Lietuvos futbolo federacija

Mergaičių varžybos

Paaiškėjo Lietuvos mergaičių čempionato finalinio šešeto dalyvės

2016-09-27

Paaiškėjo Lietuvos mergaičių čempionato finalinio šešeto dalyvės

Rugsėjo 25 dieną pasibaigė Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) rengiamo Mergaičių (gimusių 2003 m. ir jaunesnių) futbolo 7×7 čempionato pirmasis etapas. Po tris komandos iš Vakarų ir Rytų zonų pelnė kelialapius į finalinį etapą, kuris vyks spalio 7 dieną Šventupėje.

Vakarų zonoje sėkmingiausiai pasirodė Gargždų „Bangos“, Kauno FM „Tauro“, Prienų KKSC (surinko po 18 taškų) mergaičių komandos, aplenkusios Mažeikių FK „Triumfo“ (14 t.), Vilkaviškio FK „Šešupės“ (12 t.) ir Kauno B. Brazdžionio mokyklos (1 t.) komandas.

Iš Rytų zonos į finalą keliaus Vilniaus FM (24 t.), Ukmergės SC pirmoji (15 t.) ir Jonavos KKSC-„EOS-Aušros“ (13 t.) mergaičių komandos. Atrankos neįveikė Ukmergės SC antroji (6 t.) ir Vilniaus rajono SM (1 t.) komandos.

Finalinio šešeto varžybos spalio 7 d. Šventupės stadione prasidės nuo 12 valandos. Komandos burtų ceremonijoje bus suskirstytos į dvi grupes, po kurių vyks dvikovos dėl galutinių pozicijų.

Prizines 1–3 vietas finaliniame etape užėmusios komandos bus apdovanotos ne tik medaliais, bet ir varžybų rėmėjų „Hummel“ sportiniais aprangų komplektais.

Autorius – Robertas Každanas; fkbanga.lt nuotr.

Susijusios naujienos

 • Vyksta registracija į 2018 m. mergaičių salės futbolo varžybas

  2017-11-15

  Mergaičių varžybos

  Vyksta registracija į 2018 m. mergaičių salės futbolo varžybas

  2018 m. mergaičių ir merginų salės futbolo varžybos 5×5 bus rengiamos keturiose amžiaus grupėse. Mokymo įstaigų ir klubų komandų prašoma iki lapkričio 20 d. pateikti informaciją dėl dalyvavimo. Vaikų...

 • Pabradėje pirmą kartą surengtas mergaičių turnyras

  2017-10-22

  Mergaičių varžybos

  Pabradėje pirmą kartą surengtas mergaičių turnyras

  Spalio 21-ąją įvyko turnyras „Pabradės rudens taurė“, kuriame jėgas išbandė 5 komandos: Pabradės FK, Utenos „Utenis“ ir „Utenis B“, Vilniaus „Granitas“ ir MFA „Žalgiris“. Grigorijaus Kiseliaus...

 • Gargždiškės – stipriausios mergaičių U12 čempionate

  2017-10-14

  Mergaičių varžybos

  Gargždiškės – stipriausios mergaičių U12 čempionate

  Klaipėdoje praūžė 2017 m. LMFA mergaičių U12 (2006 m. gimusių ir jaunesnių) čempionato finalinis etapas, kuriame susirungė keturios komandos. Čempionato nugalėtojomis tapo Gargždų „Bangos“ ekipa...