Lietuvos futbolo federacija

Mergaičių varžybos

Vilnietės triumfavo Lietuvos mergaičių čempionato finale

2016-10-10

Vilnietės triumfavo Lietuvos mergaičių čempionato finale

Spalio 6-7 dienomis Šventupėje susibūrė šešios pajėgiausios Lietuvos 2003 m. gimimo ir jaunesnės mergaičių komandos bei po atkaklių kovų paaiškėjo turnyro prizininkės.

Iš pradžių finalinių varžybų dalyvės buvo suskirstytos į A ir B grupes. A grupėje pirmą vietą iškovojo Vilniaus FM, pranokusios Kauno FM „Taurą“ rezultatu 6:0 ir Ukmergės SC ekipą 2:0. Tapusios A grupės nugalėtojomis, vilnietės pirmos pateko į finalą. Antrą vietą grupėje užėmė kaunietės po pergalės 2:0 prieš ukmergiškės ir pelnė vietą dvikovoje dėl bronzos medalių.

B grupės rungtynėse vyravo didesnė intriga. Pirmą vietą pelnė Prienų KKSC ekipa, kuri 2:1 nugalėjo Gargždų „Bangą“ ir 1:1 sužaidė su Jonavos KKSC „EOS-Aušra“. Antrą vietą ir kelialapį į „bronzines rungtynes“ pelnė gargždiškės, po pergalės 2:0 prieš jonavietes.

Čempionato 5 vietą užėmė Ukmergės SC mergaitės, kurios 2:0 nugalėjo jonavietes. Rungtynėse dėl bronzos medalių prireikė pratęsimo – „Banga“ 2:1 įveikė Kauno atstoves ir džiaugėsi ant prizininkių pakylos. Didžiajame finale Vilniaus FM komanda 3:0 nugalėjo Prienų KKSC ir iškovojo pagrindinį trofėjų.

Prizines vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos ne tik medaliais, bet ir varžybų rėmėjų „Hummel“ sportiniais aprangų komplektais.

Geriausios pozicijų žaidėjos:

Puolėja – Agnetė Kuprytė (Gargždai)

Gynėja – Alina Špakovskaja (Vilnius)

Saugė – Ugnė Jakinevičiūtė (Prienai)

Vartininkė – Sabina Aliaševič (Vilnius)

Geriausios komandų žaidėjos:

Meda Šeškutė (Vilnius)

Veronika Zelenina (Prienai)

Julija Skiotytė (Gargždai)

Emerita Vainauskaitė (Kaunas)

Autorius – Robertas Každanas; Miglės Ivanauskienės nuotr.

Susijusios naujienos

 • Gargždiškės – stipriausios mergaičių U12 čempionate

  2017-10-14

  Mergaičių varžybos

  Gargždiškės – stipriausios mergaičių U12 čempionate

  Klaipėdoje praūžė 2017 m. LMFA mergaičių U12 (2006 m. gimusių ir jaunesnių) čempionato finalinis etapas, kuriame susirungė keturios komandos. Čempionato nugalėtojomis tapo Gargždų „Bangos“ ekipa...

 • Merginos kviečiamos dalyvauti WU-15 rinktinės atrankoje

  2017-10-10

  Mergaičių varžybos

  Merginos kviečiamos dalyvauti WU-15 rinktinės atrankoje

  Lapkričio 10 ir 17 dienomis vyks atranka į Lietuvos merginų U-15 (gimusių 2004–2006 m.) rinktinę. Jaunosios futbolo žaidėjos kviečiamos atvykti į Kauną, Nacionalinės FA maniežą. Į rinktinę kviečiamos...

 • LMFA mergaičių U12 čempionato finalas vyks Klaipėdoje

  2017-10-09

  Mergaičių varžybos

  LMFA mergaičių U12 čempionato finalas vyks Klaipėdoje

  Spalio 8 dieną sužaistos paskutinės I etapo rungtynės, po kurio paaiškėjo keturios 2006 m. gimimo ir jaunesnių merginų komandos, kurios Klaipėdoje rungsis dėl čempionato medalių. Komandų rikiuotė po...