Lietuvos futbolo federacija

Vaikai

Bartninkuose – Vilkaviškio pradinukų triumfas

2017-05-22

Bartninkuose – Vilkaviškio pradinukų triumfas

Kaip ir kiekvieną pavasarį, Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos-daugiafunkcio centro stadionas sulaukia daugybės futbolą mylinčių vaikų. Gegužės 19 dieną šios mokyklos stadioną sudrebino Marijampolės apskrities pradinių klasių futbolo varžybų „Goliukas 2017“ garsai.

Iš viso varžėsi septynios komandos iš Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijos, Vilkaviškio pradinės mokyklos bei Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos daugiafunkcio centro.

Varžybose, su trenksmu, rezultatą lėmė paskutinės rungtynės.  Triumfavo Vilkaviškio pradinės mokyklos komanda „Perkūnai“, antrąją vietą iškovojo Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijos komanda „Kaubojai“, trečioji atiteko Bartninkų „Velniūkščiams“.

Mokiniai džiaugėsi ne tik nuostabiomis akimirkomis, įvarčiais, bet ir UAB „GKS Virtucom“ dovanotais medaliais, Marijampolės apskrities futbolo federacijos  taurėmis, Vilkaviškio ledų fabriko  „Art Glacio“ dovanotais ledais.

Futbolas Bartninkuose gyvas, jį žaisti gali visi. Neseniai tai įrodė pedagogai, o dabar mažieji mokyklos mokiniai. Norime pasidžiaugti jog Marijampolės apskrityje yra futbolą mylinčių entuziastų, padėkoti rėmėjams, mokytojoms ir treneriams už dalyvavimą varžybose. Varžybas organizavo Marijampolės apskrities „Golas 2017“ varžybų koordinatorius Egidijus Čivinskas.

Susijusios naujienos

 • Rudeniškas oras nesutrukdė vaikams džiaugtis futbolu

  2017-11-02

  Vaikai

  Rudeniškas oras nesutrukdė vaikams džiaugtis futbolu

  Rudenišką spalio 28 dieną Kačerginės daugiafunkcio centro netradicinėse aikštelėse vyko vaikų futbolo turnyras „Draugystė 2017“. Turnyre varžėsi penkios komandos: Ariogalos FK „Vienybė“, Raseinių FK...

 • Dienos centro vaikams – įsimintinas vakaras su futbolu

  2017-10-17

  Vaikai

  Dienos centro vaikams – įsimintinas vakaras su futbolu

  Pirmadienio vakarą LFF stadione netrūko pozityvios energijos ir vaikų klegesio – ant pagrindinės vejos kamuolį gainiojo ir su Lietuvos futbolo rinktinių treneriais bei jaunosiomis žaidėjomis žaidimo...

 • Panevėžio lopšelyje-darželyje – masinio futbolo šventė

  2017-09-29

  Vaikai

  Panevėžio lopšelyje-darželyje – masinio futbolo šventė

  Rugsėjo 27 d. lopšelyje-darželyje „Vyturėlis” vyko Europos Masinio futbolo šventė „Greitakojai futbolininkai”. Į renginį susirinko gausus būrys ikimokyklinių ir priešmokyklinių  „Gintarinės“...