Lietuvos futbolo federacija

Ladygolas

Pirmos „LadyGolo“ rungtynės sužaistos Nemenčinėje

2017-01-24

Pirmos „LadyGolo“ rungtynės sužaistos Nemenčinėje

Sausio 24-ąją startavo „LadyGolo“ merginų salės futbolo žaidynės, kuriose išbandys jėgas 445 komandos iš visos Lietuvos. Pirmajame etape rungtynės vyks savivaldybėse dėl kelialapių į apskričių finalus.

Pirmos rungtynės įvyko Nemenčinės Gedimino gimnazijoje, kur susirungė šeštų klasių moksleivės. Aikštės šeimininkės iškovojo pergalę prieš „Nemėžio amazones“ (Šv. R. Kalinausko gimnazija).

Vilniaus r. savivaldybės lyderėmis tapo „Nemenčinės gėlės“ (K. Parčevskio gimnazija), įveikusios  „Nemėžio amazones“ ir Gedimino gimnazijos komandą.

2017 m. „LadyGolo“ pirmą įvartį įmušusi Viktorija pasidalino įspūdžiais: „Buvau labai laiminga, kai komandai pelniau tą įvartį. Lankau futbolo būrelį Nemenčinėje, man patinka šis žaidimas už tai, kad galiu su draugais susitikti ir pažaisti su jais. Mano mylimiausia futbolo komanda yra „Barcelona“ ir labai patinka žaidėjas L. Messi“.

Žaidynių akimirkos (G. Guižauskaitės nuotr.)

Šią savaitę „LadyGolo“ rungtynės dar įvyks Alytaus Šv. Benedikto gimnazijoje, Šiaulių sporto gimnazijoje, (sausio 25 d.), Telšių „Ateities“ progimnazijoje (sausio 26 d.) ir Vilniaus „Siemens“ arenoje (sausio 27 d.). Sekite žaidynių naujienas www.ladygolas.lt svetainėje.

Susijusios naujienos

 • „LadyGolo“ anonsas: kovo 27–31 d.

  2017-03-26

  Ladygolas

  „LadyGolo“ anonsas: kovo 27–31 d.

  Dešimtąją „LadyGolo“ merginų salės futbolo žaidynių savaitę bus surengti Šiaulių, Kauno, Telšių ir Klaipėdos apskričių finalai. „LadyGolo“ žaidynių informacija ir tvarkaraščiai yra pateikti...

 • „LadyGolo“ anonsas: kovo 21–23 d.

  2017-03-18

  Ladygolas

  „LadyGolo“ anonsas: kovo 21–23 d.

  Devintąją „LadyGolo“ merginų salės futbolo žaidynių savaitę bus surengti Tauragės, Vilniaus ir Kauno apskričių finalai. „LadyGolo“ žaidynių informacija ir tvarkaraščiai yra pateikti svetainėje...

 • „LadyGolo“ anonsas: kovo 14–17 d.

  2017-03-11

  Ladygolas

  „LadyGolo“ anonsas: kovo 14–17 d.

  Aštuntąją „LadyGolo“ merginų salės futbolo žaidynių savaitę bus surengti Vilniaus ir Alytaus apskričių finalai. „LadyGolo“ informacija ir tvarkaraščiai yra pateikti svetainėje...