Lietuvos futbolo federacija

Futsal A lyga

„Baltija“ išplėšė svarbią pergalę prieš „Vievio žiedą“

2017-02-25

„Baltija“ išplėšė svarbią pergalę prieš „Vievio žiedą“

Lietuvos Futsal A lygos čempionate buvo sužaisti du 13-ojo turo susitikimai. Į pergalių kelią sugrįžo ir svarbius tris taškus įsirašė Panevėžio „Baltija“, kuri po įtemptos kovos Vilniuje nugalėjo „Vievio žiedo“ komandą 5:4.

Nors abiejų komandų pozicija turnyrinėje lentelėje skiriasi stipriai, dvikovoje „Vievio žiedas“ nenusileido oponentams ir suteikė jiems konkurencingą kovą. Prie to prisidėjo ir tai, kad svečiai atvyko į susitikimą tik septyniese, tad tai pareikalavo daugiau jėgų.

Visgi panevėžiečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 13 minutę Arūnas Šteinas nuginklavo vartininką Andrių Baukį. Po dviejų minučių šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą, kai savo įvarčiu atsakė kitas veteranas Gražvydas Mikulėnas.  Bet prieš pertrauką „Baltijai“ pavyko susigrąžinti pranašumą ir tai padarė tas pats A. Šteinas.

Antrajame kėlinyje atrodė, kad Aurelijaus Vekeroto auklėtiniai įgavo pasitikėjimo savimi ir nebeleis varžovams galimybių išlaikyti lygią kovą – 23 minutę Edgaras Baranauskas solidžiai užbaigė svečių ataką. Tuomet, po trijų minučių, Kristijonas Gedgaudas „Vievio žiedui“ įmušė antrąjį įvartį.

„Baltija“ pradėjo spausti varžovus ieškodami pergalę įtvirtinančių įvarčių ir tai jiems, atrodo, pavyko padaryti, kai 26 minutę E. Baranauskas vėl sužaidė nepriekaištingai atakos smaigalyje. Bet „Vievio žiedas“ nesiruošė sudėti ginklų ir sugebėjo išlyginti rezultatą, kai pasižymėjo Ramūnas Radavičius ir Jevgenijus Učajevas.

Paskutinės minutės buvo įtemptos, bet jose šaltakraujiškumą parodė svečiai iš Panevėžio – E. Baranauskas tapo „Baltijos“ herojumi ir 39 minutę pelnė penktą bei pergalingą komandos įvartį. Jo komanda bent laikinai išsiveržė į priekį turnyrinėje lentelėje su 30 taškų ir vienu tašku lenkia Kauno „Vytį“. „Vievio žiedas“ užima šeštą vietą su 13 taškų.

Kitoje šeštadienio dvikovoje vyko Kauno derbis ir jame užfiksuota staigmena – iki šiol taškų neiškovojęs „Arsenalas“ lygiosiomis 3:3 sužaidė su „Inkaru“ (13 tšk.).

Rungtynių statistika:

„Vievio žiedas“ – Panevėžio „Baltija“ 4:5 (1:2)
Įvarčiai: 13 min. A. Šteinas (0:1), 15 min. G. Mikulėnas (1:1), 19 min. A. Šteinas (1:2), 23 min. E. Baranauskas (1:3), 26 min. K. Gedgaudas (2:3), 26 min. E. Baranauskas (2:4), 30 min. R. Radavičius (3:4), 33 min. J. Učajevas (4:4), 39 min. E. Baranauskas (4:5).

Kauno „Inkaras“ – Kauno „Arsenalas“ 3:3 (1:1)
Įvarčiai: 5 min. K. Vasiliauskas (0:1), 20 min. A. Samuščenko  (1:1), 23 min. D. Liutkus (2:1), 25 min. M. Slaičiūnas (2:2), 33 min. T. Krakauskas (į savus vartus, 3:2), 33 min. T. Krakauskas (3:3).

Susijusios naujienos

 • Dramatiškame finiše bronza atiteko "Bekentui"

  2017-04-01

  Futsal A lyga

  Dramatiškame finiše bronza atiteko "Bekentui"

  Šeštadienį finišavo Futsal A lygos sezonas. Dramatiškoje pabaigoje Radviliškio „Lokomotyvas“ išleido pergalę iš rankų ir bronzos medaliai atiteko Vilniaus „Bekentui“. „Lokomotyvas“ ir „Bekentas“...

 • Kauno „Vytis“ – Futsal A lygos čempionai

  2017-03-26

  Futsal A lyga

  Kauno „Vytis“ – Futsal A lygos čempionai

  Šeštadienį Lietuvos futsal A lygos čempionate paaiškėjo naujieji šalies čempionai. Jais tapo Kauno „Vyčio“ futbolininkai, kuriems pavyko triumfuoti dėl palankaus rezultato artimiausių konkurentų...

 • „Bekentas“ neleido „Vyčiui“ iššauti pergalės šampano

  2017-03-18

  Futsal A lyga

  „Bekentas“ neleido „Vyčiui“ iššauti pergalės šampano

  Šeštadienį Lietuvos Futsal A lygoje prasidėjo svarbių kovų metas. 16-ajame ture netikėtai į lenktynes dėl titulo sugrįžo Vilniaus „Bekento“ futbolininkai, kurie parodė charakterį ir namuose 4:1...