Lietuvos futbolo federacija

A lyga

„Kauno Žalgirio“ veteranas gavo „Auksinės širdies“ marškinėlius

2016-09-22

„Kauno Žalgirio“ veteranas gavo „Auksinės širdies“ marškinėlius

Šešioliktuoju „SMScredit.lt A lygos“ futbolininku, gavusiu „Auksinės širdies“ marškinėlius, tapo 39-erių metų „Kauno Žalgirio“ veteranas Audrius Kšanavičius.

alyga.lt

Tokio pobūdžio marškinėliai yra skiriami tiems čempionato žaidėjams, kurie Lietuvos rinktinėje yra sužaidę dešimt arba daugiau rungtynių.

A. Kšanavičius šalies nacionalinėje komandoje debiutavo 1997 metais ir sužaidė 19 rungtynių, per kurias pasižymėjo du kartus. Abu įvarčiai buvo pelnyti išvykos mače su Gruzijos futbolininkais. Pirmasis – stipriu tolimu smūgiu, o antrasis – šeštą pridėto laiko minutę, kai perdavimą atliko dabartinis komandos draugas Andrius Velička.

Pirmą kartą 1994 metais Lietuvos čempionate pasirodęs saugas ilgiausiai rungtyniavo FBK „Kauno“ ekipoje, savo ruožtu, užsienyje galima išskirti Rygos „Skonto“ bei Edinburgo „Hearts“ klubus.

Šiame „SMScredit.lt A lygos“ sezone A. Kšanavičius epizodiškai pasirodė rungtynėse su Kauno „Stumbru“. 39-erių metų saugas sėkmingai rungtyniauja dubleriniame „Kauno Žalgirio“ klube –„Hegelmann Litauen“, kuris varžosi Pirmoje lygoje.

Tai – trečiasis „Kauno Žalgirio“ futbolininkas, gavęs „Auksinės širdies“ marškinėlius. Kiek anksčiau jų sulaukė kiti ilgamečiai Lietuvos rinktinės žaidėjai – Andrius Velička ir Ignas Dedura.

Su tokiais marškinėliais taip pat rungtyniauja Vilniaus „Žalgirio“ atstovai Saulius Mikoliūnas, Linas Pilibaitis, Marius Žaliūkas, Mantas Kuklys, Egidijus Vaitkūnas, Vytautas Lukša ir Kroatijos klubui paskolintas Simonas Stankevičius, „Trakų“ futbolininkai Arūnas Klimavičius bei Deividas Česnauskis, Marijampolės „Sūduvos“ lyderiai Tomas Radzinevičius ir Vaidas Slavickas, Jonavos „Lietavos“ gynėjas Valdemaras Borovskis ir Utenos „Utenio“ vartininkas Pavelas Leusas.

Susijusios naujienos

 • Susitiko su Portugalijos prezidentu

  2017-08-29

  A lyga

  Susitiko su Portugalijos prezidentu

  Vos atvykęs į Lietuvą Portugalijos prezidentas Marcelo Rebelo de Sousa susitiko su Kauno „Stumbro“ futbolo klubo atstovais. Prezidentas buvo puikiai nusiteikęs ir komandą pasveikino su patekimu į LFF...

 • Nukeltos kelios A lygos rungtynės

  2017-07-24

  A lyga

  Nukeltos kelios A lygos rungtynės

  Dėl UEFA Europos lygos varžybų keičiasi A lygos tvarkaraštis - nukeltos dvejos artimiausio turo rungtynės ir kelios 19-21 turų dvikovos. Marijampolės "Sūduvai" ir "Trakams" pirmą kartą UEFA Europos...

 • Starto rungtynės nukeltos, koreguotas tvarkaraštis

  2017-02-28

  A lyga

  Starto rungtynės nukeltos, koreguotas tvarkaraštis

  Pasikeitus 2017 m. A lygos čempionato dalyviams koregavosi ir varžybų tvarkaraštis - nukeltos vienerios pirmojo turo rungtynės ir pakeistos kai kurių rungtynių datos bei laikai. Dėl susiklosčiusios...