Lietuvos futbolo federacija

Moterys už futbolą

„Moterys už futbolą“ renginys Utenoje pritraukė virš 100 dalyvių

2016-09-22

„Moterys už futbolą“ renginys Utenoje pritraukė virš 100 dalyvių

Rugsėjo 21 d. popietę, puikiai nusiteikusios merginos ir moterys rinkosi į Utenio stadioną. Žaisti futbolą ir smagiai praleisti laiką panoro virš 100 dailiosios lyties atstovių.

Trečius metus vykusiame moterų futbolo turnyre dalyvavo 14 komandų: ,,URSA“, ,,Nosted mechanika“, ,,Utenos DSC administracija“, ,,Sporto gama“,  ,,Dauniškietės“, ,,Voveraitė“, ,,Gandrelis“, ,,Saulė“, ,,Policininkės“, ,,Užpaliai“, ,,Šaltinėlis“.

Džiugu, kad sulaukėme dalyvių iš Anykščių, Vilkijos ir Ignalinos. Renginys prasidėjo įspūdingai. Turnyro dalyvės metė iššūkį futbolo klubo ,,Utenos Utenis“ futbolininkams. Prieš juos žaidė net 100 moterų.

Po lengvo apšilimo, komandos jėgas išbandė žaisdamos futbolą dirbtinės dangos aikštelėse. Po įnirtingų kovų ir 7 metrų baudinių paaiškėjo, kad trečiąją vietą iškovojo ,,Policininkių“ komanda, antrąją – viešnios iš Vilkijos, o čempionėmis tapo komanda ,,Dauniškietės“. Šių komandų dalyvėms įteikti marškinėliai, kuriuos padovanojo Judėjimas ,,Moterys už futbolą“.

Turnyre pralaimėjusiųjų nebuvo. Visos dalyvės buvo apdovanotos medaliais ir apyrankėmis. LFF Masinio futbolo asociacijos direktorius Vaidotas Rastenis kiekvienai komandai įteikė po kamuolį. Turnyras pasibaigė, tačiau dalyvių žibančios akys ir puikios emocijos skatina organizatorius ir ateityje organizuoti moterų futbolo turnyrus.

UAFA.lt / Utenos r. sav. visuomenės sveikatos biuro informacija

 

Susijusios naujienos

 • Močiučių futbolo iniciatoriaus vizijoje - močiučių čempionatas

  2016-12-27

  Moterys už futbolą

  Močiučių futbolo iniciatoriaus vizijoje - močiučių čempionatas

  Metų masinio futbolo iniciatyva išrinktas „Močiučių futbolas“. Jo iniciatorius tikisi, jog ateityje įvyks ir močiučių futbolo čempionatas. Daiva Bartkienė, „Šeimininkės“ korespondentėBaigiantis...

 • Kaune vyko merginų futbolo turnyras A. Stanislovaičiui atminti

  2016-12-18

  Moterys už futbolą

  Kaune vyko merginų futbolo turnyras A. Stanislovaičiui atminti

  Gruodžio pabaigoje Kaune "LSU-Žara" surengė moterų futbolo turnyrą A. Stanislovaičiui atminti.  Gruodžio 17 d. po pietų į Kauno Nacionalinį futbolo maniežą rinkosi merginos ir moterys. Ne šiaip sau...

 • Marijampolėje vyko mergaičių futbolo šventė

  2016-11-30

  Moterys už futbolą

  Marijampolėje vyko mergaičių futbolo šventė

  Lapkričio 28 dieną Marijampolės „Arvi“ futbolo manieže vyko mergaičių futbolo šventė „MAFF Sūduvos taurė 2016”, kurioje varžėsi komandos iš Marijampolės, Vilkaviškio, Gižų, Igliškėlių, Avikilų ir...