Lietuvos futbolo federacija

Ladygolas

Naujausiose futsalo žaidynėse „Ladygolas“ dalyvaus 347 merginų komandos

2016-01-26

Naujausiose futsalo žaidynėse „Ladygolas“ dalyvaus 347 merginų komandos

Sausio 25 dieną pasibaigė komandų registracija į tarpmokyklines salės futbolo žaidynes „Ladygolas". Naujausiame Lietuvos futbolo federacijos ir Masinio futbolo asociacijos projekte, skirtame populiarinti tarp merginų salės futbolą ir sportinį aktyvumą, dalyvaus virš 200 mokyklų.

Žaidynių svetainėje www.ladygolas.lt paraiškas pateikė net 347 merginų komandos, kurios žais dviejose amžiaus grupėse 2001-2002 metų bei 2003 metų su jaunesnėmis. Kiekvieną komandą sudaro iki 10 žaidėjų.

Aktyviausia futbolo apskritis yra Alytaus, subūrusi 70 merginų komandų. Kiek mažiau komandų užsiregistravo iš Panevėžio (50), Kauno (43), Šiaulių (39), Vilniaus (38), Telšių (26), Marijampolės (24), Tauragės (20), Utenos (19) ir Klaipėdos (18) apskričių.

Viena iš žaidynių organizatorių, Vilma Zurzė pasidalino mintimis apie pastebimą merginų susidomėjimą salės futbolu: „LadyGolas - tai naujas ir neįtikėtinas projektas, kuris, manau, nustebino ne vieną. 347 komandos - šis skaičius pranoko net organizatorių lūkesčius ir sugriovė stereotipus, ar bent jau paneigė aplinkinių abejones, kad futbolas, o ypač salės futbolas, netinkamas merginoms.

Šios žaidynės, tai galimybė kiekvienai merginai, netgi nežaidusiai futbolo anksčiau, įgyvendinti savo svajones tiek aikštelėje, tiek už jos ribų."

Dalyvių lauks ne tik gera nuotaika, bet ir puikūs prizai. Kiekvienai užsiregistravusiai komandai bus padovanoti du specialūs „Select" futsalo kamuoliai, iš viso 900 žaidynių metu. „Ladygolo" čempionės į mokyklą smagiai grįš limuzinu, kaip ir pridera tikroms nugalėtojoms.

„Ladygolo" žaidynės vyks keliais etapais: iš pradžių komandos rungsis savivaldybių finaluose (sausio 25 - vasario 22 d.), apskričių finaluose (vasario 23 - kovo 18 d.) ir superfinale (data ir laikas bus paskelbti vasarį). Komandos kviečiamos dalintis savo nuotraukomis „Instagram" tinkle su žyme #LadyGolas.

„LadyGolo" nuostatai ir bendrosios taisyklės.

 

Susijusios naujienos

 • Tęsiasi registracija į „LadyGolo“ žaidynes

  2018-01-10

  Ladygolas

  Tęsiasi registracija į „LadyGolo“ žaidynes

  „Ladygolo“ tikslas – ne tik sudominti futbolo nežaidusias ar mažiau žaidusias mergaites, bet ir suteikti galimybę joms turiningai ir sportiškai praleisti laisvalaikį. Tai taip pat yra proga gabioms...

 • Sugrįžta mergaičių salės futbolo žaidynės „LadyGolas“

  2017-11-27

  Ladygolas

  Sugrįžta mergaičių salės futbolo žaidynės „LadyGolas“

  Europoje pripažintos ir didelio dalyvių skaičiaus sulaukusios salės futbolo mergaičių žaidynės „Ladygolas“ pradeda trečiąjį  sezoną. Varžybas organizuojanti Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir...

 • „LadyGolo“ titulai – į Dusetas ir Marijampolį

  2017-04-07

  Ladygolas

  „LadyGolo“ titulai – į Dusetas ir Marijampolį

  2017 metų merginų salės futbolo žaidynėse „LadyGolas“ triumfavo Dusetų „Ainių“ ir Marijampolio M. Lukšienės gimnazijos komandos. Moksleivės kovo 7-ąją susirungė Kauno sporto halėje ir LSU salėje dėl...