Lietuvos futbolo federacija

Ladygolas

„LadyGolo“ titulai – į Dusetas ir Marijampolį

2017-04-07

„LadyGolo“ titulai – į Dusetas ir Marijampolį

2017 metų merginų salės futbolo žaidynėse „LadyGolas“ triumfavo Dusetų „Ainių“ ir Marijampolio M. Lukšienės gimnazijos komandos.

Moksleivės kovo 7-ąją susirungė Kauno sporto halėje ir LSU salėje dėl „LadyGolo“ futsalo žaidynių medalių. Superfinaluose kovėsi 10 apskričių finalistės, o juos triumfavo Utenos ir Vilniaus apskričių atstovės. Nugalėtojos namo grįžo čempioniškai – su limuzinais.

10 klasių grupėje nugalėjo Dusetų K. Būgos gimnazijos komanda „Ainės“, finale nugalėjusi „Intrigantes“ (Vilkijos gimnazija). Trečią vietą pelnė Šiaulių sporto gimnazijos ekipa, įveikusi „Žalgirietes“ (Tauragės Žalgirių gimnazija).

8 klasių grupėje triumfavo Marijampolio M. Lukšienės gimnazistės, kurios finale įveikė Šiaulių „Rasą“ (Šiaulių „Rasos“ progimnazijos komandą). „Kudabietės“ (Ignalinos Č. Kudabos progimnazija) užėmė trečią vietą, ketvirtą – „Mažvydietės 2“ (Tauragės M. Mažvydo progimnazija).

„LadyGolo“ žaidynes antrąkart organizavo Lietuvos futbolo federacija ir Lietuvos masinio futbolo asociacija.

Glausta informacija apie žaidynes viešinama www.ladygolas.lt svetainėje, o superfinalų foto galeriją ir video rasite „Moterys už futbolą“ Facebook puslapyje.

Nuotraukose – „LadyGolo“ superfinalų nugalėtojos (E. Šemioto nuotr.)

Susijusios naujienos

 • Prasidėjo registracija į „LadyGolo“ žaidynes

  2017-12-11

  Ladygolas

  Prasidėjo registracija į „LadyGolo“ žaidynes

  „Ladygolo“ tikslas – ne tik sudominti futbolo nežaidusias ar mažiau žaidusias mergaites, bet ir suteikti galimybę joms turiningai ir sportiškai praleisti laisvalaikį. Tai taip pat yra proga gabioms...

 • Sugrįžta mergaičių salės futbolo žaidynės „LadyGolas“

  2017-11-27

  Ladygolas

  Sugrįžta mergaičių salės futbolo žaidynės „LadyGolas“

  Europoje pripažintos ir didelio dalyvių skaičiaus sulaukusios salės futbolo mergaičių žaidynės „Ladygolas“ pradeda trečiąjį  sezoną. Varžybas organizuojanti Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir...

 • Burtai lėmė „LadyGolo“ superfinalo grupes

  2017-04-04

  Ladygolas

  Burtai lėmė „LadyGolo“ superfinalo grupes

  Balandžio 4-ąją „LadyGolo“ žaidynių superfinalo dalyvės sužinojo savo varžoves grupių etape. Ceremonijoje gera nuotaika dalinosi moterų rinktinės žaidėjos Vestina Neverdauskaitė ir Ugnė Šmitaitė...