Lietuvos futbolo federacija

Futbolas visiems

„Žaisk kaip mergaitė“ šventė Vilniaus lopšelyje-darželyje „Pušaitė“

2017-01-23

„Žaisk kaip mergaitė“ šventė Vilniaus lopšelyje-darželyje „Pušaitė“

Gruodžio 15 d. gausus būrys virš 50 ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus lopšelio-darželio „Pušaitė“ auklėtinių mergaičių skubėjo į surengtą futboliuko šventę „Žaisk kaip mergaitė“, kurią organizavo Všį futbolo akademijos „Bitės“ įkūrėjas Domas Paulauskas, treneriai Kotryna Kulbytė, Justina Lavrenovaitė ir Gediminas Paulauskas.

Gruodžio 15 d. gausus būrys virš 50 ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus lopšelio-darželio „Pušaitė“ auklėtinių mergaičių skubėjo į surengtą futboliuko šventę „Žaisk kaip mergaitė“, kurią organizavo VšĮ merginų futbolo akademijos „Bitės“ įkūrėjas Domas Paulauskas, trenerės Kotryna Kulbytė, Justina Lavrenovaitė ir treneris Gediminas Paulauskas.

Šventės tikslas - populiarinti 4-7 metų mergaičių futbolą taikant siužetinius motyvus ir komandines užduotis, skatinant aktyvų judėjimą su futboliuku nuo mažens.

Pirmosios futboliuko subtilybes išbandė 4-5 metų darželinukės. Joms treneriai pristatė supaprastintus futboliuko elementus, kuriais lavino mergaičių stambiosios motorikos gebėjimus. Siužetiniais žaidimais „Šviesoforas“ ir „Uodegėlės“ skatintas kūrybiškumas, dėmesio sutelkimas į judančius objektus.

Siekiant stiprinti pagrindinių judesių įgūdžius ir komandos formavimą 6-7 m. mergaitėms pristatyti žaidimai „Miegantis drakonas”, „Deimantai”, „Mažasis futboliukas“. Išbandyti integruoti sportiniai pratimai ridenant, spiriant ir stabdant kamuolius. Žaismingos emocijos ir judėjimo teikiamas džiaugsmas  liejosi per kraštus. Mergaitės nenustygo vietoje ir dūzgė kaip tikros bitutės.

Futboliuko šventė „Žaisk kaip mergaitė“ lavino fizinius ir socialinius įgūdžius, mažus ir nedrąsius bandymus pavertė dideliais pasiekimais, įtraukiantys žaidimai stiprino draugystę tarp mišraus amžiaus mergaičių ir gerino sportinį bendradarbiavimą.

Nuoširdžiai džiaugiamės VšĮ merginų futbolo akademijos „Bitės“ iniciatyva ir dėkojame už puikią galimybę mokytis žaisti futboliuką „mergaitiškai“.

Autorė - Vilija Gerasimovičienė

 

Susijusios naujienos

 • Trakuose vyks tradicinė itališka futbolo šventė

  2017-08-16

  Futbolas visiems

  Trakuose vyks tradicinė itališka futbolo šventė

  Kitą savaitę (rugpjūčio 21 – 25 dienomis) Trakų miesto stadione šurmuliuos tradicinė itališka futbolo fiesta. Septintą vasarą iš eilės rengiamos vaikų stovyklos ambasadoriumi sutiko būti legendinio...

 • Mažeikiuose vyks integruoto futbolo varžybos

  2017-08-09

  Futbolas visiems

  Mažeikiuose vyks integruoto futbolo varžybos

  Rugpjūčio 12 dieną (šeštadienį) Mažeikių miesto dirbtinės dangos futbolo stadione vyks neįgaliųjų sporto šventė „Kartu mes stipresni“, kurioje dalyviai iš visos Lietuvos turės galimybę dalyvauti...

 • Laimėjo sidabro medalius pasaulio medikų čempionate

  2017-07-20

  Futbolas visiems

  Laimėjo sidabro medalius pasaulio medikų čempionate

  Lietuvos medikų futbolo komanda dalyvavo 23-iame Pasaulio medikų futbolo čempionate, kuris vyko Austrijoje, kalnuotame Leogango miestelyje, 2017 m. liepos 8–16 dienomis. Vyko 2 turnyrai: Ferran...