Lietuvos futbolo federacija

Futbolo forumas

Susipažino su LFF administracijos struktūra

2016-10-27

Susipažino su LFF administracijos struktūra

Į šeštąjį posėdį susirinkusi Futbolo forumo inicijuota strateginė darbo grupė spalio 26 d. susipažindino su LFF administracijos struktūra.

Archyvo nuotr.

Futbolo forumo darbo grupei jau pristatyta klubų, masinio futbolo, moterų futbolo, teisėjų veikla. Paskutiniame posėdyje LFF generalinis direktorius Nerijus Dunauskas supažindino su atsinaujinusia LFF administracijos organizacine struktūra, vidiniais procesais ir veiklos principais.

Prasidėjus platesnei diskusijai apie LFF – kaip narių asociacijos - struktūrą, darbo grupės diskusijoje daugiausiai minčių sukėlė LFF nario statusas ir abiprėžimas. Todėl nutarta šį klausimą išskirti kaip atskirą ir įtraukti į būsimų posėdžių darbotvarkėje.

Artimiausiuose posėdžiuose taip pat numatyta aptarti darbo grupės ruošiamo dokumento metmenis ir detaliau išanalizuoti Futbolo forumo metu dalyvių pateiktus pasiūlymus.

Darbo grupė taip pat nutarė į tolimesnes diskusijas įtraukti platesnę visuomenę ir tam tikslui pasitelkti puslapį socialiniame tinkle „Facebook“.

Kitas darbo grupės susirinkimas numatytas spalio 26 d.

 

Susijusios naujienos

 • Susitiko su futbolo mokyklų atstovais

  2017-01-20

  Futbolo forumas

  Susitiko su futbolo mokyklų atstovais

  Sausio 19 dieną Futbolo forumo inicijuotos darbo grupės posėdyje išklausytos futbolo mokyklų atstovų nuomonės bei pasiūlymai. Posėdyje dalyvavo akademijos “Žalgirietis” direktorius Žydrūnas...

 • Diskusijose gilinosi į LFF narystės kriterijus

  2017-01-15

  Futbolo forumas

  Diskusijose gilinosi į LFF narystės kriterijus

  Sausio 12-ąją vyko dar vienas Futbolo forumo inicijuotos darbo grupės posėdis, kuriame toliau nagrinėtas ruošiamas dokumentas su pasiūlymais dėl gerosios valdymo praktikos. Darbo grupės nariai aptarė...

 • Aptarė atnaujintą futbolo strategiją

  2017-01-09

  Futbolo forumas

  Aptarė atnaujintą futbolo strategiją

  Sausio 5 dieną Futbolo forumo inicijuotos darbo grupės posėdyje aptarta atnaujinta Lietuvos futbolo strategija. Atnaujinta Lietuvos futbolo plėtros strategija iki 2020 metų patvirtinta Lietuvos...