Lietuvos futbolo federacija

Moterys už futbolą

Startuoja paramos fondas "Moterys už futbolą"

2016-10-17

Startuoja paramos fondas "Moterys už futbolą"

Šeštus metus gyvuojantis judėjimas Moterys už futbolą nuo šiol turės savo paramos fondą. Tai pirmasis toks moterų futbolo populiarinimui regionuose skirtas fondas.

„Moterys už futbolą fondas skirtas paremti masinio futbolo renginius sportiniu inventoriumi, prizais ar nuomos paslaugomis.

Pagrindinė fondo sąlyga – bent pusė dalyvių turi sudaryti moterys, merginos ar mergaitės. Į renginį turi būti įtrauktas ne tik tradicinis futbolo žaidimas, bet ir įvairios jo atmainos ar kiti žaidimai.

Paraiškas fondui reikia teikti likus mažiausiai 30 dienų iki planuojamo renginio pradžios užpildžius elektroninę formą. Po renginio organizatoriai turės pateikti ataskaitas.

Fondas Moterys už futbolą – dalis Lietuvos futbolo federacijos Paramos futbolui programos. Joje taip pat yra Paramos futbolui fondas ir fondas Užauginkime Ronaldo Lietuvai.

Susijusios naujienos

 • Močiučių futbolo iniciatoriaus vizijoje - močiučių čempionatas

  2016-12-27

  Moterys už futbolą

  Močiučių futbolo iniciatoriaus vizijoje - močiučių čempionatas

  Metų masinio futbolo iniciatyva išrinktas „Močiučių futbolas“. Jo iniciatorius tikisi, jog ateityje įvyks ir močiučių futbolo čempionatas. Daiva Bartkienė, „Šeimininkės“ korespondentėBaigiantis...

 • Kaune vyko merginų futbolo turnyras A. Stanislovaičiui atminti

  2016-12-18

  Moterys už futbolą

  Kaune vyko merginų futbolo turnyras A. Stanislovaičiui atminti

  Gruodžio pabaigoje Kaune "LSU-Žara" surengė moterų futbolo turnyrą A. Stanislovaičiui atminti.  Gruodžio 17 d. po pietų į Kauno Nacionalinį futbolo maniežą rinkosi merginos ir moterys. Ne šiaip sau...

 • Marijampolėje vyko mergaičių futbolo šventė

  2016-11-30

  Moterys už futbolą

  Marijampolėje vyko mergaičių futbolo šventė

  Lapkričio 28 dieną Marijampolės „Arvi“ futbolo manieže vyko mergaičių futbolo šventė „MAFF Sūduvos taurė 2016”, kurioje varžėsi komandos iš Marijampolės, Vilkaviškio, Gižų, Igliškėlių, Avikilų ir...