Lietuvos futbolo federacija

Futbolas visiems

Su vokiečiais bendradarbiaus vystant masinį futbolą

2016-09-07

Su vokiečiais bendradarbiaus vystant masinį futbolą

Lietuvos futbolo federacija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vokietijoje įkurtu futbolo fondu, kuris skirtas prisidėti prie masinio futbolo vystymo.

Kaip teigė "Lietuvos ir Vokietijos futbolo vystymo" fondo įkūrėjas ir prezidentas Hartmutas Beyeris, jų organizacijos tikslas - organizuot įvairius renginius Lietuvos lopšeliuose-darželiuose bei mokyklose ir skatinti vaikus žaisti futbolą. Fondo pagalba remiami įvairūs renginiai ir projektai, kuriuose dalyvauja įvairaus amžiaus vaikai ir moksleiviai.

„Tikimės sulaukti pagalbos iš Lietuvos futbolo federacijos, tam tikslui ir pasirašėme sutartį. Ateityje tikimės dar labiau išplėsti šio fondo veiklą. Pastarosiomis dienomis susipažinome su vietiniais verslininkais ir kitomis organizacijomis, kuriuos yra susidomėjusios šia veikla ir viliamės, jog ateityje prisidės prie mūsų projektų“, - sakė H. Beyer.

Lietuvos futbolo bendruomenė užmezga vis daugiau tarptautinių ryšių bei stengiasi juos puoselėti. Bendradarbiavimas su tokia futbolo valstybe kaip Vokietija yra visapusiškai naudingas.

„Džiaugiamės šia pasirašyta bendradarbiavimo sutartimi. Labai malonu, jog noras plėtoti masinį futbolą ir skatinti vaikus aktyviai leisti laiką bei žaisti futbolą yra abipusis. Atstovai iš Vokietijos jau aplankė ne vieną darželį ir įvairiais būdais prisidėjo prie futbolo populiarinimo mažesniuose miesteliuose. Labai malonu, jog šis fondas investuoja į pagrindinį pamatą – masinį futbolą“, - sakė LFF Generalinis direktorius Nerijus Dunauskas.

2013 metais įkurto fondo pagrindinis dėmėsys yra skiriamas masiniam ir vaikų futbolui. Prie fondo veiklos prisideda garsios asmenybės iš sporto, verslo ir teisinės pagalbos sričių.

Daugiau apie Lietuvos ir Vokietijos futbolo vystymo fondą 

Susijusios naujienos

 • Trakuose vyks tradicinė itališka futbolo šventė

  2017-08-16

  Futbolas visiems

  Trakuose vyks tradicinė itališka futbolo šventė

  Kitą savaitę (rugpjūčio 21 – 25 dienomis) Trakų miesto stadione šurmuliuos tradicinė itališka futbolo fiesta. Septintą vasarą iš eilės rengiamos vaikų stovyklos ambasadoriumi sutiko būti legendinio...

 • Mažeikiuose vyks integruoto futbolo varžybos

  2017-08-09

  Futbolas visiems

  Mažeikiuose vyks integruoto futbolo varžybos

  Rugpjūčio 12 dieną (šeštadienį) Mažeikių miesto dirbtinės dangos futbolo stadione vyks neįgaliųjų sporto šventė „Kartu mes stipresni“, kurioje dalyviai iš visos Lietuvos turės galimybę dalyvauti...

 • Laimėjo sidabro medalius pasaulio medikų čempionate

  2017-07-20

  Futbolas visiems

  Laimėjo sidabro medalius pasaulio medikų čempionate

  Lietuvos medikų futbolo komanda dalyvavo 23-iame Pasaulio medikų futbolo čempionate, kuris vyko Austrijoje, kalnuotame Leogango miestelyje, 2017 m. liepos 8–16 dienomis. Vyko 2 turnyrai: Ferran...