Lietuvos futbolo federacija

Moterys už futbolą

Radviliškio rajone surengta šventė vaikams „Svajonės pildosi“

2016-09-08

Radviliškio rajone surengta šventė vaikams „Svajonės pildosi“

Radviliškio kraštietė, nuolatinė Beinoravos bibliotekos rėmėja, Lietuvos ultramaratonininkė, Tarptautinės futbolo federacijos kategorijos teisėja Vaiva Kurpytė-Skipitienė Beinoravos krašto vaikus ir jų tėvelius sukvietė į nuostabią šventę „Dienos svajonės pildosi“.

Ši šventė organizuota jau antrus metus. Kaip sako pati Vaiva, tai turi tapti tradicija. Šiemet renginys buvo skirtas Bibliotekų metams.

Šventėje dalyvavo per 80 beinoraviškių, iš kurių 65 – vaikai. Bibliotekos kiemą puošė 300 balionų, kuriuos renginio išvakarėse kartu su organizatore Vaiva pripūtė į biblioteką susirinkę vaikai.

Mažyliai kartu su mamytėmis dalyvavo bibliotekos kiemelyje, įrengtose kūrybinėse dirbtuvėse. Jų taip pat laukė įvairios estafetės ir žaidimai. Smagi atrakcija buvo pripučiamas batutas. Vyresnieji vaikai varžėsi bėgimo, krepšinio tris prieš tris, futbolo varžybose.

Futbolo varžybų fotoalbumas

Visi šventės dalyviai gavo po balto popieriaus lapą, ant kurio užrašė savo svajones ir sudėjo į šventės simboliu tapusią svajonių dėžę.

Vakare vyko apdovanojimų ceremonija. Specialiais prizais apdovanoti ne tik varžybų nugalėtojai, bet ir aktyviausi bibliotekos lankytojai, skaitytojai, bičiuliai ir pagalbininkai: Goda Narbutaitė, Darija Bazaraitė, Paulina Simonaitytė, Mantas Janeliūnas, Kamilė Žemaitytė, Melita Milkutė, Aistė Janeliūnaitė ir Olidija Vaškevičiūtė.

Ir apdovanojimais šventė dar nesibaigė: mažiesiems išsiskirsčius į namus, vyresnieji linksminosi diskotekoje bibliotekos kiemelyje.

Šios puikios šventės akordais vaikai palydėjo vasarą, patirti malonūs įspūdžiai, akimirkos ilgam padovanojo gerų emocijų, pakiliai nuteikė ir po atostogų tarsi palydėjo į naujuosius mokslo metus.

Rima Lukoševičiūtė / radviliškis.lt informacija

Susijusios naujienos

 • Močiučių futbolo iniciatoriaus vizijoje - močiučių čempionatas

  2016-12-27

  Moterys už futbolą

  Močiučių futbolo iniciatoriaus vizijoje - močiučių čempionatas

  Metų masinio futbolo iniciatyva išrinktas „Močiučių futbolas“. Jo iniciatorius tikisi, jog ateityje įvyks ir močiučių futbolo čempionatas. Daiva Bartkienė, „Šeimininkės“ korespondentėBaigiantis...

 • Kaune vyko merginų futbolo turnyras A. Stanislovaičiui atminti

  2016-12-18

  Moterys už futbolą

  Kaune vyko merginų futbolo turnyras A. Stanislovaičiui atminti

  Gruodžio pabaigoje Kaune "LSU-Žara" surengė moterų futbolo turnyrą A. Stanislovaičiui atminti.  Gruodžio 17 d. po pietų į Kauno Nacionalinį futbolo maniežą rinkosi merginos ir moterys. Ne šiaip sau...

 • Marijampolėje vyko mergaičių futbolo šventė

  2016-11-30

  Moterys už futbolą

  Marijampolėje vyko mergaičių futbolo šventė

  Lapkričio 28 dieną Marijampolės „Arvi“ futbolo manieže vyko mergaičių futbolo šventė „MAFF Sūduvos taurė 2016”, kurioje varžėsi komandos iš Marijampolės, Vilkaviškio, Gižų, Igliškėlių, Avikilų ir...