Lietuvos futbolo federacija

Futbolo forumas

Susitiko su futbolo mokyklų atstovais

2017-01-20

Susitiko su futbolo mokyklų atstovais

Sausio 19 dieną Futbolo forumo inicijuotos darbo grupės posėdyje išklausytos futbolo mokyklų atstovų nuomonės bei pasiūlymai.

Posėdyje dalyvavo akademijos “Žalgirietis” direktorius Žydrūnas Grudzinskas, Kauno FM “Tauras” vadovas Laimis Bičkauskas, Vilniaus FM direktorius Kęstutis Paknys ir “FM Ateitis” vadovas Dainius Gudaitis.

Ž. Grudzinsko nuomone, privačios ir biudžetinės įstaigos turi nevienodas galimybes ir sąlygas, jų įstaigai daug sunkiau suformuoti biudžetą.

D. Gudaitis pažymėjo kompensacijos mechanizmo svarbą, o P.Paknys ir L. Bičkauskas atkreipė dėmesį infrastruktūros, trenerių kvalifikacijos, kontrolės, kokybiško treniravimo problemas.

Futbolo mokykla vadovai taip pat pateikė įvairių pasiūlymų ir pastabų dėl futbolo mokykla sertifikavimo projekto, bendradarbiavimo su LFF ir kitais aspektais.

Kitoje posėdžio dalyje darbo grupės nariai toliau ruošė savo raportą, aptarė šakinių asociacijų vietą struktūroje, diskutavo apie galimybę įkurti etikos komisiją.

Susijusios naujienos

 • Žiniasklaidai pristatė raportą dėl gerosios valdymo praktikos

  2017-04-20

  Futbolo forumas

  Žiniasklaidai pristatė raportą dėl gerosios valdymo praktikos

  Futbolo forumo inicijuota darbo grupė žiniasklaidos atstovams pristatė raporto projektą dėl gerojo valdymo praktikos įdiegimo LFF veikloje ir struktūroje. Praėjusių metų rugsėjį LFF pakvietė į...

 • Paskelbė raportą dėl gerosios valdymo praktikos

  2017-04-06

  Futbolo forumas

  Paskelbė raportą dėl gerosios valdymo praktikos

  Futbolo bendruomenės inicijuotas pokyčių siekis įgavo konkrečią formą  - paskelbtas raporto projektas dėl gerojo valdymo praktikos įdiegimo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) veikloje ir struktūroje...

 • Diskusijose gilinosi į LFF narystės kriterijus

  2017-01-15

  Futbolo forumas

  Diskusijose gilinosi į LFF narystės kriterijus

  Sausio 12-ąją vyko dar vienas Futbolo forumo inicijuotos darbo grupės posėdis, kuriame toliau nagrinėtas ruošiamas dokumentas su pasiūlymais dėl gerosios valdymo praktikos. Darbo grupės nariai aptarė...