Lietuvos futbolo federacija

Vaikai

Vilniaus gimnazistų čempionatas finišavo baudinių serija

2017-05-04

Vilniaus gimnazistų čempionatas finišavo baudinių serija

Gegužės 3-iąją surengtas Vilniaus gimnazistų 8×8 čempionato finalas, kuriame dėl nugalėtojų titulo kovojo Antakalnio ir Simono Daukanto gimnazijų komandos.

Antakalniečiai pirmąkart prasibrovė iki turnyro finalo, po grupių etapo sensacingai iškovoję dvi pergales – ketvirtfinalyje prieš Karoliniškių gimnaziją (1:1, pratęs. 4:1), o pusfinalyje – prieš Senvagės gimnaziją (4:2).

S. Daukanto gimnazija pakeliui į finalą eliminavo Šv. Kristoforo gimnaziją (2:1) ir įveikė Žemynos gimnaziją (3:2). S. Daukanto gimnazistai antrąkart pelnė teisę kovoti dėl šio turnyro medalių.

Senvagės gimnazijos stadione nuo 13 valandos vyko mažasis ir didysis finalai. Rungtynėse dėl 3-ios vietos intriga greit išgaravo – Senvagės gimnazistai 6:0 sutriuškino Žemynos gimnazijos ekipą.

Kovoje dėl čempionų titulo pirmi pasižymėjo antakalniečiai, bet varžovai greit atstatė pusiausvyrą ir turėjo žaidybinę iniciatyvą. Pagrindiniam laikui pasibaigus 1:1 (0:0), buvo sužaistas pratęsimas, o rezultatui nepakitus – surengta baudinių serija. Joje S. Daukanto gimnazijos ekipa triumfavo 4:3. Trys pajėgiausios komandos pelnė medalius, o čempionams įteiktas trofėjus.

Gimnazistų vaikinų futbolo čempionatas yra sudėtinė XVI Vilniaus gimnazijų mokinių žaidynių dalis. Šiemet turnyre varžėsi 24 gimnazijų futbolo komandos.

Elvio Žaldario / Antakalnio gimnazijos FK fotoalbumas

Susijusios naujienos

 • Praūžė „Vilnius Cup 2017“ turnyras

  2017-09-12

  Vaikai

  Praūžė „Vilnius Cup 2017“ turnyras

  Rugsėjo 8–10 d. sostinėje vyko granzionis vaikų futbolo turnyras. Penkiose amžiaus grupėse dalyvavo 46 komandos, daugiau nei pusė komandų buvo iš užsienio. Į Vilnių atvyko svečiai iš Lenkijos...

 • Skelbiama registracija į vaikų turnyrą Kaune

  2017-09-11

  Vaikai

  Skelbiama registracija į vaikų turnyrą Kaune

  Rugsėjo 30 d. – spalio 1 d. dienomis Kaune vyks 7×7 vaikų futbolo turnyras S. Dariaus S. Girėno sporto centro taurei laimėti. Varžybos vyks dvejose amžiaus grupėse. Rugsėjo 30 d. dieną varžysis...

 • Paramą „Gelbėkit vaikus“ rinko futbolo festivalyje

  2017-08-28

  Vaikai

  Paramą „Gelbėkit vaikus“ rinko futbolo festivalyje

  Vilniuje, „Ogmios mieste“ vyko futbolo festivalis, kurio metu buvo renkamos lėšos „Gelbėkit vaikus“ organizacijai. Renginį inicijavo futbolo akademija „Geležinis vilkas“ – ši ne tik dovanojo futbolo...