Lietuvos futbolo federacija

Futbolo forumas

Nagrinėjo teisėjavimo klausimus

2016-10-21

Nagrinėjo teisėjavimo klausimus

Futbolo forumo strateginė grupė spalio 20 d. aptarė futbolo teisėjų darbo klausimus bei aktualias problemas.

 

S. Čirbos archyvo nuotr.

Darbo grupės nariams Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos darbą pristatė prezidentas Sergejus Sliva, viceprezidentas Gercas Žakas, finansininkas Edmundas Zienius ir vadybininkas Šarūnas Tamulynas.

Š. Tamulynas išsamiai pristatė teisėjų darbo struktūrą, turimą strategiją, programas. Tarp aktualių problemų paminėta tai, jog pastaraisiais metais sumažėjo aikštės teisėjų ir asistentų, todėl vis sunkiau aptarnauti rengiamas rungtynes, kurių kiekvieną savaitgalį vien suaugusiųjų futbole vyksta per 120.

Kaip vieną opiausių iššūkių, paminėtas finansinis klausimą. Nemažai sunkumų iškyla, kuomet ne visi klubai sugeba atsiskaityti už teisėjavimo paslaugas. LFTA atstovai taip pat pateikė kelis siūlymus, diskutuota dėl inspektorių ir delegatų darbo ypatumų, teisėjavimo jaunių varžybose.

Darbo grupėje taip pat aptarti pasiūlymai dėl platesnio futbolo bendruomenės įsitraukimas į diskusiją aktualiais klausimais, taip pat atsižvelgiant į narių užimtumą pakoreguotas darbo grupės grafikas.

Kitas susirinkimas numatytas spalio 26 d., joje pagrindiniu klausimu numatytas LFF struktūros ir vizijos pristatymas bei aptarimas.

Susijusios naujienos

 • Žiniasklaidai pristatė raportą dėl gerosios valdymo praktikos

  2017-04-20

  Futbolo forumas

  Žiniasklaidai pristatė raportą dėl gerosios valdymo praktikos

  Futbolo forumo inicijuota darbo grupė žiniasklaidos atstovams pristatė raporto projektą dėl gerojo valdymo praktikos įdiegimo LFF veikloje ir struktūroje. Praėjusių metų rugsėjį LFF pakvietė į...

 • Paskelbė raportą dėl gerosios valdymo praktikos

  2017-04-06

  Futbolo forumas

  Paskelbė raportą dėl gerosios valdymo praktikos

  Futbolo bendruomenės inicijuotas pokyčių siekis įgavo konkrečią formą  - paskelbtas raporto projektas dėl gerojo valdymo praktikos įdiegimo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) veikloje ir struktūroje...

 • Susitiko su futbolo mokyklų atstovais

  2017-01-20

  Futbolo forumas

  Susitiko su futbolo mokyklų atstovais

  Sausio 19 dieną Futbolo forumo inicijuotos darbo grupės posėdyje išklausytos futbolo mokyklų atstovų nuomonės bei pasiūlymai. Posėdyje dalyvavo akademijos “Žalgirietis” direktorius Žydrūnas...