Lietuvos futbolo federacija

Futbolo forumas

Susipažino su LFF administracijos struktūra

2016-10-27

Susipažino su LFF administracijos struktūra

Į šeštąjį posėdį susirinkusi Futbolo forumo inicijuota strateginė darbo grupė spalio 26 d. susipažindino su LFF administracijos struktūra.

Archyvo nuotr.

Futbolo forumo darbo grupei jau pristatyta klubų, masinio futbolo, moterų futbolo, teisėjų veikla. Paskutiniame posėdyje LFF generalinis direktorius Nerijus Dunauskas supažindino su atsinaujinusia LFF administracijos organizacine struktūra, vidiniais procesais ir veiklos principais.

Prasidėjus platesnei diskusijai apie LFF – kaip narių asociacijos - struktūrą, darbo grupės diskusijoje daugiausiai minčių sukėlė LFF nario statusas ir abiprėžimas. Todėl nutarta šį klausimą išskirti kaip atskirą ir įtraukti į būsimų posėdžių darbotvarkėje.

Artimiausiuose posėdžiuose taip pat numatyta aptarti darbo grupės ruošiamo dokumento metmenis ir detaliau išanalizuoti Futbolo forumo metu dalyvių pateiktus pasiūlymus.

Darbo grupė taip pat nutarė į tolimesnes diskusijas įtraukti platesnę visuomenę ir tam tikslui pasitelkti puslapį socialiniame tinkle „Facebook“.

Kitas darbo grupės susirinkimas numatytas spalio 26 d.

 

Susijusios naujienos

 • Žiniasklaidai pristatė raportą dėl gerosios valdymo praktikos

  2017-04-20

  Futbolo forumas

  Žiniasklaidai pristatė raportą dėl gerosios valdymo praktikos

  Futbolo forumo inicijuota darbo grupė žiniasklaidos atstovams pristatė raporto projektą dėl gerojo valdymo praktikos įdiegimo LFF veikloje ir struktūroje. Praėjusių metų rugsėjį LFF pakvietė į...

 • Paskelbė raportą dėl gerosios valdymo praktikos

  2017-04-06

  Futbolo forumas

  Paskelbė raportą dėl gerosios valdymo praktikos

  Futbolo bendruomenės inicijuotas pokyčių siekis įgavo konkrečią formą  - paskelbtas raporto projektas dėl gerojo valdymo praktikos įdiegimo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) veikloje ir struktūroje...

 • Susitiko su futbolo mokyklų atstovais

  2017-01-20

  Futbolo forumas

  Susitiko su futbolo mokyklų atstovais

  Sausio 19 dieną Futbolo forumo inicijuotos darbo grupės posėdyje išklausytos futbolo mokyklų atstovų nuomonės bei pasiūlymai. Posėdyje dalyvavo akademijos “Žalgirietis” direktorius Žydrūnas...