Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Oficialu: D. Petravičius karjerą tęs Lubine

2016-09-02

Oficialu: D. Petravičius karjerą tęs Lubine

Vakar skelbėme, kad Deimantui Petravičius liko tik padėti parašą ant sutarties su Lubino „Zaglebie“ klubu, o kiek vėliau oficialų pranešimą paskelbė ir oficiali „Zaglebie“ klubo svetainė. Naujajame klube saugas jau išsirinko ir marškinėlius – vienoje iš stipriausių Lenkijos lygos komandų 20-metis futbolininkas vilkės 88-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

Naujajame klube saugas jau išsirinko ir marškinėlius – vienoje iš stipriausių Lenkijos lygos komandų 20-metis futbolininkas vilkės 88-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

Lubine jau beveik mėnesį

Su „Zaglebie“ pradėjau treniruotis prieš tris savaites, sužaidžiau vienas draugiškas rungtynes, net įmušiau įvartį, tačiau tada mane pristabdė čiurnos trauma. Ačiū Dievui, trauma nebuvo rimta ir galėjau greitai grįžti į treniruotes. Per Lubine praleistas dienas supratau, kad tai puiki komanda, turinti puikias sąlygas, o persirengimo kambaryje tvyro puiki atmosfera.

„Zaglebie“ domėjosi ir anksčiau

Prieš dvejus metus su Lietuvos U-19 rinktine žaidėme su Lenkijos bendraamžiais, tada visai neblogai pasirodžiau ir sudominau keletą Lenkijos klubų. „Zaglebie“ mane „medžiojo“ jau tada, klubo sporto direktorius Peteris Burlikowskis su manimi kalbėjo, tačiau tada pasirašiau sutartį su „Nottingham Forest“.

„Nottingham Forest“

Anglijoje atsidūriau dar būdamas 16-os metų, tad praleidau ten nemažai laiko. Po praėjusio sezono klubas man siūlė naują sutartį, tačiau norėjau naujovių ir atmečiau pasiūlymą. Po keleto treniruočių Lubine supratau, kad tai buvo geras sprendimas.

Lūkesčiai

Man asmeniškai tai bus vieta, kurioje galėsiu žengti dar vieną žingsnį į priekį ir tobulėti. Šis klubas pasitiki jaunais žaidėjais ir leidžia jiems rungtyniauti, o mano amžiuje tai yra labai svarbus dalykas. Tikiu, kad čia turėsiu nemažai galimybių. Anglijoje sukaupiau palyginus nemažai patirties, tad manau, kad tai bus į naudą.

Lietuvos rinktinė

Rinktinės trenerių pasitikėjimo mano galimybėmis dėka vyrų rinktinėje jau sužaidžiau 7 rungtynes ir tikiu, kad geras žaidimas „Zaglebie“ klube užtarnaus vietą rinktinėje ir vėliau. Prieš tai taip pat žaidžiau įvairaus amžiaus jaunimo rinktinėse.

Pagal futbolas.lt informacija

Susijusios naujienos

 • D. Šernas: „Nebuvome verti pralaimėjimo“

  2017-06-11

  Vyrų rinktinė

  D. Šernas: „Nebuvome verti pralaimėjimo“

  Po ilgos pertraukos į Lietuvos rinktinę rungtynėse su Slovakija sugrįžęs puolėjas Darvydas Šernas teigė, kad jam apmaudu dėl nesėkmingai pasibaigusio susitikimo ir tikino, jog komanda nusipelnė...

 • E. Jankauskas: „Sėkmė mums nesišypsojo“

  2017-06-11

  Vyrų rinktinė

  E. Jankauskas: „Sėkmė mums nesišypsojo“

  Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas neslėpė nusivylimo, kad pralaimėtose rungtynėse su Slovakija jo auklėtiniams nepavyko pranokti oponentų meistriškumo, bet dėkojo savo komandai už...

 • Po sunkios kovos nusileido Slovakijai

  2017-06-10

  Vyrų rinktinė

  Po sunkios kovos nusileido Slovakijai

  Lietuvos futbolo rinktinė šeštadienį vykusiose pasaulio čempionato atrankos rungtynėse LFF stadione pademonstravo kovą iki paskutinių minučių, bet gražaus Arvydo Novikovo įvarčio neužteko sėkmingam...