Lietuvos futbolo federacija

Vaikai

Vilniaus gimnazistų čempionatas finišavo baudinių serija

2017-05-04

Vilniaus gimnazistų čempionatas finišavo baudinių serija

Gegužės 3-iąją surengtas Vilniaus gimnazistų 8×8 čempionato finalas, kuriame dėl nugalėtojų titulo kovojo Antakalnio ir Simono Daukanto gimnazijų komandos.

Antakalniečiai pirmąkart prasibrovė iki turnyro finalo, po grupių etapo sensacingai iškovoję dvi pergales – ketvirtfinalyje prieš Karoliniškių gimnaziją (1:1, pratęs. 4:1), o pusfinalyje – prieš Senvagės gimnaziją (4:2).

S. Daukanto gimnazija pakeliui į finalą eliminavo Šv. Kristoforo gimnaziją (2:1) ir įveikė Žemynos gimnaziją (3:2). S. Daukanto gimnazistai antrąkart pelnė teisę kovoti dėl šio turnyro medalių.

Senvagės gimnazijos stadione nuo 13 valandos vyko mažasis ir didysis finalai. Rungtynėse dėl 3-ios vietos intriga greit išgaravo – Senvagės gimnazistai 6:0 sutriuškino Žemynos gimnazijos ekipą.

Kovoje dėl čempionų titulo pirmi pasižymėjo antakalniečiai, bet varžovai greit atstatė pusiausvyrą ir turėjo žaidybinę iniciatyvą. Pagrindiniam laikui pasibaigus 1:1 (0:0), buvo sužaistas pratęsimas, o rezultatui nepakitus – surengta baudinių serija. Joje S. Daukanto gimnazijos ekipa triumfavo 4:3. Trys pajėgiausios komandos pelnė medalius, o čempionams įteiktas trofėjus.

Gimnazistų vaikinų futbolo čempionatas yra sudėtinė XVI Vilniaus gimnazijų mokinių žaidynių dalis. Šiemet turnyre varžėsi 24 gimnazijų futbolo komandos.

Elvio Žaldario / Antakalnio gimnazijos FK fotoalbumas

Susijusios naujienos

 • Bartninkuose – Vilkaviškio pradinukų triumfas

  2017-05-22

  Vaikai

  Bartninkuose – Vilkaviškio pradinukų triumfas

  Kaip ir kiekvieną pavasarį, Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos-daugiafunkcio centro stadionas sulaukia daugybės futbolą mylinčių vaikų. Gegužės 19 dieną šios mokyklos stadioną sudrebino...

 • Kaune vyko pradinukų futbolo šventė „Goooliukas“

  2017-05-06

  Vaikai

  Kaune vyko pradinukų futbolo šventė „Goooliukas“

  Gegužės 5 dieną Kauno šv. Mato gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių STIHL futbolo šventė „Goooliukas“, kuriame varžėsi berniukai ir mergaitės. Renginį organizavo Kauno šv. Mato gimnazijos...

 • Futbolo švente paminėjo arkivyskupo T. Matulionio metus

  2017-05-15

  Vaikai

  Futbolo švente paminėjo arkivyskupo T. Matulionio metus

  Jau tampa tradicija Vilkaviškio vyskupijoje sportiškiems ir judriems vaikams bei jaunuoliams savaip paminėti svarbius Bažnyčios įvykius. Marijampolėje triukšmingai siekę Vilkaviškio vyskupo taurės...