Lietuvos futbolo federacija

Telšių apskritis

„Džiugo“ treneris vedė futbolo pamokas Telšių mokyklose

2017-02-15

„Džiugo“ treneris vedė futbolo pamokas Telšių mokyklose

Vasario 14 d. futbolo klubo „Džiugas“ treneris Giedrius Budginas ir direktorius Martynas Armalis lankėsi Telšių mokyklose. Aplankytos „Germanto“, „Ateities“ progimnazijos ir V. Borisevičiaus gimnazija.

Treneris Giedrius šių mokymosi įstaigų trečiokams pravedė kūno kultūros pamokėlę, kurios metu vaikai žaidė ne tik futbolą, bet dalyvavo ir estafetėse.

Po pamokos trečių klasių berniukai ir mergaitės buvo kviečiamos prisijungti prie futbolo klubas „Džiugas“ ir čia lankyti futbolo treniruotes.

Aplankius tris mokyklas, treneris tą pačią dieną aplankė dar du darželius. Aplankyti „Eglutės“ ir „Masčio“ darželiai. Čia taip pat mažieji vaikai buvo supažindinti su futbolu: jiems 2007 m. gim. komandos žaidėjai Matas Augustinas ir Vakaris Liaugaudas pademonstravo kamuolio varymo techniką ir vėliau kartu su mažaisiais vaikais, pasidalinę į komandas žaidė futbolą. Po visko, jie taip pat buvo pakviesti lankyti futbolo treniruotes.

Apsilankymas Eglutės darželyje

Po dviejų savaičių treneris Giedrius toliau lankysis mokyklose ir darželiuose ir visus norinčius žaisti futbolą, kvies lankyti treniruotes futbolo klube „Džiugas“.

Informacija apie treniruotes:

Susijusios naujienos

 • Telšių AFF prezidentu naujai kadencijai išrinktas L. Dunauskas

  2017-03-31

  Telšių apskritis

  Telšių AFF prezidentu naujai kadencijai išrinktas L. Dunauskas

  Kovo 31 d. Telšiuose vyki visuotinis narių susirinkimas ir naujo Telšių apskrities futbolo federacijos prezidento rinkimai.   Į Telšių apskrities futbolo federacijos prezidentus, pagal Telšių...

 • Telšių apskrityje stipriausia – „Svajoklio“ komanda

  2017-02-01

  Telšių apskritis

  Telšių apskrityje stipriausia – „Svajoklio“ komanda

  Sausio 14 d. Telšių sporto ir rekreacijos centre vyko Telšių apskrities salės futbolo finalinės varžybos. Šiose varžybose dalyvavo Mažeikių „Olimpo SC“, Plungės Baldai ir „Žiogai“ bei Telšių...

 • Finišavo Telšių rajono salės futbolo pirmenybės

  2017-01-11

  Telšių apskritis

  Finišavo Telšių rajono salės futbolo pirmenybės

  2017 m. sausio 7 d. baigėsi du mėnesius trukusios atviros Telšių rajono salės futbolo pirmenybės Ryškėnų taurei laimėti. Pirmenybėse iš viso dalyvavo 11 komandų ir komandoms teko žaisti rato sistema...