Lietuvos futbolo federacija

Moterų I lyga

Moterų I lygos finalinės rungtynės įvyks Ukmergėje spalio 8-ąją

2016-09-27

Moterų I lygos finalinės rungtynės įvyks Ukmergėje spalio 8-ąją

Rugsėjo 27 dieną Lietuvos futbolo federacijos būstinėje buvo surengta LMFA Moterų Pirmos lygos burtų ceremonija, po kurios paaiškėjo, kurios komandos turės žaisti pusfinalio rungtynes Ukmergės ir Kauno stadionuose spalio 6 dieną. Mažojo ir didžiojo finalų rungtynės vyks Ukmergės stadione spalio 8 dieną.

Ištraukus burtus paaiškėjo, kad Ukmergės centriniame stadione susikaus Vakarų zonos lyderės su antrą vietą Rytų zonoje užėmusia komanda. Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos stadione susikaus Rytų zonos lyderė su antrą vietą Vakarų zonoje užėmusia komanda.

Šiuo metu, po 5 turo Vakarų zonoje pirmauja Tauragės VJSM ir Alytaus SRC-MFK, turinčios po 11 taškų. Kauno FM (6 t.) ir Vilkaviškio „Šešupė“-„Čyčkai“ (0 t.) nebeturi galimybių patekti į pusfinalio etapą.

Intriga išlieka Rytų zonoje, kur lyderiauja 12 taškų turinti MFA „Žalgirio“ ekipa. Vilniaus FM (10 t.) po 5 turo aplenkė Ukmergės SC-„Kelių“ komandą (7 t.), o Nemenčinės „Rūta“ lieka be taškų.

Po 6 turo paaiškės galutinės komandų pozicijos Rytų ir Vakarų zonose. Jeigu dvi ar daugiau komandų surinks vienodą taškų skaičių, bus atsižvelgta į tarpusavio susitikimų rezultatus: taškus, įvarčių skirtumą, didesnį įmuštų įvarčių skaičių.

Finalinės pirmenybių rungtynės vyks spalio 8 dieną Ukmergės miesto stadione. 12 valandą startuos rungtynės dėl 3-4 vietos, o 14 valandą prasidės rungtynės dėl 1-2 vietos.

Autorius – Robertas Každanas / LFF.lt

 

 

 

Susijusios naujienos

 • LMFA I lygos trečiojo etapo anonsas

  2017-10-17

  Moterų I lyga

  LMFA I lygos trečiojo etapo anonsas

  Spalio 18 ir 20 dieną bus sužaisti pirmenybių pusfinaliai, taip pat 4 komandos sužais paguodos rungtynes dėl 5–12 vietų. Rungtynės dėl 1–4 vietų (pusfinaliai): Spalio 18 d. (trečiadienis) 15:30...

 • Jonavos, Ukmergės ir Vilniaus ir ekipos kovos dėl medalių

  2017-10-14

  Moterų I lyga

  Jonavos, Ukmergės ir Vilniaus ir ekipos kovos dėl medalių

  Spalio 13 dieną sužaistos LMFA Pirmos lygos antro etapo dvikovos, kurios pasižymėjo dideliu rezultatyvumu. Kelialapius į pusfinalį pelnė Ukmergės „SC-Keliai“, Vilniaus FM-„Amber“, Vilniaus „Žalgiris...

 • LMFA I lygos antrojo etapo anonsas

  2017-10-10

  Moterų I lyga

  LMFA I lygos antrojo etapo anonsas

  Spalio 13 dieną bus sužaistos pirmenybių ketvirtfinalio rungtynės, taip pat 6 komandos sužais paguodos rungtynes dėl 9–15 vietų Ketvirtfinalio (dėl 1–8 vietų) poros 1) 16.30 val. Ukmergės...