Lietuvos futbolo federacija

Futsal

Aiškėja naujo Futsal sezono kontūrai

2016-10-16

Aiškėja naujo Futsal sezono kontūrai

Naujasis Futsal A lygos sezoną numatoma pradėti lapkričio 6 dieną. Tai nuspresta penktadienio vakarą vykusiame klubų ir Lietuvos salės futbolo asociacijos susirinkime.

Čempionato dalyvių skaičius turėtų paaiškėti kitos savaitės pradžioje. Savo dalyvavimą 2016/2017 metų sezone jau patvirtino Panevėžio „Baltija“, Vilniaus „Bekentas“, Radviliškio „Lokomotyvas“, Vievio „Vievio žiedas“, Mažeikių „VIP“, Kauno „Vytis-Zenitas“, "Celsis", „Inkaras“ bei „Arsenalas“.

Susirinkime taip pat buvo pristatytos dvi galimos varžybų sistemos. Pasiūlyta čempionate žaisti dviejų ratų arba vieno rato ir atkrintamųjų varžybų principu. Taip pat klubai turės pateikti savo pasiūlymus dėl naujų varžybų nuostatų redakcijos. Naujus Futsal A lygos čempionato nuostatus peržiūrės Lietuvos salės futbolo asociacijos valdyba ir tvirtins LFF Vykdomasis komitetas.

Klubai buvo supažindinti su artimiausiu rinktinės tvarkaraščiu. Jau aišku, jog gruodžio 9-11 dienomis Latvijoje vyks Futsal Baltic Cup turnyras, o kitą savaitę paaiškės Lietuvos rinktinės varžovai sausio pabaigoje vyksiančiame atrankos į Europos čempionatą turnyre.

Klubų atstovai savo teorines bei praktines žinias galės pagilinti FIFA Futsal trenerių kursuose, kurie vyks Kaune, lapkričio 2-6 dienomis. Kursus ves lektorius iš Kroatijos Mico Martičius.

Posėdyje aptartas Futsal klubų licencijavimas, jaunimo ir moterų Futsal čempionato įkūrimas bei galimybės glaudžiau bendradarbiauti su universitetais bei aukštosiomis mokyklomis, kurios turi geras sąlygas organizuoti Futsal varžybas.

 

Susijusios naujienos

 • Kaune - susitikimas su žymiu Futsal specialistu iš Brazilijos

  2017-03-28

  Futsal

  Kaune - susitikimas su žymiu Futsal specialistu iš Brazilijos

  Šios savaitės pabaigoje Kaune planuoja apsilankyti žymus Futsal specialistas iš Brazilijos Cacau, kurio treniruojamas klubas du kartus tapo UEFA Futsal taurės laimėtoju. Kovo 31 d. (penktadienį)...

 • Moksleiviams - galimybė laimėti ypatingą treniruotę

  2017-01-18

  Futsal

  Moksleiviams - galimybė laimėti ypatingą treniruotę

  Sausio 27-30 dienomis Vilniuje vyksiančiose UEFA Futsal EURO varžybose dalyvausiantys moksleiviai gali laimėti ypatingą prizą savo mokyklai – treniruotę su Lietuvos rinktinių treneriais. Lietuvos...

 • "Baltija" atsiprašo dėl nesusipratimo

  2016-08-17

  Futsal

  "Baltija" atsiprašo dėl nesusipratimo

  Panevėžio "Baltija" informuoja dėl nesusipratimo apie kontrolines rungtynes su Klaipėdos ekipa. SK „Baltijos“ klubas nori informuoti, kad praėjusią savaitę dėl klaidingos komunikacijos įvyko...