Lietuvos futbolo federacija

Ladygolas

Pirmos „LadyGolo“ rungtynės sužaistos Nemenčinėje

2017-01-24

Pirmos „LadyGolo“ rungtynės sužaistos Nemenčinėje

Sausio 24-ąją startavo „LadyGolo“ merginų salės futbolo žaidynės, kuriose išbandys jėgas 445 komandos iš visos Lietuvos. Pirmajame etape rungtynės vyks savivaldybėse dėl kelialapių į apskričių finalus.

Pirmos rungtynės įvyko Nemenčinės Gedimino gimnazijoje, kur susirungė šeštų klasių moksleivės. Aikštės šeimininkės iškovojo pergalę prieš „Nemėžio amazones“ (Šv. R. Kalinausko gimnazija).

Vilniaus r. savivaldybės lyderėmis tapo „Nemenčinės gėlės“ (K. Parčevskio gimnazija), įveikusios  „Nemėžio amazones“ ir Gedimino gimnazijos komandą.

2017 m. „LadyGolo“ pirmą įvartį įmušusi Viktorija pasidalino įspūdžiais: „Buvau labai laiminga, kai komandai pelniau tą įvartį. Lankau futbolo būrelį Nemenčinėje, man patinka šis žaidimas už tai, kad galiu su draugais susitikti ir pažaisti su jais. Mano mylimiausia futbolo komanda yra „Barcelona“ ir labai patinka žaidėjas L. Messi“.

Žaidynių akimirkos (G. Guižauskaitės nuotr.)

Šią savaitę „LadyGolo“ rungtynės dar įvyks Alytaus Šv. Benedikto gimnazijoje, Šiaulių sporto gimnazijoje, (sausio 25 d.), Telšių „Ateities“ progimnazijoje (sausio 26 d.) ir Vilniaus „Siemens“ arenoje (sausio 27 d.). Sekite žaidynių naujienas www.ladygolas.lt svetainėje.

Susijusios naujienos

 • „LadyGolo“ titulai – į Dusetas ir Marijampolį

  2017-04-07

  Ladygolas

  „LadyGolo“ titulai – į Dusetas ir Marijampolį

  2017 metų merginų salės futbolo žaidynėse „LadyGolas“ triumfavo Dusetų „Ainių“ ir Marijampolio M. Lukšienės gimnazijos komandos. Moksleivės kovo 7-ąją susirungė Kauno sporto halėje ir LSU salėje dėl...

 • Burtai lėmė „LadyGolo“ superfinalo grupes

  2017-04-04

  Ladygolas

  Burtai lėmė „LadyGolo“ superfinalo grupes

  Balandžio 4-ąją „LadyGolo“ žaidynių superfinalo dalyvės sužinojo savo varžoves grupių etape. Ceremonijoje gera nuotaika dalinosi moterų rinktinės žaidėjos Vestina Neverdauskaitė ir Ugnė Šmitaitė...

 • „LadyGolo“ superfinalai – penktadienį Kaune

  2017-04-02

  Ladygolas

  „LadyGolo“ superfinalai – penktadienį Kaune

  Balandžio 7 dieną Kauno sporto halėje ir LSU salėje karaliaus merginų futbolas. Žiūrovai nuo 11 valandos kviečiami stebėti nuotaikingo ir dinamiško „LadyGolo“ žaidynių superfinalų. Superfinaluose...