Lietuvos futbolo federacija

Kauno apskritis

LFF lankėsi Prienų savivaldybės ir klubo atstovai

2017-03-21

LFF lankėsi Prienų savivaldybės ir klubo atstovai

Kovo 20 d. Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas ir administracijos direktorius Egidijus Visockas kartu su futbolo klubo „Prienai" treneriais Marijumi Makštučiu ir Kęstučiu Deltuva lankėsi Lietuvos futbolo federacijoje. 

Susitikimo su Federacijos prezidentu Edvinu Eimontu metu buvo aptartos Prienų futbolo perspektyvos bei sporto infrastruktūros plėtra.

Kaip žinoma, šiuo metu vykdoma Prienų KKSC sporto stadiono rekonstrukcija, kurios metu bus klojama nauja futbolo aikštės danga. Kol nėra gautas atsakymas iš Kūno kultūros ir sporto departamento dėl projekto finansavimo šiais metais, Savivaldybė stengiasi ieškoti kelių pagreitinti procesą ir gauti finansavimą iš kitų šaltinių.

Su LFF prezidentu E. Eimontu buvo kalbėta apie Prienų r. savivaldybės dalyvavimą Federacijos projektuose, per kuriuos galima gauti finansavimą futbolo dangai įsigyti.

Federacijos prezidento teigimu, tai įmanoma, jeigu Prienuose atsirastų vietos bendruomenės futbolo klubas (kurio dalininke turėtų tapti ir Savivaldybė), vienijantis vaikų ir veteranų futbolą, garantuojantis užimtumą kitiems bendruomenės nariams (tėveliams, seneliams ir pan.).

Prienų r. savivaldybė neatmeta tokios galimybės, tačiau, anot Savivaldybės vadovų, iniciatyvą turėtų parodyti pati bendruomenė. Bet kokiu atveju, jeigu nepavyktų gauti finansavimo futbolo dangai įrengti iš LFF, ji bus paklota iš projekto lėšų.

Susijusios naujienos

 • Kaune vyko masinis "Kaunas City Cup 2017" vaikų futbolo turnyras

  2017-06-19

  Kauno apskritis

  Kaune vyko masinis "Kaunas City Cup 2017" vaikų futbolo turnyras

  Birželio 15-18 dienomis S. Dariaus ir S. Girėno stadionas buvo tapęs vaikų futbolo meka. Čia keturias dienas vyko vaikų futbolo turnyras " Kaunas City Cup 2017", jis buvo vykdomas septyniose amžiaus...

 • Prienuose pasidalino mintimis apie futbolo vystymo modelius

  2017-06-16

  Kauno apskritis

  Prienuose pasidalino mintimis apie futbolo vystymo modelius

  Birželio 14 d. Prienų rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos futbolo federacijos Klubų licencijavimo skyriaus vadovas Laurynas Zibolis ir kiti futbolo bendruomenės bei savivaldybės atstovai...

 • Kauno apskrities prezidentu išrinktas S. Slyva

  2017-04-28

  Kauno apskritis

  Kauno apskrities prezidentu išrinktas S. Slyva

  Penktadienį Kaune vykusio rinkiminio Kauno apskrities futbolo federacijos (KAFF) visuotinių narių susirinkimo metu naujuoju KAFF prezidentu ketverių metų kadencijai išrinktas Sergejus Slyva. 36-erių...