Lietuvos futbolo federacija

Merginų varžybos

Jonavietės triumfavo merginų mažojo futbolo varžybose

2017-03-31

Jonavietės triumfavo merginų mažojo futbolo varžybose

Naujutėlaitėje Jonavos sporto arenoje  kovo 31 dieną buvo surengtas 2002 m. gimimo ir jaunesnių merginų varžybų finalinis etapas. Jame sėkmingiausiai pasirodė Jonavos KKSC „Eos-Aušra“ ekipa.

Į stipriausiųjų šešetuką pateko Jonavos KKSC-„Eos-Aušra“, Mažeikių FK „Triumfas“ (A grupė), Vilniaus MFK „Žalgiris“, Šiaulių SG-FA, Vilniaus FM ir Vilniaus MFA „Žalgiris“ (B grupė, rungėsi Jonavos Neries mokyklos salėje).

A ir B grupių nugalėtojomis atitinkamai tapo „Eos-Aušra“ ir MFA „Žalgiris“, iškovojusios dvi pergales ir pelniusios vietas finale. Grupėse antras vietas užėmusios FK „Triumfas“ ir Vilniaus FM susirungė dėl trečios vietos.

Rungtynėse dėl penktos vietos pergalę 2:1 pelnė MFK „Žalgiris“, įveikusi šiaulietes. Jonavos arenoje bronzos medalius po atkaklios dvikovos rezultatu 2:1 iškovojo Vilniaus FM. Rungtynėse dėl pirmos vietos jonavietės 4:0 pranoko MFA „Žalgirį“ ir apgynė čempionių titulą. Judita Sabatauskaitė sužibėjo hetriku, Eva Gecevičiūtė pridėjo vieną įvartį.

Po rungtynių surengta apdovanojimų ceremonija. Komandoms prizininkėms įteikti medaliai ir taurės, taip pat individualiai pagerbtos žaidėjos.

Žaidėjos nuoširdžiai gyrė naująją Jonavos areną. „Man šis turnyras patiko. Žaidžiant šioje arenoje iš pradžių buvo kiek baugu, bet įsižaidėme ir, manau, tai puiki patirtis rungtyniauti tokios didelėse salėse“ – pakomentavo MFA „Žalgirio“ gynėja Emilija Ivaškaitė.

„Iš pradžių nemaniau, kaip nužengsime taip toli iki finalo. Pati įsitraukiau į futbolą, kai pamačiau spardančias kamuolį mergaites ir norėjau išmokti taip mušti įvarčius. Iš vyresnių komandos draugių mokinuosi daryti klaidinančius judesius ir norėčiau tapti komandos kapitone“, – atskleidė Irūnė Blaškytė.

Varžybas organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras su Lietuvos moterų futbolo asociacija.

Apdovanotos geriausios ir perspektyviausios žaidėjos:

Jonavos KKSC-„Eos-Aušra“: Paulina Marcinkutė ir Irūnė Blaškytė.

Vilniaus MFA „Žalgiris“: Ugnė Lazdauskaitė ir Dorotėja Aidulaitė.

Vilniaus FM: Alina Špakovskaja ir Meda Šeškutė.

Mažeikių FK „Triumfas“: Rimantė Jonušaitė ir Gabija Strikauskytė.

Roberto Každano, Kęstučio Putelio nuotr.

Susijusios naujienos

 • „Banga“ po baudinių serijos triumfavo merginų čempionate

  2017-09-16

  Merginų varžybos

  „Banga“ po baudinių serijos triumfavo merginų čempionate

  Rugsėjo 16-ąją vyko itin atkaklios kovos dėl Lietuvos U-16 čempionių titulo. Šešios komandos Šventupės stadione pademonstravo savo meistriškumą, o rungtynėse dėl medalių prireikė pratęsimų. A grupėje...

 • Merginų čempionato finalo šešetas rinksis Šventupėje

  2017-09-12

  Merginų varžybos

  Merginų čempionato finalo šešetas rinksis Šventupėje

  Rugsėjo 16 dieną paaiškės stipriausios Lietuvos U16 (2002–2003 m. gimimo) merginų komandos. Nuo 11 val. Šventupės sporto komplekse dėl medalių susikaus Gargždų „Banga“, Mažeikių „Triumfas“, Panevėžio...

 • Merginų 8×8 čempionate žais 12 komandų

  2017-09-04

  Merginų varžybos

  Merginų 8×8 čempionate žais 12 komandų

  Rugsėjo 5–10 dienomis bus surengtas Lietuvos merginų, gimusių 2002–2003 m. čempionato pirmasis etapas. 12 komandų sieks patekti į finalinį šeštuką. Utenoje, Ukmergėje ir Gargžduose įvyks grupių...