Lietuvos futbolo federacija

Ladygolas

Burtai lėmė „LadyGolo“ superfinalo grupes

2017-04-04

Burtai lėmė „LadyGolo“ superfinalo grupes

Balandžio 4-ąją „LadyGolo“ žaidynių superfinalo dalyvės sužinojo savo varžoves grupių etape. Ceremonijoje gera nuotaika dalinosi moterų rinktinės žaidėjos Vestina Neverdauskaitė ir Ugnė Šmitaitė.

Ceremonija buvo transliuota gyvai per „Facebook“ tinklo „Moterys už futbolą“ paskyrą. Rinktinės žaidėjų rankos nulėmė, kuriose grupėse (A, B ar C) komandos pradės kovą dėl patekimo į žaidynių pusfinalį, o kurios dvi laimingosios pateko tiesiogiai į pusfinalį.

„LadyGolo“ kulminacija įvyks balandžio 7 dieną Kaune. 8 klasių žaidynių superfinalas įvyks LSU salėje, o 10 klasių – Kauno sporto halėje. Žiūrovai įleidžiami nemokamai nuo 11 valandos.

Antrąkart vykstančias žaidynes organizuoja Lietuvos futbolo federacija ir Lietuvos masinio futbolo asociacija. Glausta informacija apie žaidynes viešinama ladygolas.lt svetainėje.

8 kl. superfinalo dalyvės:

A grupė: „Laukinė orchidėja“ (Ramygalos gimnazija), „Dovilų Tigrės“ (Dovilų gimnazija), „Kudabietės“ (Ignalinos Č. Kudabos progimnazija).

B grupė: „Saulė1“ (Druskininkų Saulės pagrindinė mokykla), „Miražas“ (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla), „Rasa“ (Šiaulių „Rasos“ progimnazija).

C grupė: Marijampolio M. Lukšienės gimnazija, „Visata“ (Mažeikių Ventos progimnazija), „Vyturys“ (Kauno „Vyturio“ gimnazija).

Tiesiogiai į pusfinalį pateko „Mažvydietės 2“ (Tauragės M. Mažvydo progimnazija)

10 kl. superfinalo dalyvės:

A grupė: „Šarkos“ (Bartninkų J. Basanavičiaus mokykla-DC), „Žalgirietės“ (Tauragės Žalgirių gimnazija), „Alovės Ladies“ (Alovės pagrindinė mokykla).

B grupė: „Nepalaužiamos“ (Mažeikių M. Račkausko gimnazija), „ŠSG“ (Šiaulių sporto gimnazija), „Jūra“ (Klaipėdos Vydūno gimnazija).

C grupė: „Intrigantės“ (Vilkijos gimnazija), „Kaštonė-1“ (Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla), „Ozas“ (Vilniaus Ozo gimnazija).

Tiesiogiai į pusfinalį pateko „Ainiai“ (Dusetų K. Būgos gimnazija).

10 kl. burtų ceremonija:8 kl. burtų ceremonija:

Susijusios naujienos

 • Prasidėjo registracija į „LadyGolo“ žaidynes

  2017-12-11

  Ladygolas

  Prasidėjo registracija į „LadyGolo“ žaidynes

  „Ladygolo“ tikslas – ne tik sudominti futbolo nežaidusias ar mažiau žaidusias mergaites, bet ir suteikti galimybę joms turiningai ir sportiškai praleisti laisvalaikį. Tai taip pat yra proga gabioms...

 • Sugrįžta mergaičių salės futbolo žaidynės „LadyGolas“

  2017-11-27

  Ladygolas

  Sugrįžta mergaičių salės futbolo žaidynės „LadyGolas“

  Europoje pripažintos ir didelio dalyvių skaičiaus sulaukusios salės futbolo mergaičių žaidynės „Ladygolas“ pradeda trečiąjį  sezoną. Varžybas organizuojanti Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir...

 • „LadyGolo“ titulai – į Dusetas ir Marijampolį

  2017-04-07

  Ladygolas

  „LadyGolo“ titulai – į Dusetas ir Marijampolį

  2017 metų merginų salės futbolo žaidynėse „LadyGolas“ triumfavo Dusetų „Ainių“ ir Marijampolio M. Lukšienės gimnazijos komandos. Moksleivės kovo 7-ąją susirungė Kauno sporto halėje ir LSU salėje dėl...