Lietuvos futbolo federacija

Futboliukas

„Futboliuko“ džiaugsmas vaikams pakeičia pietų miegą

2017-03-06

„Futboliuko“ džiaugsmas vaikams pakeičia pietų miegą

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ilgalaikės vaikų masinio futbolo vystymo programos projektas „Futboliukas“ beveik pasiekė savo finišą savo devintajame sezone ir aplankė dar eilę ikimokyklinių ugdymo įstaigų.

Šio sezono projekto pavadinimas – „Futboliukas. Kiškis Hansas žaidžia futbolą“. Bendradarbiaujant su „Goethe“ institutu, šiais metais „Futboliukas“ akcentuoja ne tik žaidimą, bet ir vokiečių kalbos mokymąsi. Šiais metais projekte dalyvauja iš viso 24 darželiai iš 13 savivaldybių. Tarp dalyvių - tokie miestai ar miesteliai kaip Kurmaičiai, Kybartai, Kačerginė, Šilalė, Molėtai, Radviliškis, Vaiguva, Lazdijai.

Vienas iš darželių, kuriame skleidėsi  "Futboliuko“ energija - Kėdainių lopšelis-darželis „Varpelis“. Renginyje dalyvavo ne tik darželinukai, bet ir jų tėveliai ir auklėtojai, kurie aktyviai įsitraukė į judrius užsiėmimus ir šventėje nestigo geros nuotaikos.

„Futboliuko“ projektas pasiteisino, nes vaikai labai nori žaisti futbolą ir netgi neina pietų miego. Mūsų lopšelyje jau dviejų metukų vaikai žaidžia futbolą ir mokosi varytis kamuolį. Norime parodyti, ką vaikai ir auklėtojas išmoko – auklėtojas dalyvavo ankščiau vykusiame seminare Kaune ir visą įgytą patirtį perteikė vaikams“, sakė „Varpelio“ pavaduotoja ugdymui Jolita Miliškevičienė.

Kovo 7 d. „Futboliuko“ šventė finišuos Kaune, kur apsilankys Bernardo Brazdžionio mokykloje ir Kauno lopšelyje-darželyje „Girinukas“.

„Futboliukas“ Kėdainiuose:

Susijusios naujienos

 • Kačerginėje vyko „Futboliuko“ šventė

  2017-03-22

  Futboliukas

  Kačerginėje vyko „Futboliuko“ šventė

  Kovo 21 dieną Kauno r. Kačerginės daugiafunkcio centro universalioje salėje vyko ikimokyklinio ugdymo įstaigų futbolo šventė „Futboliukas“, kurioje varžėsi Noreikiškių lopšelio darželio „Ąžuolėlis“...

 • Futboliukas su Kiškiu Hansu keliauja po Lietuvą

  2017-02-02

  Futboliukas

  Futboliukas su Kiškiu Hansu keliauja po Lietuvą

  Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ilgalaikės vaikų masinio futbolo vystymo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ (SVIS) projekto „Futboliuko“ devintasis sezonas įsibėgėja - futbolo šventės...

 • Kačerginėje įvyko „Futboliuko“ šventė vaikams

  2017-02-01

  Futboliukas

  Kačerginėje įvyko „Futboliuko“ šventė vaikams

  Vasario 1 dieną Kauno r. Kačerginės daugiafunkcio centro universalioje salėje praūžė futbolo šventė „Futboliukas“, kurioje dalyvavo gausus būrys vaikų. Renginio dalyviai  ne tik žaidė futbolą, bet...