Lietuvos futbolo federacija

WU-15 rinktinė

Estėms įmušė penkis įvarčius

2017-08-04

Estėms įmušė penkis įvarčius

Baltijos taurės starte Šiauliuose Lietuvos merginų WU-15 (gimusios 2003 m. ir jaunesnės) žaidėjos 5:2 pranoko bendraamžes iš Estijos.

Evaldo Černiausko nuotr.

Lietuvaitės nuo pat rungtynių pradžios stengėsi palaikyti tempą, parodyti, kad yra šeimininkės, ir pelnė du įvarčius, tačiau jau pirmojo kėlinio gale varžovės iš Estijos sugebėjo išlyginti rezultatą. Vis tik antrajame kėlinyje trys įvarčiai paliko varžoves be atsako.

Mūsiškės jau trečią minutę priartėjo prie Estijos rinktinės vartų ir vos nepelnė įvarčio. Tačiau 11 min. pavyko išsiveržti į priekį - Gabija Valiukevičiūtė pasiuntė futbolo kamuolį į esčių saugomus vartus. Visų rungtynių metu lietuvės demonstravo gebėjimą kotroliuoti kamuolį ir rasti plotų perdavimams.

19 min. Erika Šupelytė liko viena ir išsiveržė vartų link, tačiau Estijos komandos vartininkei pavyko laiku pasiimti kamuolį. Po kelių minučių Rimantė Jonušaitė prasibrovė pro priešininkes, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Itin pastebima buvo Rimantė Jonušaitė, kuri mušė antrą įvartį. Tačiau vos pradėjus tęsti žaidimą estės pasiuntė kamuolį į mūsiškių vartus. Baigiantis pirmajam kėliniui, estėms pavyko išlyginti rezultatą. Abu įvarčius pelnė Sandra Parn. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 2:2.

Antrą kėlinį Lietuvos rinktinė pradėjo įvarčiu ir visą likusį laiko spaudė Estijos komandą bei pasižymėno dar du kartus. Po pertraukos mūsiškės taip ir nesuteikė estėms šanso įmušti įvartį.

„Džiaugiuosi tokia pergale, džiaugiuosi įvarčiu ir žinoma tuo, kad sugebėjome įveikti Estijos rinktinę. Visos labai džiaugiamės savo rezultatais, tikiuosi, kad sekmadienį nenusileisime ir komandai iš Latvijos“, sakė tokiose tarptautinėse važybose pirmą kartą dalyvavusi ir du įvarčius pelniusi mažeikiškė R.Jonušaitė.

WU-15 rinktinės treneris Vytas Jančiauskas teigė, jog didžiuojasi auklėtinėmis ir svyruojantį rezultatą aiškino patirties stoka: „Komandoje žaidžia tik keletas merginų, kurioms tokios varžybos nėra nauja patirtis. Kone visoms žaidėjoms tai pirmasis tarptautinis turnyras, todėl šiek tiek pritrūkome drąsos. Prieš varžybas jautėmės šiek tiek įsitempę. Žinojome, jog Estijos rinktinės žaidimas yra griežtesnis, labiau pagrįstas jėga.“
Sekmadienį 11 val. Lietuvos komanda susitiks su Latvijos rinktine.

Rungtynių statistika:

WU-15 Lietuva – Estija 5:2 (2:2)
Šiaulių miesto stadionas
Teisėja – Jurgita Mačikunytė (Lietuva)
Įvarčiai: 10 min. Gabija Valiukevičiūtė, 36 ir 69 min. Rimantė Jonušaitė, 43 min. Dovilė Dockaitė, 63 min. Erika Šupelytė (Lietuva), 38 ir 40 min. Sandra Parn (Estija).

Lietuva: Vera Demidova, Emilija Ivaškaitė, Rimantė Jonušaitė (73 min. Neonila Ivanovskaja), Dovilė Dockaitė, Donata Švarcaitė (73 min. Agnetė Kuprytė), Gabija Valiukevičiūtė, Kamilė Gudelevičiūtė, Meda Šeškutė (73 min. Simona Krakytė), Rugilė Butkutė (50 min. Orinta Vasiliauskaitė), Erika Šupelytė (80+2 min. Livija Toropovaitė), Alina Špakovskaja. Atsargoje: Goda Bartkevičiūtė.

Įvarčių video:

Susijusios naujienos

 • Kaune surengta pirmoji WU-15 rinktinės atrankos dalis

  2017-11-10

  WU-15 rinktinė

  Kaune surengta pirmoji WU-15 rinktinės atrankos dalis

  Lapkričio 10 dieną Nacionalinės futbolo akademijos manieže rinkosi jaunosios futbolininkės, kurios sudalyvavo WU-15 (gimusių 2004 m. ir jaunesnių) rinktinės atrankoje. Šiandien apie 4 valandas...

 • Merginos kviečiamos dalyvauti WU-15 rinktinės atrankoje

  2017-10-10

  WU-15 rinktinė

  Merginos kviečiamos dalyvauti WU-15 rinktinės atrankoje

  Lapkričio 10 ir 17 dienomis vyks atranka į Lietuvos merginų U-15 (gimusių 2004–2006 m.) rinktinę. Jaunosios futbolo žaidėjos kviečiamos atvykti į Kauną, Nacionalinės FA maniežą. Į rinktinę kviečiamos...

 • Vienoje rinktinėje muša įvarčius, kitoje – saugo vartus

  2017-08-15

  WU-15 rinktinė

  Vienoje rinktinėje muša įvarčius, kitoje – saugo vartus

  Lietuvos merginų WU-15 rinktinė neseniai vykusiose Baltijos taurės varžybose nepaliko vilčių varžovėms. Viena iš šio laimėjimo kalvių – komandos kapitonė Meda Šeškutė. Pasitikinti savimi ir...