Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Oficialu: D. Petravičius karjerą tęs Lubine

2016-09-02

Oficialu: D. Petravičius karjerą tęs Lubine

Vakar skelbėme, kad Deimantui Petravičius liko tik padėti parašą ant sutarties su Lubino „Zaglebie“ klubu, o kiek vėliau oficialų pranešimą paskelbė ir oficiali „Zaglebie“ klubo svetainė. Naujajame klube saugas jau išsirinko ir marškinėlius – vienoje iš stipriausių Lenkijos lygos komandų 20-metis futbolininkas vilkės 88-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

Naujajame klube saugas jau išsirinko ir marškinėlius – vienoje iš stipriausių Lenkijos lygos komandų 20-metis futbolininkas vilkės 88-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

Lubine jau beveik mėnesį

Su „Zaglebie“ pradėjau treniruotis prieš tris savaites, sužaidžiau vienas draugiškas rungtynes, net įmušiau įvartį, tačiau tada mane pristabdė čiurnos trauma. Ačiū Dievui, trauma nebuvo rimta ir galėjau greitai grįžti į treniruotes. Per Lubine praleistas dienas supratau, kad tai puiki komanda, turinti puikias sąlygas, o persirengimo kambaryje tvyro puiki atmosfera.

„Zaglebie“ domėjosi ir anksčiau

Prieš dvejus metus su Lietuvos U-19 rinktine žaidėme su Lenkijos bendraamžiais, tada visai neblogai pasirodžiau ir sudominau keletą Lenkijos klubų. „Zaglebie“ mane „medžiojo“ jau tada, klubo sporto direktorius Peteris Burlikowskis su manimi kalbėjo, tačiau tada pasirašiau sutartį su „Nottingham Forest“.

„Nottingham Forest“

Anglijoje atsidūriau dar būdamas 16-os metų, tad praleidau ten nemažai laiko. Po praėjusio sezono klubas man siūlė naują sutartį, tačiau norėjau naujovių ir atmečiau pasiūlymą. Po keleto treniruočių Lubine supratau, kad tai buvo geras sprendimas.

Lūkesčiai

Man asmeniškai tai bus vieta, kurioje galėsiu žengti dar vieną žingsnį į priekį ir tobulėti. Šis klubas pasitiki jaunais žaidėjais ir leidžia jiems rungtyniauti, o mano amžiuje tai yra labai svarbus dalykas. Tikiu, kad čia turėsiu nemažai galimybių. Anglijoje sukaupiau palyginus nemažai patirties, tad manau, kad tai bus į naudą.

Lietuvos rinktinė

Rinktinės trenerių pasitikėjimo mano galimybėmis dėka vyrų rinktinėje jau sužaidžiau 7 rungtynes ir tikiu, kad geras žaidimas „Zaglebie“ klube užtarnaus vietą rinktinėje ir vėliau. Prieš tai taip pat žaidžiau įvairaus amžiaus jaunimo rinktinėse.

Pagal futbolas.lt informacija

Susijusios naujienos

 • Paaiškėjo UEFA Tautų lygos burtų krepšeliai

  2017-12-08

  Vyrų rinktinė

  Paaiškėjo UEFA Tautų lygos burtų krepšeliai

  Jau 2018 metų rudenį Europoje startuoja naujasis UEFA Tautų lygos turnyras, kuriame varžysis ir Lietuvos rinktinė. Ketvirtadienį paaiškėjo sausio mėnesį traukiamų burtų krepšeliai. 55-ios Europos...

 • Rinktinės sezono aptarime – palaikymas E. Jankauskui

  2017-11-08

  Vyrų rinktinė

  Rinktinės sezono aptarime – palaikymas E. Jankauskui

  Birštone susirinkę Lietuvos futbolo specialistai aptarė pastarojo sezono vyrų rinktinės rezultatus ir išreiškė palaikymą Edgaro Jankausko vadovaujamo trenerio štabo darbo tęstinumui. E. Jankauskas su...

 • Rinktinės treneris diskutavo su istorikais

  2017-10-24

  Vyrų rinktinė

  Rinktinės treneris diskutavo su istorikais

  Lietuvos futbolo vyrų rinktinės treneris Edgaras Jankauskas lankėsi Vilniaus universiteto Istorijos fakultete ir atsakė į susirinkusiųjų rūpimus klausimus. Diskusiją moderavo doc. dr. Arūnas Streikus...