai stiprino draugystę tarp mišraus amžiaus mergaičių ir gerino sportinį bendradarbiavimą.

Nuoširdžiai džiaugiamės VšĮ merginų futbolo akademijos „Bitės“ iniciatyva ir dėkojame už puikią galimybę mokytis žaisti futboliuką „mergaitiškai“.

Autorė - Vilija Gerasimovičienė

 

Susijusios naujienos

 • Šeštadienį Kaune – LFF Kalėdinis futbolo turnyras

  2017-12-13

  Futbolas visiems

  Šeštadienį Kaune – LFF Kalėdinis futbolo turnyras

  Šeštadienį (gruodžio 16 d.) į Nacionalinę futbolo akademiją (NFA) Kaune skirtingų profesijų futbolo mėgėjus sutrauks tradicinis Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Kalėdinis turnyras. Septintus metus...

 • Lietuvos kariuomenės diena paminėta įvairiais renginiais

  2017-11-22

  Futbolas visiems

  Lietuvos kariuomenės diena paminėta įvairiais renginiais

  1918 m. lapkričio 23 d. atkurta LR kariuomenė. Tai dienai paminėti „Versmės“ gimnazijoje vyko integruoti pilietiškumo ir neformalaus švietimo renginiai. Supažindinti su kario tarnyba atvyko buvę...

 • Tradicinis kalėdinis šeimų turnyras vyks gruodžio 16-ąją

  2017-11-21

  Futbolas visiems

  Tradicinis kalėdinis šeimų turnyras vyks gruodžio 16-ąją

  Šventupės sporto komplekse ir Ukmergės stadiono bazėje bus surengtas Kalėdinis šeimų turnyras, kuriame bus žaidžiama pagal mažojo futbolo 5×5 taisykles. Tradicinis kalėdinis turnyras vyks jau 14...