Lietuvos futbolo federacija

Futbolo forumas

Tęsiami gerojo valdymo praktikos darbo grupės raporto pristatymai

2017-05-04

Tęsiami gerojo valdymo praktikos darbo grupės raporto pristatymai

LFF futbolo Forumo inicijuota „Gerojo valdymo praktikos“ darbo grupė tęsia raporto pristatymus LFF narėms bei futbolo bendruomenei.

E. Černiausko / saff.lt nuotr.

Darbo grupės pirmininkas Gintautas Babravičius pastebi, kad prieš mėnesį pradėjus vizitus po regionus, pastabų ir pasiūlymų sulaukiama vis daugiau.

Konstruktyvios mintys bus apibendrintos ir pateiktos svarstymui numatomo antrono futbolo forumo metu, š. m. gegužės 27 d..

“Raporto pristatymo metu kylančios diskusijos ir susidomėjimas nuteikia optimistiškai, akivaizdu, kad Lietuvos futbolo bendruomenė subrendo pokyčiams. Aplankęs regionus ir susitikęs su asociacijų aktyvu, galiu patikinti, kad turime daugybę ne tik mėgstančių futbolą, bet ir iniciatyvių bei kompetetingų specialistų“ – vizitų įspūdžius apibendrino G. Babravičius.

Tęsiant pristatymus, balandžio 19 dieną LFF patalpose Vilniuje buvo surengta konferencija žiniasklaidai, pateikti atsakymai į sporto žurnalistų klausimus.

Vėliau, balandžio 20 d. raportas buvo pristatytas Panevėžio apskrities futbolo federacijoje, balandžio 25 dieną Masinio futbolo asociacijoje Vilniuje, o 26 d. Kaune, Lietuvos vaikų ir jaunimo futbolo asociacijoje.

Šią savaitę LFF lankėsi Europos futbolo asociacijų sąjungos (UEFA) ir Tarptautinės futbolo asociacijos (FIFA) atstovai, kurie buvo supažindinti su raportu, išdėstytais naujų įstatų principais. Tarptautinių futbolo organizacijų ekspertai palankiai įvertino numatomus pokyčius.

Susijusios naujienos

 • Birželio 3-iąją – antras Futbolo forumas

  2017-05-26

  Futbolo forumas

  Birželio 3-iąją – antras Futbolo forumas

  Birželio 3 dieną, Vilniuje vyks atviras antrasis Futbolo forumas „Gerojo valdymo praktika“. Pirmasis Forumas surengtas praėjusių metų rudenį. Forumo tikslas - viešą diskusija kurios metu bendroje...

 • Žiniasklaidai pristatė raportą dėl gerosios valdymo praktikos

  2017-04-20

  Futbolo forumas

  Žiniasklaidai pristatė raportą dėl gerosios valdymo praktikos

  Futbolo forumo inicijuota darbo grupė žiniasklaidos atstovams pristatė raporto projektą dėl gerojo valdymo praktikos įdiegimo LFF veikloje ir struktūroje. Praėjusių metų rugsėjį LFF pakvietė į...

 • Paskelbė raportą dėl gerosios valdymo praktikos

  2017-04-06

  Futbolo forumas

  Paskelbė raportą dėl gerosios valdymo praktikos

  Futbolo bendruomenės inicijuotas pokyčių siekis įgavo konkrečią formą  - paskelbtas raporto projektas dėl gerojo valdymo praktikos įdiegimo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) veikloje ir struktūroje...