Lietuvos futbolo federacija

U-17 rinktinė

Rungtynėse su latviais lūkesčių nepateisino

2017-06-30

Rungtynėse su latviais lūkesčių nepateisino

Antroji diena Lietuvos U-17 (2001 m. gimimo ir jaunesni žaidėjai) rinktinei susiklostė nesėkmingai - šiurkščių klaidų neišvengę lietuviai trimis įvarčiais nusileido latviams.

Ketvirtadienio vakare lietuviai žaidė su suomiais, o jau penktadienį po pietų stojo į kovą su latviais, tad komandos sudėtis ženkliai pasikeitė – pasireikšti gavo žaidėjai, kurie dieną prieš tai nerungtyniavo ir žaidė mažai.

Visgi pirmasis kėlinys susiklostė nesėkmingai – suklydus gynėjams latviai pelnė įvartį jau 16 minutę, o 28 min. neužtikrintai sužaidus vartininkui pasižymėjo dar kartą.

„Po pirmojo kėlinio padarėme penkis keitimus, nes trenerių štabo netekino žaidimas. Reikalai pagerėjo, bet vaizdas nebuvo geras. Po kampinio praleidome ir trečią įvartį – varžovai stumtelėjo mūsų gynėją, teisėjas to nepamatė. Tačiau žiūrime pirmiausia į save - gynėjas yra fiziškai tvirtai sudėtas ir turėjo sužaisti tvirčiau“, - pasakojo rinktinės treneris Svajūnas Česnulis.

Antrajame kėlinyje lietuvių žaidimas puolime pagyvėjo, tačiau įvarčio pasiekti nepavyko „Puolant pataikėme į virpstą, turėjome gerų smūgių, tačiau žaidimo atakoje norime ir jis turi būti geresnis. Atsiliepė ir tai, kad neturime puolimo lyderių – Viliaus Piliukaičio, Ernesto Andriušio, taip pat Simono Vasiljevo. Juos pakeitę vaikinai kol kas lūkesčių nepateisino", - vertino treneris.

Anot S. Česnulio, visas kolektyvas kartu su žaidėjais yra nusivylęs rezultatais ir žaidimu. „Turėsime padaryti išvadas. Ruošimės rungtynėms su estais, analizuosime. Visada norisi rasti pozityvo, bet jo nebuvo daug. Jaučiasi, kad žaidėjams, kurie pirmą kartą pateko į tarptautinį lygmenį, dar iki jo trūksta, - kalbėjo S. Česnulis - Kita vertus, gerai kad yra tarptautinės rungtynės. Pralaimėti niekas nenori, bet žiūrime ir į patį procesą. Tokiame turnyre galime pamatyti žaidėjų sugebėjimus. Pavyzdžiui, ošbandėme abu vartininkus ir matome, kad vienam dar reikia pasitempti.“

Trečiose rungtynėse lietuviai sekmadienį 13 val. susitiks su suomiais.

Rungtynių statistika

U-17 Lietuva – Latvija 0:3 (0:2)
Teisėjas - Jesse Kananen (Suomija)
Įvarčiai: 16 min. Deivids Drāznieks, 28 min. Daniels Fedorovičs, 56 min. Maksims Sidorovs (Latvija).
Įspėti: 27 min. Tomas Kačerauskas, 67 min. Egidijus Dusevičius (Lietuva); 65 min. Leonids Truskovskis (Latvija)

Lietuva: Povilas Survila (41 min. Kajus Urbietis), Martynas Jokubauskas (41 min. Rokas Rasimavičius), Tomas Kačerauskas (41 min. Žygimantas Baltrūnas), Benas Šatkus, Vakaris Kalėda, Augustinas Klimavičius, Lukas Juodkūnaitis (22 min. Eugene Park), Karolis Žebrauskas (41 min. Lukas Legeckas), Valdas Paulauskas, Augustas Dubickas (41 min. Linas Zingertas), Donatas Naumovas (60 min. Egidijus Dusevičius).

Susijusios naujienos

 • Nusileido turnyro nugalėtojams

  2017-07-02

  U-17 rinktinė

  Nusileido turnyro nugalėtojams

  Lietuvos U-17 (2001 m. gimimo ir jaunesni žaidėjai) rinktinė trečiose Baltijos taurės turnyro rungtynėse minimaliu rezultatu nusileido turnyro nugalėtojams Estijos bendraamžiams. Vienintelis...

 • Baltijos taurės starte – minimali nesėkmė

  2017-06-29

  U-17 rinktinė

  Baltijos taurės starte – minimali nesėkmė

  Lietuvos U-17 (2001 m. gimimo ir jaunesni žaidėjai) rinktinė ketvirtadienį startavo Baltijos taurės turnyre Suomijoje. Pirmosiose rungtynėse Svajūno Česnulio auklėtiniams teko pripažinti varžybų...

 • Varžysis Baltijos U-17 taurės turnyre

  2017-06-28

  U-17 rinktinė

  Varžysis Baltijos U-17 taurės turnyre

  Lietuvos U-17 (2001 m. gimimo ir jaunesni žaidėjai) jaunių rinktinė išvyko į Suomiją, kur dalyvaus tradiciniame Baltijos taurės turnyre. Iš 18 turnyre dalyvaujančių futbolininkų keturi rungtyniauja...