Lietuvos futbolo federacija

Moterų A lyga

Iš Minsko Lietuvos čempionės išvyko nepralaimėjusios

2017-03-03

Iš Minsko Lietuvos čempionės išvyko nepralaimėjusios

Nors turnyro organizatoriai Minske deklaravo, jog paskutines rungtynes Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda žais su rezervine „ZFK Minsk“ ekipa, vis tik nieko panašaus neįvyko.

Didžioji dalis pajėgiausių Baltarusijos komandos futbolininkių žaidė nuo pat pirmų susitikimo minučių, o pastarąsias keitė peržiūroje dalyvaujančios ir gerą įspūdį bandžiusios palikti legionierės. Vis tik šiaulietėms kaip ir pirmajame tarpusavio mače tai papildomų problemų nesukėlė.

Rungtynių pradžioje po Z. Coleman įvarčio persvarą įgijusioms Rimanto Viktoravičiaus auklėtinėms iki mačo pabaigos jos išsaugoti nepavyko ir komandos dar kartą sužaidė identiškomis lygiosiomis – 1:1. (1:0)

Atvirkščiai nei pirmajame mače su Minsko klubu, šįsyk pačioje rungtynių pradžioje į priekį išsiveržė Lietuvos čempionės. Nuo varžovių gynėjų atitrūkusi Z. Coleman gražiu smūgiu nuginklavo varžovių vartininkę ir jau 4-ąją minutę komandą išvedė į priekį. Pirmajame kėlinyje dar vieną puikų šansą pasižymėti ir padvigubinti persvarą turėjo ta pati Z. Coleman, tačiau pastarosios smūgis prašvilpė greta virpsto. Iki pertraukos šiaulietės išsaugojo pranašumą – 1:0.

Antrajame kėlinyje šiaulietėms pradėjo stigti jėgų, o tuo pasinaudojusios baltarusės išlygino rezultatą – 1:1. Nors per likusį laiką kamuolį daugiausiai kontroliavo aikštės šeimininkės nieko ypatingai pavojingo joms sukurti nebepavyko ir komandos išsiskyrė taikiai.

fkgintra.lt infromacija

Susijusios naujienos

 • Atsinaujino moterų A lygos kovos

  2017-08-10

  Moterų A lyga

  Atsinaujino moterų A lygos kovos

  Pirmos po vasaros pertraukos į stadioną sugrįžo Lietuvos merginų U-17 ir Gargždų „Bangos“ komandos. Dvikova pasibaigė atkakliomis lygiosiomis 1:1 (0:1). Rugpjūčio 9-ąją vykusiose rungtynėse pirmą...

 • MFA „Žalgirio“ merginos ryžtingai pasitinką antrą sezono pusę

  2017-08-09

  Moterų A lyga

  MFA „Žalgirio“ merginos ryžtingai pasitinką antrą sezono pusę

  Netrumpos vasaros atostogos baigėsi ir sostinės MFA „Žalgirio“ klubo merginoms. Pasibaigus stovykloms visoms Lietuvos merginų rinktinių amžių grupėms, pagaliau merginos gali sugrįžti ir į savo klubo...

 • GKS „Gornik“ triumfavo turnyre Šiauliuose

  2017-07-30

  Moterų A lyga

  GKS „Gornik“ triumfavo turnyre Šiauliuose

  Sekmadienį buvo sužaisti paskutiniai tarptautinio moterų futbolo klubų turnyro „Amber Cup 2017“ susitikimai. Lenkijos ekipa laimėjo pirmą vietą, o šiaulietės liko ketvirtos. Šiaulių...