Lietuvos futbolo federacija

LFF taurė

Patvirtintas 2017 m. sezono taurės varžybų formatas

2017-04-18

Patvirtintas 2017 m. sezono taurės varžybų formatas

2017 m. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės varžybų sezonas startuos balandžio 27 - gegužės 1 d. ir finišuos finalo rungtynėmis rugsėjo 24 d.

 

Naujam taurės sezonui iš viso užsiregistravo 44 komandos.

I etapo burtų traukime dalyvauja 36 IV, III, II ir I lygų komandos.

Burtų keliu ištrauktos 24 komandos rungtyniaus turnyro I etape. 12 porų nugalėtojų iškovos teisę dalyvauti turnyro II etape. 12 komandų burtų keliu pateks tiesiogiai į II etapą.

II etape (šešioliktfinalyje) žais 32 komandos: 12 I etapo porų nugalėtojų, 12 komandų, kurios pateko burtų keliu ir 8 A lygos komandos („Žalgiris“, „Trakai“, „Sūduva“ „Atlantas“, „Jonava“, „Stumbras“, „Utenis“ ir „Kauno Žalgiris“).

III etape (aštuntfinalyje) dalyvaus šešiolikos (1/16) porų nugalėtojai.

IV (ketvirtfinalyje) dalyvaus aštuonių (1/8) porų nugalėtojai.

V (pusfinalyje) dalyvaus keturių (¼) porų nugalėtojai.

Finale dalyvaus pusfinalio porų nugalėtojai.

Visuose etapuose bus žaidžiamos vienerios rungtynės.

LFF taurės I etapo dalyviai:

1. Gargždų „Banga“ (Pirma lyga)
2. Pakruojo „Pakruojis“ (Pirma lyga)
3. FK „Palanga“ (Pirma lyga)
4. FK „Panevėžys” (Pirma lyga)
5. Kėdainių “Nevėžis” (Pirma lyga)
6. FK “Šilutė” (Pirma lyga)
7. Klaipėdos „Koralas” (Pirma lyga)
8. Telšių “Džiugas” (Pirma lyga)
9. Tauragės “Tauras” (Pirma lyga)
10. “Vilniaus Vytis” (Pirma lyga)
11. Alytaus DFK “Dainava” (Pirma lyga)
12. Vilniaus “Panerys” (II lyga, Pietų zona)
13. Kauno “Hegelmann Litauen” (II lyga, Pietų zona)
14. Vilniaus “Tera SŽK“ (II lyga, Pietų zona)
15. Vilniaus “Viltis” (II lyga, Pietų zona)
16. Kybartų “Sveikata” (II lyga, Pietų zona)
17. Kazlų Rūdos “Šilas” (II lyga, Pietų zona)
18. Plungės “Babrungas” (II lyga, Vakarų zona)
19. Biržų “Širvėna“ (II lyga, Vakarų zona)
20. Gargždų “Pramogos-Ąžuolas” (II lyga, Vakarų zona)
21. Šiaulių “Juventa 99” (II lyga, Vakarų zona)
22. “Akmenės Cementas” (II lyga, Vakarų zona)
23. Mažeikių “Atmosfera” (II lyga, Vakarų zona)
24. Kretingos “Minija” (II lyga, Vakarų zona)
25. FK “Kėdainiai” (III lyga, Kauno AFF)
26. Kauno “LŠS” (III lyga, Kauno AFF)
27. Kauno“Garliava” (III lyga, Kauno AFF)
28. FK “Prienai” (III lyga, Kauno AFF)
29. Marijampolės “Švyturys” (III lyga, Marijampolės AFF)
30. Klaipėdos “Sendvaris” (III lyga, Klaipėdos AFF)
31. Šiaulių “Saulininkas” (III lyga, Šiaulių AFF)
32. Šiaulių “Adiada” (III lyga, Šiaulių AFF)
33. Šiaulių “Fanai” (III lyga, Šiaulių AFF)
34. “Elektrėnų versmė” (IV lyga A, Vilniaus RFS)
35. Vilniaus “Geležinis vilkas” (IV lyga D, Vilniaus RFS)
36. Vilniaus “Prelegentai” (Veteranų (nuo 35 m.) pirmenybės, Aukštaitijos zona)

Susijusios naujienos