Lietuvos futbolo federacija

Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

Paplūdimio rinktinė išbandė jėgas prieš Baltarusijos vicečempionus

2017-04-13

Paplūdimio rinktinė išbandė jėgas prieš Baltarusijos vicečempionus

Lietuvos nacionalinė paplūdimio futbolo rinktinė išmėgino jėgas draugiškose rungtynėse su praėjusių metų Baltarusijos vicečempione „Vitoblsport“ (Vitebsko apskritis) komanda, atvykusi į pasiruošimo stovyklą Vilniuje. Dvejuose kontroliniuose susitikimuose pergales iškovojo svečiai.

Paplūdimio futbolo asociacijos nuotr.

Pirmosiose rungtynėse mūsų ekipa buvo labai arti pergalės. Trečiajame kėlinyje po R. Radavičiaus įvarčio Lietuvos rinktinė išsiveržė į priekį 4:3, tačiau paskutinėmis sekundėmis baltarusius lydėjo fortūna, jie sugebėjo pakartotiniu smūgiu išlyginti rezultatą ir rungtynes perkelti į pratęsimą. Jo pabaigoje mūsų komanda suklydo gynyboje ir buvo priversta patirti nesėkmę 4:5.

Antroji dvikova buvo skirta eksperimentams. Rinktinės treneris N. Budraitis suteikė laiko mažiau rungtyniavusiems žaidėjams, išbandė naujus derinius standartinėms situacijoms bei įvairius sudėties ketvertukus. Šie sprendimai atskleidė rinktinės silpnąsias vietas, spragas gynyboje ir puolime, taisytinus žaidėjų judėjimo aikštėje elementus. Tuo tarpu savo užduotis sprendusi „Vitoblsport“ ekipa aikštėje žaidė stipriausia sudėtimi ir baudė aikštės šeimininkus už visas klaidas – 12:3.

„Draugiškose rungtynėse su stipria Baltarusijos klubine komanda galėjome įsitikinti, ar teisinga linkme einame ir kiek esame patobulėję. Tik žaidžiant atsiskleidžia tikras žaidėjų meistriškumas ir fizinis pajėgumas. Treneris gali išbandyti įvairius taktikos ir žaidėjų parinkimo variantus, atrinkti geriausius futbolininkus, kurie ir toliau gins Lietuvos garbę. Po šių rungtynių buvo akivaizdu, kad rinktinės nauji veidai R. Radavičius ir V. Kuzmickas niekuo nenusileidžia rinktinės senbuviams, o  A. Streckis, M. Runkys ir V. Podosionovas jau artimiausiu metu taps stipriu rinktinės ramsčiu“, - kalbėjo paplūdimio futbolo asociacijos vadovas Darius Laucevičius.

Pasak jo, šiuo metu rinktinė sudaryta Vilniaus miesto paplūdimio futbolininkų pagrindu, tačiau tikimasi, kad prasidėjus Lietuvos čempionatui šaliai atstovauti bus pakviesti ir pajėgūs kitų miestų atstovai.

Baltarusijos nacionalinė rinktinė užima 10-ąją vieta Europos šalių reitinge. Jos žaidėjai treniruojasi ir žaidžia pajėgiuose klubuose ištisus metus. Praėjusių metų pabaigoje ši rinktinė tik per plauką nepateko į Pasaulio čempionatą, kuris prasidės balandžio pabaigoje Bahamose.

Autorius: Martynas Pocius

Susijusios naujienos

 • Jūrmaloje sužaidė kontrolines rungtynes su latviais

  2017-08-07

  Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

  Jūrmaloje sužaidė kontrolines rungtynes su latviais

  Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė savaitgalį Jūrmaloje kontrolinėse rungtynėse susitiko su Latvijos komanda ir po atkaklios kovos pralaimėjo 3:4. Lietuviams šeštadienį tai buvo pirmoji dvikova su...

 • Dalyvavo turnyre Baltarusijoje

  2017-07-04

  Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

  Dalyvavo turnyre Baltarusijoje

  2017 m. birželio 29 – liepos 02 d.  Vitebske, Baltarusijoje vyko kasmetinis, tarptautinis paplūdimio futbolo turnyras "Draugystės taurė" (FRIENDSHIP CUP 2017). Į turnyrą organizatoriai pakvietė ir...

 • Konkursas į paplūdimio futbolo rinktinės trenerio poziciją

  2017-04-21

  Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

  Konkursas į paplūdimio futbolo rinktinės trenerio poziciją

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) skelbta konkursą vyriausiojo trenerio pozicijai paplūdimio futbolo rinktinėje užimti. Reikalavimai:- Bakalauro laipsnis arba atitinkamas aukštesnysis išsilavinimas...