Lietuvos futbolo federacija

Vaikai

Lietuvos sostinėje – itališka fiesta

2017-03-23

Lietuvos sostinėje – itališka fiesta

Praėjusį savaitgalį 28 komandos iš 8 šalių dalyvavo didžiausiame Baltijos šalyse rengiamame vaikų futbolo turnyre “Ateitis CUP”. Tarp dalyvių buvo ir svečiai iš Italijos (Veronos “Hellas” ir FC “Torino”) bei iš Anglijos (“FC “Liverpool”). Pastarosios komandos trenerius su atvykimu į mūsų šalį pasveikino Lietuvos futbolo federacijos generalinis direktorius Nerijus Dunauskas.

Turnyre varžėsi 2005 ir 2006 metų auklėtiniai, o abejose amžiaus grupėse triumfavo itališkasis legionas. Tiek “Hellas”, tiek FC “Torino” be pralaimėjimų nužygiavo iki finalų ir juos užtikrintai laimėjo.

Šiame turnyre puikiai pasirodė ir lietuviškos komandos. Tarp 2006 metų prizininkų įsiterpė ir Vilniaus BFA auklėtiniai, o metais vyresnių vaikinų grupėje trečiąją vietą užėmė Vilniaus FM komanda. Pastarajai iki finalo pritrūko sėkmingesnės baudinių serijos pusfinalyje. FC “Liverpool” jaunimas liko tik penktas.

Turnyre su komanda lankėsi ir prieš vienuolika metų Vilniaus “Žalgirio” klube žaidęs Julianas Bursucas.

“Toks jausmas, kad čia žaidžiau vakar. Prisiminimai sugrįžus tikrai labai geri. Kalbant apie turnyrą, tai nedvejoju, jog atvyksime ir rudenį. Tai, ką pamatėme, mus tenkina šimtu procentų”, – sakė J.Bursucas, kurio treniruojama “Buiucani” komanda liko ketvirta.

Jau šį savaitgalį Vilniaus “Sportimos” manieže “Ateitis CUP” turnyre dėl apdovanojimų varžysis 2007, 2008 ir 2010 metų futbolininkai. Tarp svečių išvysime pirmą kartą Lietuvoje besivaržančius jaunuosius AC “Milan” futbolininkus, taip pat “Hammarby” atstovus iš Švedijos. Kaip įprasta, netrūks komandų iš Baltarusijos, Rusijos, Latvijos, Lenkijos ir, aišku, Lietuvos.

“Šiais metais mūsų pavasariniai turnyrai padarė kokybišką šuolį į viršų. Sugebėjome prisikviesti krūvą elitinių komandų, be to, mūsų geografiją papildė Danijos ir Moldovos atstovai, po ilgesnės pertraukos grįžo Azerbaidžano komanda. Natūralu, kad tai yra mūsų įdirbio rezultatas”, – sakė Dainius Gudaitis.

Šį savaitgalį iš viso varžysis net 46 komandos. Pavasariniuose turnyruose tai naujas rekordas. Tiesa, rudeniniuose, besivaržant mažiukams, pernai į turnyrą susirinko net 75 mokyklos, akademijos ar klubai.

Susijusios naujienos

 • Praūžė „Vilnius Cup 2017“ turnyras

  2017-09-12

  Vaikai

  Praūžė „Vilnius Cup 2017“ turnyras

  Rugsėjo 8–10 d. sostinėje vyko granzionis vaikų futbolo turnyras. Penkiose amžiaus grupėse dalyvavo 46 komandos, daugiau nei pusė komandų buvo iš užsienio. Į Vilnių atvyko svečiai iš Lenkijos...

 • Skelbiama registracija į vaikų turnyrą Kaune

  2017-09-11

  Vaikai

  Skelbiama registracija į vaikų turnyrą Kaune

  Rugsėjo 30 d. – spalio 1 d. dienomis Kaune vyks 7×7 vaikų futbolo turnyras S. Dariaus S. Girėno sporto centro taurei laimėti. Varžybos vyks dvejose amžiaus grupėse. Rugsėjo 30 d. dieną varžysis...

 • Paramą „Gelbėkit vaikus“ rinko futbolo festivalyje

  2017-08-28

  Vaikai

  Paramą „Gelbėkit vaikus“ rinko futbolo festivalyje

  Vilniuje, „Ogmios mieste“ vyko futbolo festivalis, kurio metu buvo renkamos lėšos „Gelbėkit vaikus“ organizacijai. Renginį inicijavo futbolo akademija „Geležinis vilkas“ – ši ne tik dovanojo futbolo...