Lietuvos futbolo federacija

Futsal vyrų rinktinė

Futsalo aikštėje save išbandė ir žinomi žmonės

2017-01-24

Futsalo aikštėje save išbandė ir žinomi žmonės

Lietuvos salės futbolo (Futsal) rinktinę ruoštis Europos čempionato atrankos turnyrui išlydėjo garsenybių komanda.Rinktinei sėkmės linkėjo iš žinomų sportininkų ir pramogų pasaulio žmonių sudaryta „Kažkur Matyti“ ekipa.

Galiūnas Vidas Blekaitis netikėtai tapo renginio žvaigžde – su kamuolį sutikusiu pagainioti tituluotu birštoniečiu nusifotografuoti panoro ne vienas futbolo profesionalas.

„Net pats esu nustebęs, kaip puikiai po salę laksčiau!“, - juokdamasis sakė V. Blekaitis, kartu su televizijos prodiuseriu Gediminu Juodeika, olimpiečiais imtynininkais Mindaugu Mizgaičiu ir Aleksandru Kazakevičiumi, humoristu ir televizijos laidų vedėju Pauliumi Ambrazevičiumi, ralio pilotu Vytautu Švedu, buvusiu futbolininku Andriumi Velička ir kitais stojęs ginti „Kažkur matyti“ garbės.

Lietuvos rinktinės pirmoji treniruotė prieš sausio 27 – 29 d. „Siemens“ arenoje vyksiančias svarbias varžybas surengta Kauno sporto halėje.

Nacionalinės komandos treneris Kęstutis Rudžionis pamiklinti kojas pasiryžusiems „Kažkur matytiems“ atskleidė keletą ruošiamos gynybos paslapčių.

Po bendros mankštos su šalies rinktinės nariais ir technikos pratimų treniruotės žinomi futbolo gerbėjai nusprendė jėgas realiai išbandyti kovoje su FK „Vytis“ ekipa.
„Koja per daugiau nei dvidešimt metų poilsio nuo futbolo gerokai atbuko, bet vaikystę ir prie namų ar Birštono parkuose nutrintą žolę prisiminti buvo smagu“, - sakė V. Blekaitis. Savo sportinę karjerą jis pradėjo būtent nuo futbolo, tačiau kamuolį gainioti po aikštę nustojo būdamas studentu.

„Dabar net smagu būtų į save iš šono pažiūrėti – spyri į vieną pusę, o kamuolys rieda į kitą!“, - juokėsi V. Blekaitis. Salės futbolas – gana nauja patirtis P. Ambrazevičiui. Kartą jis yra žaidęs ant parketo, bet halėje išklota danga sukūrė visai kitokį rungtynių komfortą.

„Aš – profesionalus futbolo žiūrovas, sugebėjęs aikštėje, net būdamas tris kartus prieš vartus vienas, į juos nepataikyti!”, - linksmai į nesėkmę reagavo sausio 30 d. 31 – ąjį gimtadienį švęsiantis pašnekovas.

Bent kartą per savaitę salėje futbolą žaidžia A. Kazakevičius. Būtent čia jis dažniau nei ringe patiria traumas. „Geri bateliai, termo drabužiai – jie žaidžiant futbolą yra būtini. Beje, ta pati futbolininkų apranga tinka ir imtynininkams, ir norintiems mesti svorį“, - paaiškino sportininkas.

Futbolą savo meile vadina M. Mizgaitis. Vaikystėje po aikštę kamuolį vaikęs būsimas olimpietis pasakojo iki šiol prisimenąs, kaip stovykloje treneris jam paskelbė verdiktą – aukštas ir stambus Mindaugas profesionaliu futbolininku būti negalės.

„Bet futbolą žaidžiu iki šiol. Jis man ne tik patinka, bet yra būtinas kaip sportininkui – treniruotes pakeisti ir pabėgioti, norint ringe palaikyti tinkamą formą, tampa neišvengiama“, - tvirtino pašnekovas.

Lietuvos Futsal rinktinė sausio 27 d. Vilniuje susitiks su Andora, o sausio 29 d. – su Prancūzija.

"Kažkur matytų" treniruotės ir rungtynių Kauno sporto halėje akimirkos (E.Šemioto nuotr.):


Susijusios naujienos

 • UEFA patvirtino du naujus Futsal čempionatus

  2017-04-05

  Futsal vyrų rinktinė

  UEFA patvirtino du naujus Futsal čempionatus

  Helsinkyje posėdį surengęs UEFA Vykdomasis komitetas pristatė du naujus moterų ir vyrų salės futbolo (Futsal) čempionatus, o taip pat priėmė sprendimą praplėsti dabartinį UEFA Futsal EURO čempionatą...

 • Turnyro Vilniuje rungtynės pagerino UEFA rekordą

  2017-03-14

  Futsal vyrų rinktinė

  Turnyro Vilniuje rungtynės pagerino UEFA rekordą

  Vilniuje Lietuvos futbolo federacijos (LFF) surengto Europos Futsal (salės futbolo) čempionato atrankos turnyro rungtynės pagerino lankomumo rekordą. Tokia žinia paskelbta UEFA Futsal ir paplūdimio...

 • Diskutavo apie Futsal rinktinės pasirodymus

  2017-03-09

  Futsal vyrų rinktinė

  Diskutavo apie Futsal rinktinės pasirodymus

  Ketvirtadienį Vilniuje pirmą kartą vyko Lietuvos salės futbolo (futsal) rinktinės rezultatų aptarimas su šio žaidimo specialistais ir entuziastais. Sostinės „Ibis“ viešbutyje vykusiame rezultatų...