Lietuvos futbolo federacija

Moterų A lyga

„Gintra-Universitetas“ sveikino „LadyGolo“ vicečempiones

2017-05-16

„Gintra-Universitetas“ sveikino „LadyGolo“ vicečempiones

Šių metų tarpmokyklinėse merginų salės futbolo žaidynėse „LadyGolas“, kurių tikslas – kuo daugiau merginų įtraukti į futbolo sporto šaką bei skatinti jas pradėti aktyviai propaguoti sporto karaliumi pasaulyje nominuojamą futbolą, puikiai pasirodė Šiaulių „Rasos“ progimnazijos auklėtinės.

Kūno kultūros mokytojos metodininkės Liudos Vaičiūtės suburta „Rasos“ progimnazijos merginų futbolo komanda žaidynėse iškovojo sidabro medalius, varžovėms nusileidusios tik finale.

Šventinėje apdovanojimų ceremonijoje „Rasos“ progimnazijos sporto salėje dalyvavo ir Lietuvos moterų futbolo čempionės Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkės, kurios įteikė unikalius Lietuvos futbolo federacijos (LFF) įsteigtus prizus – minkštus sėdmaišius bei „Gintros-Universiteto“ atributikos.

Po apdovanojimų „LadyGolo“ vicečempionės sužaidė nuotaikingas draugiškas rungtynes su „Gintros-Universiteto“ žaidėjomis. Savų sirgalių palaikomos „Rasos“ progimnazijos auklėtinės nuo pat rungtynių pradžios aktyviai kibo į atlapus Lietuvos čempionėms.

Po įnirtingos kovos sunkią pergalę šventė „Gintros-Universiteto“ komandos atstovės – 5:3 ir iškart po susitikimo pakvietė merginas į futbolo treniruotes tam, kad ateityje būtų galima pasiekti revanšą.

„Rasos“ progimnazijos merginų komandos trenerė L. Vaičiūtė teigė, jog tokios sėkmės „LadyGolo“ turnyre tikrai nesitikėjo, nes iš visos komandos tik viena iš merginų buvo lankiusi futbolo užsiėmimus, tuo tarpu kitos – didžiąja dalimi žaidžia žolės riedulį arba kitas sporto šakas.

„Apetitas kilo beaugant. Laimėjome Šiaulių apskrityje, o tuomet norėjosi kuo geriau pasirodyti ir finaliniame etape Kaune. Finale mums pritrūko meistriškumo, bet likome patenkintos savo pasirodymu“, – džiaugėsi trenerė.

Paklausta, ar žada su šia subrandinta komanda dalyvauti „LadyGolo“ varžybose ir kitąmet, mokytoja užsiminė, kad dalyvauti planuoja, tačiau laukia sunkus darbas buriant kone naują sudėtį.

„Būtų šaunu, jog didžioji dalis merginų ir kitąmet sudarytų komandos branduolį, tačiau dauguma jų buvo aštuntokės. Tai reiškia, kad jos jau nebebus mūsų mokyklos auklėtinės ir teks sunki užduotis į komandą pritraukti jaunesnių žaidėjų. Tikimės, kad įkvėptos sėkmingo vyresnių draugių pavyzdžio prie futbolo komandos prisijungs ir dabartinės šeštokės, septintokės“, – vylėsi L. Vaičiūtė.

fkgintra.lt informacija

Susijusios naujienos

 • Šiaulietės padidino savo persvarą prieš sezono pertrauką

  2017-06-16

  Moterų A lyga

  Šiaulietės padidino savo persvarą prieš sezono pertrauką

  Titulą ginantis Šiaulių „Gintra-Universitetas“ iškovojo 9 pergales bei dabar 8 taškais lenkia artimiausias varžoves iš Kauno. Lietuvos čempionės II rate varžovių negailėjo: Šiaulių SG-FA ir „Kauno...

 • Vienvaldžiu čempionato lyderiu tapo „Gintra-Universitetas“

  2017-05-29

  Moterų A lyga

  Vienvaldžiu čempionato lyderiu tapo „Gintra-Universitetas“

  Gegužės 28-ąją sužaistos Moterų A lygos 7 turo rungtynės. Titulą ginančios šiaulietės įtikinamai įveikė „Kauno Žalgirį“ ir nuo jo atitrūko 3 taškais. Trečią vietą užima Vilniaus MFA „Žalgiris“...

 • Sužaistas ketvirtadalis moterų A lygos sezono

  2017-05-17

  Moterų A lyga

  Sužaistas ketvirtadalis moterų A lygos sezono

  Pajėgiausiame Lietuvos moterų futbolo divizione sužaisti penki turai. Vien pergales iškovojo titulą ginanti Šiaulių „Gintra-Universitetas“, o nuo čempionių 3 taškais atsilieka „Kauno Žalgiris“...