Lietuvos futbolo federacija

U-17 rinktinė

Kandidatai į rinktinę varžėsi Regionų pirmenybėse

2017-06-24

Kandidatai į rinktinę varžėsi Regionų pirmenybėse

Klaipėdoje surengtos antrosios Lietuvos futbolo federacijos regionų pirmenybės, kuriose varžėsi potencialūs kandidatai į Lietuvos U-17 jaunių rinktinę.

Birželio pradžioje Šiauliuose rinkosi jaunieji futbolininkai U-16 amžiaus grupėje, o antroji panaši stovykla tarp metais vyresniųjų surengta Klaipėdoje.

Turnyre tarpusavyje varžėsi į keturias komandas - Aukštaitijos, Kauno, Vilniaus ir Žemaitijos regionų – suskirstyti žaidėjai. Geriausiai pirmenybėse sekėsi Vilniaus regiono komandai, kuri laimėjo abejas rungtynes.

„Turnyras puikus, tai gera idėja. Džiaugiuosi, kad LFF ėmėsi pirmą kartą ėmesi tokio projekto – bent kioek dirbu treneriu. Įdomu pasižiūrėti bendrame kontekste – ne klubiniame lygyje,o nacionaliniu mastu – kaip sekasi žaidėjams“, - sakė FA „Žalgirietis“ treneris Dainius Greviškis.

Po rungtynių vyko trenerių diskusija aptariant pasirodymų turinį ir kandidatų vertinimus. Iš viso turnyre apsilankė 12 komandų trenerių iš įvairių regionų.

„Manau, kad žaidėjams iš rajonų galimybė patekti pirmą kartą į tokias rinktines prideda motyvacijos tobulėti, esamiems kandidatams pasitempti, kad jų neaplenkti. Konkurencija – geras dalykas“, - sakė vienas turnyro idėjos autorių, U-17 rinktinės treneris Svajūnas Česnulis.

Geriausiai turnyre pasirodę futbolininkai pakviesti į Lietuvos U-17 rinktinės treniruočių stovyklą Birštone prieš artėjančias Baltijos taurės rungtynes, kurios startuos birželio 29-ąją Suomijoje.

Susijusios naujienos

 • S. Česnulis: „Vaikinai kovėsi kaip liūtai“

  2017-11-01

  U-17 rinktinė

  S. Česnulis: „Vaikinai kovėsi kaip liūtai“

  Lietuvos U-17 (2001 m. gimimo ir jaunesni žaidėjai) rinktinės treneris Svajūnas Česnulis po spalio pabaigoje vykusių atrankos į Europos čempionatą varžybų aptarė savo auklėtinių pasirodymą ir...

 • Atrankos turnyrą užbaigė pergale prieš Liuksemburgą

  2017-10-29

  U-17 rinktinė

  Atrankos turnyrą užbaigė pergale prieš Liuksemburgą

  Sekmadienio vakarą Lietuvos U-17 (2001 m. gimimo ir jaunesni žaidėjai) rinktinė atrankos į Europos čempionatą turnyre Rumunijoje finišavo pozityvia nata. Svajūno Česnulio auklėtiniai paskutiniajame...

 • Atrankos turnyre patyrė antrą nesėkmę

  2017-10-26

  U-17 rinktinė

  Atrankos turnyre patyrė antrą nesėkmę

  Ketvirtadienį Lietuvos U-17 (2001 m. gimimo ir jaunesni žaidėjai) rinktinė Rumunijoje sužaidė antrąsias rungtynes Europos čempionato atrankoje ir turėjo pripažinti Austrijos bendraamžių pranašumą...