Lietuvos futbolo federacija

Moterų I lyga

Moterų I lygos finalinės rungtynės įvyks Ukmergėje spalio 8-ąją

2016-09-27

Moterų I lygos finalinės rungtynės įvyks Ukmergėje spalio 8-ąją

Rugsėjo 27 dieną Lietuvos futbolo federacijos būstinėje buvo surengta LMFA Moterų Pirmos lygos burtų ceremonija, po kurios paaiškėjo, kurios komandos turės žaisti pusfinalio rungtynes Ukmergės ir Kauno stadionuose spalio 6 dieną. Mažojo ir didžiojo finalų rungtynės vyks Ukmergės stadione spalio 8 dieną.

Ištraukus burtus paaiškėjo, kad Ukmergės centriniame stadione susikaus Vakarų zonos lyderės su antrą vietą Rytų zonoje užėmusia komanda. Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos stadione susikaus Rytų zonos lyderė su antrą vietą Vakarų zonoje užėmusia komanda.

Šiuo metu, po 5 turo Vakarų zonoje pirmauja Tauragės VJSM ir Alytaus SRC-MFK, turinčios po 11 taškų. Kauno FM (6 t.) ir Vilkaviškio „Šešupė“-„Čyčkai“ (0 t.) nebeturi galimybių patekti į pusfinalio etapą.

Intriga išlieka Rytų zonoje, kur lyderiauja 12 taškų turinti MFA „Žalgirio“ ekipa. Vilniaus FM (10 t.) po 5 turo aplenkė Ukmergės SC-„Kelių“ komandą (7 t.), o Nemenčinės „Rūta“ lieka be taškų.

Po 6 turo paaiškės galutinės komandų pozicijos Rytų ir Vakarų zonose. Jeigu dvi ar daugiau komandų surinks vienodą taškų skaičių, bus atsižvelgta į tarpusavio susitikimų rezultatus: taškus, įvarčių skirtumą, didesnį įmuštų įvarčių skaičių.

Finalinės pirmenybių rungtynės vyks spalio 8 dieną Ukmergės miesto stadione. 12 valandą startuos rungtynės dėl 3-4 vietos, o 14 valandą prasidės rungtynės dėl 1-2 vietos.

Autorius – Robertas Každanas / LFF.lt

 

 

 

Susijusios naujienos

 • MFA „Žalgirio“ dublerės pirmauja Pietų regione

  2017-06-15

  Moterų I lyga

  MFA „Žalgirio“ dublerės pirmauja Pietų regione

  Birželio 13-ąją Nemenčinėje susitiko dvi sostinės komandos, kovojančios dėl pirmos vietos LMFA I lygos Pietų regione. MFA „Žalgiris B“ laimėjo dvikovą 4:1 ir tapo regiono grupės lydere. Jaunosios...

 • Jonaviečių pergale pasibaigė Rytų regiono I ratas

  2017-06-04

  Moterų I lyga

  Jonaviečių pergale pasibaigė Rytų regiono I ratas

  Birželio 2-ąją Nemenčinėje sužaista LMFA Pirmos lygos Rytų regiono dvikova, kurią laimėjo jonavietės ir pakilo į grupės antrąją vietą. Jonavos KKSC-„Eos-Aušra“ 3:0 nugalėjo nemenčinietes, o „gulbių“...

 • I lygos lyderės 5 ture nesuklupo

  2017-05-27

  Moterų I lyga

  I lygos lyderės 5 ture nesuklupo

  Dalis Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) I lygos komandų gali jau ruoštis vasaros pertraukai. Pirmenybėse puikiai startavo Mažeikių „Triumfas“ ir Ukmergės „SC-Keliai“, kurios iškovojo po 4...